Sari la conținut

Tatiana 0746309167


Bosssu

Postări Recomandate

Pai asa e la noi. Daca fata avea mess....si isi dadea numarul de telefon dupa o discutie acolo...era disperare mare sa se afle numarul de telefon. Se pune numarul din prima....numar cu care ai cea mai usoara cale de a comunica cu persoana si de a afla tot ce te intereseaza.....si neah...tot nu-I bine.....trebuie si adresa de messenger :)))))

Tatiana...te rugam...nu poti sa ne dai si adresa ta de acasa...numele si prenumele...eventual si un CNP :)

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Desi domnul grevist Futarici este impotriva ideii, as vrea si eu sa aflu, daca se poate, adresa de mess a doamnei. Motivul, domnule Futarici, este simplu: incerc sa o contactez pe acesta doamna de cateva zile si nu am reusit sa dau de dansa. 

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Desi domnul grevist Futarici este impotriva ideii, as vrea si eu sa aflu, daca se poate, adresa de mess a doamnei. Motivul, domnule Futarici, este simplu: incerc sa o contactez pe acesta doamna de cateva zile si nu am reusit sa dau de dansa. 

imi cer mii de scuze ptr toate persoanele la care nu am reusit sa raspund, dar nu am raspuns din motiv ca sunt ocupata si cand sunt ocupata imi dedic timpul exclusiv acelei pers care e in compania mea(cel putin asa mi se pare corect). Stiu ca sunt f greu de gasit ptr ca lucrez doar cu programari, pot lasa si id meu de mess, dar va spun ca degeaba il aveti ca nu am timp de calculator , tinand cont ca sunt ocupata. Id meu de mess e tatiana7449, dar va spun ca nu stiu cat de mult o sa ma puteti gasi pe mess. In speranta ca voi fi inteleasa referitor la faptul ca nu pot rasp la tel cand sunt ocupata, va multumesc anticipat si va doresc o sapt cat mai placuta

  • Like 4
Link spre comentariu

@Codrut69...nu este vorba ca sunt sau nu impotriva ideii. Ideea era alta. Cand avem elemental cel mai important....gen numarul de telefon....neah tot nu este bine...ne dorim id-ul de mess. Daca nu ar fi fost numarul...era jale ca se vroia numarul...si tot asa.

Din moment ce nu raspunde...e clar ca este ocupata. Fiind ocupata...cu siguranta nu are timp de stat pe mess (se pare ca a si confirmat fata deja acest lucru)

Un simplu sms putea rezolva problema: sunt x...doresc aia aia si cealalta. Ma poti contacta tu cand poti (daca nu exista variante de sotie..prietena) ma poti contacta in intervalul orar x,y) sau te voi mai contacta eu in intervalul x,y.

Cu siguranta iti poti rezolva mai bine problemele la telefon....decat pe mess. Cel putin asa cred eu.

Eu ma opresc cu offtopicul.

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Revin din nou cu mii de scuze pentru cei care mi-au dat ieri mesaje si nu am reusit sa raspund, dar ieri nu am fost de gasit la locatie(avand niste probleme de rez acolo) si fiind tot timpul pe drum nu am reusit sa raspund la mesajele voastre. In spernata ca voi fi inteleasa, va multumesc anticiat.

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ieri am reușit sa vorbesc la telefon cu Tatiana și sa-mi fac o programare pentru astăzi. Astăzi la ora convenita am sunat și în 10 minute ne-am întâlnit am mers la locație, am socializat putin, apoi am trecut la acțiune optând pentru un nr. Un oral bun, neprotejat ( la cererea mea, ea a fost draguța și a întrebat cum doresc oralul), cu atenție la zonele adiacente apoi normal cu ea deasupra, misionar și finalizarea în balon. Tatiana se implica foarte bine la normal, se mișca frumos în toate pozițiile, te îmbrățișează și scoate niște gemete plăcute. Cred ca nu mai este cazul sa-i fac o descriere deoarece au mai fost făcute și în plus sunt și pozele atașate care corespund cu realitatea.  Este foarte sociabila și dispusa sa te facă sa te simți bine. Este o femeie matura, deșii fizic pare mai tânăra, asta și datorita faptului ca este slabuță, are experiența, nu se grăbește sa facă totul în viteza și se strădueste sa-ți fie pe plac. Halatul este unul decent pentru Brăila și serviciul oferit este de calitate superioara.Tine telefonul pe silențios și nu răspunde la telefon în timpul acțiunii. Nu o interesează sa urce în top și face totul ca sa mulțumească clientul. In concluzie o recomand fără reținere. Eu cu siguranța o sa mai apelez la ea.

Nu am înțeles totuși de ce are recenzii foarte puține, deșii este foarte căutată (mie mi-au trebuit câteva zile sa o pot contacta telefonic) având în vedere raportul calitate/preț. Pe mess intra rar, din lipsa de timp, cea mai buna modalitate de contact fiind tot telefonul. Asta a fost experiența mea, plăcuta, cu Tatiana, pe care o împărtășesc cu cu voi stimați confrați. 

Note :

Oral: 9

Normal: 9

Atitudine: 10

GFE : 9

Aspect fizic: 8 

Halatul :  50 RON achitați la sfârșit

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Salutare tuturor .am vizitat-o si eu pe tatiana..miercuri.sa incepem, o sun marți cu greu reusind sa dau de ea ...dar daca perseverezi dai de de ...in fine...vb cu ea la tel pt o prog pt ziua urmatoare ....a zis ok...a doua zi o sun la ora respectiva și o intreb daca ma e valabila programarea zice ca da .. ne intalnim lq locu cu pricina... si fiind in afara orelor disponibile pt locatia dansei hotărăsc sa mergem la hotel... zis si facut... am ajuns la locul cu pricina. ..nu am mai stat pe gânduri si am trecut la actiune.oralul destul de bun..pt care ii dau un 8, la normal...am schimbat ceva mai multe poziții. ..genul slim pe gustul meu cu pasarik stramta tot sa futi la ea ...pt care ii dau un 9, iar de atitudine ii dau tot un 9.fk gfe..ce mai te face sa te simți bine în compania ei.concluzia mea este de revenit cu siguranță. Halatul -50 lei hotelul si 50 lei damezei..optand pt un numar... cam astea fiind spuse va saluta colegul vostru...

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Revin din nou , cu rugamintea pentru persoanele care fac programari la mine, oameni buni respectati-va programarea,daca tot faceti o programare si aceea cu greu, nu ma faceti sa va astept,macar daca vi sa schimbat programul, dati un sms si anuntati-ma ca nu reusiti sa ajungeti.  Sunt destule persoane care isi doresc sa ajunga la mine si nu reusesc. Am revenit aici doar ca sa va spun ca vis-a-vis de persoanele care fac programari si nu ma anunta ca nu mai pot sa vina, atitudinea mea va ramane categorica, de alta programare nu vor mai beneficia. Vor beneficia de alta programare doar persoanele care m-au sunat sau mi-au dat sms ca nu mai pot ajunge la ora programata.Va multumesc pentru intelegere.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

oricum ar trebui sa faceti ca vizitatorii sa nu aiba acces la forum, gen sa le apara o singura categorie unde sa dea click sa se inregistreze daca vor sa vada continutul intregului forum. si-asa sunt foarte foarte foarte multi care doar iau numarul de telefon si atat, nu-si fac cont, nu scriu un mesaj ceva. parca suntem 5 care au scris o recenzie in topicul asta si cu siguranta au mai trecut multi pe la ea luand numarul de tel de aici.

  • Like 1
Link spre comentariu

oricum ar trebui sa faceti ca vizitatorii sa nu aiba acces la forum, gen sa le apara o singura categorie unde sa dea click sa se inregistreze daca vor sa vada continutul intregului forum. si-asa sunt foarte foarte foarte multi care doar iau numarul de telefon si atat, nu-si fac cont, nu scriu un mesaj ceva. parca suntem 5 care au scris o recenzie in topicul asta si cu siguranta au mai trecut multi pe la ea luand numarul de tel de aici.

Trebuie să ținem cont de faptul că un forum este un spațiu destinat atât discuțiilor dintre membrii înregistrați, cât și amatorilor care, fiind în căutarea unor informații utile, se pot înregistra pentru a participa în mod activ la dezvoltarea forumului.

Este de dorit să avem o atitudine deschisă față de potențialii membrii și să nu restricționăm accesul la informații sub nici o formă. Să nu uităm faptul că în prezent trăim într-o democrație și suntem și mebrii ai Uniunii Europene.

Prin restricționarea accesului la informație am putea da impresia unui vizitator, care ar ar dori să devină membru, ca avem ceva de ascuns, ca să nu spun faptul că unele persoane ar putea interpreta acest demers drept un comportament demn de un ”pește” veritabil, categorie de care Brăila nu a dus, nu duce și nici nu va duce lipsă în contextul actual.

Tinerele care au fost de acord să activeze și în cadrul formului și și-au făcut cunoscute datele de contact, înseamnă că își doresc să fie găsite, atât de noi, membrii, cât și de alte persoane și nu cred că ar fi ”etic” să fie cunoscute doar unui cerc restrâns de persoane.

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Sper cat de curand sa rezolv si cu locatia, dar nu totul tine de mine, dar chiar daca voi rezolva nu voi putea sa am program non stop, sunt si eu om si trebuie sa mai si mananc sa ma si odihnesc.

Link spre comentariu
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila
  • Telefon: tatiana197495
  • Oras:Braila

Sper sa nu fie spre retragere aceasta pauza..tatiana...asteptam detalii cand reincepi munca....

Nu ma retrag eu asa usor , mai ales acum in plina "glorie" :)), va dura mult timp pana ma voi retrage si binenteles cand voi face asta voi anunta cu siguranta.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...