Sari la conținut

Alina - 0733793830


Vizitator bull94

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti si Timisoara
  • Oras:Bucuresti si Timisoara

Mulți din cei care nu onorează programările sunt peștii altor fete ,care vor astfel să țină ocupata concurența

Si unii din cei care doresc sa (re)vina spera la saruturi. Astept ziua in care apare in meniu, sa imi fac abonament.

Unii spera la ON, eu ma multumesc cu mozoale :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si unii din cei care doresc sa (re)vina spera la saruturi. Astept ziua in care apare in meniu, sa imi fac abonament.

Unii spera la ON, eu ma multumesc cu mozoale :laugh2

Si eu :laugh2.

Link spre comentariu

Si unii din cei care doresc sa (re)vina spera la saruturi. Astept ziua in care apare in meniu, sa imi fac abonament.

Unii spera la ON, eu ma multumesc cu mozoale :laugh2

Iar eu am o singura rugaminte la clientii care vin dupa forum: serviciile mele sunt OP,NP,69, cunilingus,imbratisari, mangaieri si accept sarut pe corp , rog foarte mult sa nu se mai insiste cu alte servicii deoarece nu este placut pt niciunul dintre noi un refuz. Al doilea lucru pe care vreau sa il precizez : pretul este 150 o finalizare , 300 doua finalizari si nu se negociaza!!! Multumesc frumos pt atentie si va urez o zi linistita🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Pentru cei care nu vin de pe forum... serviciile sunt ON ,NP,69, cunilingus,imbratisari, mangaieri și sarut pe corp la 100/fin și 200/h cu 2 finalizări? :D

 

Întreb că dacă e să vin...să știu de unde să vin :) 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Iar eu am o singura rugaminte la clientii care vin dupa forum: serviciile mele sunt OP,NP,69, cunilingus,imbratisari, mangaieri si accept sarut pe corp , rog foarte mult sa nu se mai insiste cu alte servicii deoarece nu este placut pt niciunul dintre noi un refuz. Al doilea lucru pe care vreau sa il precizez : pretul este 150 o finalizare , 300 doua finalizari si nu se negociaza!!! Multumesc frumos pt atentie si va urez o zi linistita

Alina, ne alintam intre noi. Ca baietii. Lasa-ne macar sa visam cu ochii deschisi! Atata cred ca putem face, nu? In ceea ce te priveste, nu ne permitem sa-ti facem propuneri "indecente". Suntem niste domni.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Iar eu am o singura rugaminte la clientii care vin dupa forum: serviciile mele sunt OP,NP,69, cunilingus,imbratisari, mangaieri si accept sarut pe corp , rog foarte mult sa nu se mai insiste cu alte servicii deoarece nu este placut pt niciunul dintre noi un refuz. Al doilea lucru pe care vreau sa il precizez : pretul este 150 o finalizare , 300 doua finalizari si nu se negociaza!!! Multumesc frumos pt atentie si va urez o zi linistita

Alina fata frumoasa, esti sigura de anuntul asta? Mie imi convine (partial)  :hmmm

  • Like 2
Link spre comentariu

Alina, ne alintam intre noi. Ca baietii. Lasa-ne macar sa visam cu ochii deschisi! Atata cred ca putem face, nu? In ceea ce te priveste, nu ne permitem sa-ti facem propuneri "indecente". Suntem niste domni.

Nelu eu nu am facut referire la voi, am facut aceasta precizare deoarece mi-a fost ridicat subiectul la fileu si am vrut sa fiu clara pt cei care suna de pe forum.

Link spre comentariu

Pentru cei care nu vin de pe forum... serviciile sunt ON ,NP,69, cunilingus,imbratisari, mangaieri și sarut pe corp la 100/fin și 200/h cu 2 finalizări? :D

 

Întreb că dacă e să vin...să știu de unde să vin :)

 

Pentru toata lumea serviciile sunt la fel: pt cei de pe forum ,pt cei ce pe publi24 si inclusiv pt tine!!! Ironia ta nu isi avea rostul, am precizat serviciile mele aici pt a lamuri pe toata lumea.

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Pentru toata lumea serviciile sunt la fel: pt cei de pe forum ,pt cei ce pe publi24 si inclusiv pt tine!!! Ironia ta nu isi avea rostul, am precizat serviciile mele aici pt a lamuri pe toata lumea.

Ba își avea rostul!

Pentru toată lumea (bună) de pe forum, lucrurile astea erau destul de clare încă de la prima recenzie la adresa ta. Din martie! Apoi din restul recenziilor în care nu s-a specificat nicio schimbare.

Totul ar fi trebuit să fie destul de limpede pt toată lumea...eu așa cred.

Pentru mine nu ieșeai cu absolut nimic în evidență față de restul fetelor, ai servicii destul de limitate la un tarif nu tocmai avantajos. Dar nah, asta (cam doar) tu decizi.

Faptul că ai fost uMpicuț arțăgoasă...Mi-ai cam stârnit interesul, parcă parcă m-aș lua cu tine'n gură :)

 

Dacă te rog frumos, îmi spui din ce zonă folclorică ești? :)

Link spre comentariu

Ba își avea rostul!

Pentru toată lumea (bună) de pe forum, lucrurile astea erau destul de clare încă de la prima recenzie la adresa ta. Din martie! Apoi din restul recenziilor în care nu s-a specificat nicio schimbare.

Totul ar fi trebuit să fie destul de limpede pt toată lumea...eu așa cred.

Pentru mine nu ieșeai cu absolut nimic în evidență față de restul fetelor, ai servicii destul de limitate la un tarif nu tocmai avantajos. Dar nah, asta (cam doar) tu decizi.

Faptul că ai fost uMpicuț arțăgoasă...Mi-ai cam stârnit interesul, parcă parcă m-aș lua cu tine'n gură :)

 

Dacă te rog frumos, îmi spui din ce zonă folclorică ești? :)

 

Sunt din Galati, precizarea mea nu a fost facuta fara rost, am constat ca exista persoane care ma suna si se recomanda a fi de pe forum si totusi imi adreseaza intrebari legate de servicii

Link spre comentariu

Am fost acum ceva vreme la domnișoară.

Alina este o tipă foarte frumoasă, tânără, bronzată la solar, cu un corp bine proporționat . Are mult bun simț, dacă ii ceri ceva se va conforna in general, in limitele regulilor impuse.

Locația e de lux, e un bloc nou, curățenia din apartament era ireproșabilă. Raspunde pe wapp si desi a intarziat cam 10 min la programare si-a cerut scuze, a fost ok.

Acțiunea a inceput cu atingeri din partea ei, mă excita rău asa ca am sarit peste ON. I-am facut eu in schimb un pic de cuni si a fost delicioasa.

Aspect: 9/10

NP: 9/10 e strâmtă rău, s-a umezit usor, a fost placut

E mult peste unele de la top, părerea mea si ar trebui sa apreciem calitatea mai mult aici.

Amenda:150/300 pana intr-o anumita ora(12 noaptea cred), apoi 200/400.

De revenit:DA

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost acum ceva vreme la domnișoară.

Alina este o tipă foarte frumoasă, tânără, bronzată la solar, cu un corp bine proporționat . Are mult bun simț, dacă ii ceri ceva se va conforna in general, in limitele regulilor impuse.

Locația e de lux, e un bloc nou, curățenia din apartament era ireproșabilă. Raspunde pe wapp si desi a intarziat cam 10 min la programare si-a cerut scuze, a fost ok.

Acțiunea a inceput cu atingeri din partea ei, mă excita rău asa ca am sarit peste ON. I-am facut eu in schimb un pic de cuni si a fost delicioasa.

Aspect: 9/10

NP: 9/10 e strâmtă rău, s-a umezit usor, a fost placut

E mult peste unele de la top, părerea mea si ar trebui sa apreciem calitatea mai mult aici.

Amenda:150/300 pana intr-o anumita ora(12 noaptea cred), apoi 200/400.

De revenit:DA

Multumesc frumos, cu precizarea ca nu fac ON, poate ai vrut sa scrii OP🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Baieti, la ultima vizita avuta la Alina am discutat cu ea subiectul asta "sarutul".Am intrebato daca are de gand sa faca ceva in speța asta datorita faptului ca pe forum lumea vrea accest lucru.Raspunsul el a venit clar si ferm ,nici o data nu o sa adauge accest lucru ca in serviciile ei pentru ca , considera un act prea intim accest lucru.Deci e clar pt toata lumea atita timp cat o suge protejat cum sa ai asteptarea asta sa te lingi cu ea.Eu personal nu mis fan sa fac accest lucru chiar daca eram le ea si o pompam imi venea sa o sarut.

P.s am sarutato doar pe gat....

Alina tu sti ca esti piesa si cu sarut si fara sarut.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...