Sari la conținut

Alina - 0733793830


Vizitator bull94

Postări Recomandate

  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Îmi pare nespus de rău că ai fost atât de puternic afectat. Sunt convins totuși că ai resursele (financiare și intelectuale) necesare să treci peste aceste clipe grele din viață.

Du-te la o fătucă și citește-i în ochișori, cum numai tu știi s-o faci, scârba fără margini când îi oferi bacșiș!

Fericirea...scuze, fericirea am vrut să scriu! Dracu' să-l ia de autocorect.

 

Lovedrop :bye :cry2

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Io-s da acord...

Cu ciu bucile...

Cand is băut...:laugh2

PS: cu iriducibili nu-s da acord...

De fel.

La sah niciodată...

Gandim total diferit.:laugh2

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Da bă, așa e!

Mi-am adus aminte de celebrele versuri din folclorul nostru:

"Fericirea are chipul tău,

Când îmi golești buzunarul meu." :)

Nu ie da tine unele chestii...

Fericirea are chipul tău...

Cand pierzi la pariu...mereu? :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: -186
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Un mare plus pentru raspunsul asta. Asa ceva asteptam de la tine din prima. Nu de alta, dar "te suspectez" (din felul in care scrii) ca esti inzestrata intelectual. Si prin urmare stii sa raspunzi si astfel. Daca reusesti sa rezolvi cumva si problemele legate de timp (cat are o ora, ca se poate face in 45-50 de minute, etc) si mai ramai in Timisoara, eu, sincer, sunt interesat sa te cunosc(dupa ce trece nebunia asta cu coronavirusul). Nu de alta, dar vreau sa ma conving (de unul singur si nu din ce citesc) ce se ascunde in spatele unui scris atat de ingrijit.

Zi minunata si tie!

 

P.S. Si ca sa te si cert putin, pentru ca stiu ca poti si probabil ti-a scapat, vezi ca "citi" se scrie cu un singur i si nu cu doi cum am scris tu (si am bolduit eu).

Si eu am fost surprins de cum scrie fata, dar am rezerve la faza cu nu pui mana la p***a, pur si simplu mi-e greu sa inteleg restrictiile astea la lucruri normale, ti-ai ales meseria asta, cat timp nu-ti cer sa-ti bagi un stabilopod in cur ... nu pune mana la puta, alta se gadila, nu pe sani, nu aia nu aia, dar tariful e ca la celelalte.

Ok, am scris off topic.

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Is curios cat o sa mai reziste statistics , desi si el deja incurca borcanele in ultimul hal...

 

cu siguranta ca le-oi incurca uneori :)

si cand gresesc incerc sa-mi cer scuze si sa remediez ce se mai poate din greseala

insa, pe de alta parte, pana acum nu am vazut demonstratii convingatoare

cum v-am mai scris: de cele mai multe ori borcanele sunt deja incurcate, eu incerc sa va arat cat sunt de incurcate, atunci cand imi dau seama

pentru mine un "borcan incurcat" e primul semn de suspiciune de tzeapa in devenire

 

iar de rezistat... well, i guess..., we'll just see :)

(sry de offtpic, aici pe pagina fetei)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator luposaurus
Reputație: 0

Ceva underrated aici :)

Pentru cine vrea o pustoaica sexy .. pff

Gen fara artificii on fk si altele.. doar sex cu o pustoaica  :)

Fata e super amabila, locatie ok, pret ok.

De vizitat si revizatat pentru mine cel putin:)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Bucuresti si Timisoara
  • Oras:Bucuresti si Timisoara

Poze noi (si multe) cu Alina:

 

Multumim pentru poze, Nellu! Fata e frumoasa, am mai zis-o.

Am revenit o data dupa prima recenzie... dar tot fara sarut - doar de la gat in jos. Si mult lubrifiant, desi poate nu era necesar... Nu stiu, eu nu sunt foarte incantat. O mai urmaresc un timp, iar daca apare si sarutul in meniu mai incerc o data.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Multumim pentru poze, Nellu! Fata e frumoasa, am mai zis-o.

Am revenit o data dupa prima recenzie... dar tot fara sarut - doar de la gat in jos. Si mult lubrifiant, desi poate nu era necesar... Nu stiu, eu nu sunt foarte incantat. O mai urmaresc un timp, iar daca apare si sarutul in meniu mai incerc o data.

Neaparat sa ma anunti si pe mine. Nu de alta, dar sunt direct interesat. :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti si Timisoara
  • Oras:Bucuresti si Timisoara

Pana la urma se merita mers sau nu/?

Depinde ce cauti. Eu am fost de doua ori, m-am simtit bine, dar m-a suparat ca sarutul a fost doar de la gat in jos. Nu sunt omul care sa insiste. Daca introduce si sarutul in meniu, revin cu drag. Arata bine, se comporta frumos, are potential. De oral neprotejat nu am am fost curios, dar macar prezervativele folosite sunt ok, nu sunt foarte groase.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am vizitat-o pe Alina. Proaspat intors de la ea vreau sa va povestesc trairea mea.

Locatie B dul Rebreanu, loc de parcare uor de gasit.

Alina este o minunatie de fata, frumoasa, vorbeste frumos, iti spune lucruri care te fac sa te simti bine.

Este blonda, fund frumos si sani conform cu varsta de 24 ani. Parerea mea este ca ar putea ajunge la top daca: ar oferi un  GFE ridicat si s-ar implica mai mult.

Ea face ce-i spui, darcumva face totl ca un robot.

Ce mi -a placut cel mai mult la ea este ca innainte sa finalizez  ne-am prins de mana reciproc - acest lucru a facut mult mai interesant finalul actiunii.

Aspect: e foarte frumoasa, ai intoarce capul dupa ea pe strada lejer -  ai accepta poseta in cap de la iubita doar ca te-ai uitat la ea. Are pielea ft fina, lucru care m-a uimit si m-a facut sa ma simt mai bine. Are undeva la 1,67. Si sa nu uit, miroase asa de bine.........

Fundul este punctul forte pentru Alina. Sa o pupi si sa o musti de fund , efectiv nu te-ai putea satura.

OP: nu eceleaza as da un 7. Fara mirosuri suspecte. Maxim 3-4 minute.

NP: geme, se implica, da contre, am simtit ca ar vrea sa termin cat mai repede.As da nota 8. Eu in 2 timpi si 3 miscari am finalizat. 

Apartament frumos, cu baie dus si tot ce ai nevoie 10

AP - nu 

Pret 150/fin.

De revenit - Doar pentru faptul ca arata asa bine as reveni saptamanal la ea.

Daca si-ar imbunatatii serviciile cu un gfe mai ridicat si ar fi un pic mai naturala ar fi de top, lejer.

  • Like 5
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Alina. Proaspat intors de la ea vreau sa va povestesc trairea mea.

Locatie B dul Rebreanu, loc de parcare uor de gasit.

Alina este o minunatie de fata, frumoasa, vorbeste frumos, iti spune lucruri care te fac sa te simti bine.

Este blonda, fund frumos si sani conform cu varsta de 24 ani. Parerea mea este ca ar putea ajunge la top daca: ar oferi un GFE ridicat si s-ar implica mai mult.

Ea face ce-i spui, darcumva face totl ca un robot.

Ce mi -a placut cel mai mult la ea este ca innainte sa finalizez ne-am prins de mana reciproc - acest lucru a facut mult mai interesant finalul actiunii.

Aspect: e foarte frumoasa, ai intoarce capul dupa ea pe strada lejer - ai accepta poseta in cap de la iubita doar ca te-ai uitat la ea. Are pielea ft fina, lucru care m-a uimit si m-a facut sa ma simt mai bine. Are undeva la 1,67. Si sa nu uit, miroase asa de bine.........

Fundul este punctul forte pentru Alina. Sa o pupi si sa o musti de fund , efectiv nu te-ai putea satura.

OP: nu eceleaza as da un 7. Fara mirosuri suspecte. Maxim 3-4 minute.

NP: geme, se implica, da contre, am simtit ca ar vrea sa termin cat mai repede.As da nota 8. Eu in 2 timpi si 3 miscari am finalizat.

Apartament frumos, cu baie dus si tot ce ai nevoie 10

AP - nu

Pret 150/fin.

De revenit - Doar pentru faptul ca arata asa bine as reveni saptamanal la ea.

Daca si-ar imbunatatii serviciile cu un gfe mai ridicat si ar fi un pic mai naturala ar fi de top, lejer.

Multumesc frumos, iti doresc o zi frumoasa 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Superbă Alina ,un pic timida ceea ce o face mai atrăgătoare și e super drăguța la fata .

Despre acțiune : 150 lei = un misionar strâns in brațe cu gemete (probabil false ) dar plăcute

Cred ca am sa revin .

  • Like 1
Link spre comentariu

Ciao, Alina, ești superbă! Cât mai rămâi în Timișoara? :)

Multumesc pt compliment. Dorinta mea este de a ramane cat mai mult timp in Timisoara, insa depinde foarte mult de seriozitatea oamenilor. Sunt profund dezamagita de faptul ca oamenii nu inteleg ca in momentul in care isi fac o programare trebuie sa o si respecte sau cel putin sa anunte ca nu o pot onora. Oricum daca ma hotarasc cumva sa plec voi anunta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...