Sari la conținut

AndreeaGFE+++EU SUNT AMANTA,IUBITA SI PRIETENA!!! 0725298705


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 1 oră, g2br13l a spus:

Mihaita, ce ai pățit tata? Te-ai îngălbenit? Și mai grav, vad ca te-ai îngălbenit la creier și te-ai transformat în Machedonul 13.ca vad ca varianta 12 încă e de bun gust. 🤣🤣

P. S. Tu te-ai gândit sa îți iei un job?  Și dacă ai unul, sa îți iei încă unul ca să ai acces mai facil la fete? 

lasa ca are dreptate baiatul, sa mai scada din preturi cocoana madona cu tzatzele cubice si tatuajele retro, ca are maine poimaine 50 de ani si o sa se futa pe 80 de lei cu toti boschetari (ma gandesc daca la pretul asta inca nu a reusit sa bage silicoane rotunde si sa faca cateva coverups)

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

adica nici jaga care chiar era papusa nu avea pet dinasta astronomic si avea si program battlefield live in pat nu stiu ce poate andreea dar sincer sa fiu nici nu ma intereseaza, pur si simplu as verifica tatuajele cat de posibil ar fi sa le vezi sub coverup :D :D

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator 00_fierbinti
Reputație: 0
On 5/23/2021 at 2:46 AM, scarlxxrd said:

adica nici jaga care chiar era papusa nu avea pet dinasta astronomic si avea si program battlefield live in pat nu stiu ce poate andreea dar sincer sa fiu nici nu ma intereseaza, pur si simplu as verifica tatuajele cat de posibil ar fi sa le vezi sub coverup :D :D

Fratelo :)) e ninja shaolin asta in pat :))) mi-a placut cel mai mult dintre toate cred , chiar mai mult ca Giulia Sabrina / Loredana / Lia etc , are cateva basinutze in ea .... prin exprimare sau telefonic , dar sa stii ca e fata de treaba face2face, chiar ma gandesc sa-i mai mai fac o fizita :))) ca ultima data am trimis-o la Steaua :) ca m-a enervat :)) 

belive me o sa-ti placa! atunci se futea pe 500 ora parca cand am fost eu si i-am lasat 1300 de ron pt 2 ore si spaga :) ca mi-a placut 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
La 23.05.2021 la 1:39, scarlxxrd a spus:

lasa ca are dreptate baiatul, sa mai scada din preturi cocoana madona cu tzatzele cubice si tatuajele retro, ca are maine poimaine 50 de ani si o sa se futa pe 80 de lei cu toti boschetari (ma gandesc daca la pretul asta inca nu a reusit sa bage silicoane rotunde si sa faca cateva coverups)

Au fost mai scumpe astea decat alea rotunde, crede-ma 😉 Daca voia sa isi puna rotunde, isi punea.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 22.05.2021 la 21:29, j0hnnybravo a spus:

la Bucuresti e altceva, la Constanta nu prea cred ca merge. poate doar pe vara cand vin Bucurestenii

Fete si fete si la bucuresti .din curiozitate m am uitat pe ANUNTUL de la A la Z rubrica servicii si ,,, am constatat cu stupoare că s mai mici preturile in B decât în CT .aici sub 70 ron nu sunt  însă acolo am intalnit peste 10 anunturi între 50si 80 ron cel mai mic pret a fost de 30 ron iar dacă doresc cu înghițise mai plătesc  20 ron. 

P,s - doar am sunat dupa anunt. 

Link spre comentariu
37 minutes ago, Uzun1 said:

Fete si fete si la bucuresti .din curiozitate m am uitat pe ANUNTUL de la A la Z rubrica servicii si ,,, am constatat cu stupoare că s mai mici preturile in B decât în CT .aici sub 70 ron nu sunt  însă acolo am intalnit peste 10 anunturi între 50si 80 ron cel mai mic pret a fost de 30 ron iar dacă doresc cu înghițise mai plătesc  20 ron. 

P,s - doar am sunat dupa anunt. 

Tot nu ieși bine ca dai 50 plus 120 pe autocar.... mai bine futi aici. 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 11.06.2021 la 12:41, andreeagfe25 a spus:

Din pacate a intervenit ceva si o sa anulez programarile pt astazi!Multumesc pt intelegere :*

Ai fugit si tu la bucuresti ??? 😂🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 11.06.2021 la 10:21, Uzun1 a spus:

Fete si fete si la bucuresti .din curiozitate m am uitat pe ANUNTUL de la A la Z rubrica servicii si ,,, am constatat cu stupoare că s mai mici preturile in B decât în CT .aici sub 70 ron nu sunt  însă acolo am intalnit peste 10 anunturi între 50si 80 ron cel mai mic pret a fost de 30 ron iar dacă doresc cu înghițise mai plătesc  20 ron. 

P,s - doar am sunat dupa anunt. 

aici nu gasesti sub 100ron

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...