Sari la conținut

Coronavirus a atenuat preturile sau a redus traficul ?


Postări Recomandate

Vizitator marmotto
Reputație: 0

Redus traficul ! Daca in ianuarie inca era full de curse Ryan Air (un exemplu doar) prin Europa, daca te uiti acum vezi ca sunt cu 50-60 % mai putine curse decat erau in Ianuarie ! Lumea nu prea mai are curaj sa se plimbe, iar cei ce o fac o fac la risc, mai ales in zonele cu focare.

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Nu e de glumit! Va rog sa fiti responsabili, si evitati frecventarea damelor de companie, in aceasta perioada. Pentru interesul vostru, al lor, al nostru tuturor. Aceste spatii in care se desfasoara activitatile de acest gen pot fi focare de infectii, sa nu mai vorbim de infectarea cu coronavirus prin atingere, schimb de secretii, prin respiratie. Un om responsabil se abtine de asemenea activitati in aceasta perioada!

  • Like 3
Link spre comentariu

Nu e de glumit! Va rog sa fiti responsabili, si evitati frecventarea damelor de companie, in aceasta perioada. Pentru interesul vostru, al lor, al nostru tuturor. Aceste spatii in care se desfasoara activitatile de acest gen pot fi focare de infectii, sa nu mai vorbim de infectarea cu coronavirus prin atingere, schimb de secretii, prin respiratie. Un om responsabil se abtine de asemenea activitati in aceasta perioada!

In primul rand cei peste 50 ani. Vezi statisticile:

 

https://www.statista.com/statistics/1103023/coronavirus-cases-distribution-by-age-group-italy/

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj*Arad*BM*SM
  • Oras:Cluj*Arad*BM*SM

Pamflet."inchideţi ochii când faceţi sex.

 

Un mod de transmisiune a corona virusului este prin contact cu persoanele afectate. Dar dacă acest contact se întâmplă cu protecţie adecvată, nu aveţi motive de teamă. Sunteţi în siguranţă!

 

Suntem încântaţi să vă informăm că metodele tradiţionale româneşti de contracepţie sunt cele mai bune şi împotriva coronei virus. Şi iată şi raţionamentul:

 

 

 

Un alt proverb din bătrâni spune că Ce nu vezi nu te supără.

 

Nu vezi coronavirus în timp ce faci sex?

 

Nu te supără."

Link spre comentariu

La inceput de coronavirus:
o muie = o rola de hartie de buda

La 3 luni dupa inceperea epidemiei:

o fila de hartie de buda = o muie

Sper sa tina circul asta macar pina in toamna.
Eu rezist, dar tare hazliu va fi sa-i vad pe aia care pina acum ridicau preturile la curve ce vor face dupa ce nevestele i-au secat de toti banii.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-napoca
  • Oras:Cluj-napoca

La inceput de coronavirus:

o muie = o rola de hartie de buda

La 3 luni dupa inceperea epidemiei:

o fila de hartie de buda = o muie

 

Sper sa tina circul asta macar pina in toamna.

Eu rezist, dar tare hazliu va fi sa-i vad pe aia care pina acum ridicau preturile la curve ce vor face dupa ce nevestele i-au secat de toti banii.

Îți dai seama cu ce oferte intră fetele , daca tine 2 luni. Au au au, o să fie pe fomica tare!. Nici eu nu îi suport pe aia care se mai și laudă pe aici, gen este 150fin și el scrie in recenzie, am lăsat 50 plus că mi-a plăcut. Ok , și dacă ai lăsat , tine pentru tine că ne doare pe noi în pla cat căcat ai lăsat tu in plus. Dar de unde, romanul daca nu urla in gură mare zici că nu poate dormi noaptea.
  • Like 1
Link spre comentariu

Acuma curvele mai tin la pret ca sunt destui prosti care gandesc cu pula. Dar sa vad ce vor face cand firmele nu vor mai plati salarii.
Eu sunt in situatia fericita sa rezist inca ani de zile financiar, chiar si fara venit. Asa ca ma bucur cand pretul pt. jumate de ora va fi o felie de paine unsa cu untura.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...