Sari la conținut

Postări Recomandate

La ultima vizita, a zis ca se retrage definitiv...

Confirm. Am fost si eu acum vrei 2-3 saptamani si la fel mi'a spus ca se va retrage in mai putin de o saptamana de la momentul respectiv. Spunea ca ii va veni o prietena sa o 'inlocuiasca' si ca va lasa un post referitor la asta.
Link spre comentariu

Dragilor eu nu mai lucrez de mult timp , unii dintre voi știți asta .. deci orice anunțuri cu pozele mele in orice oraș sa știți ca nu sunt eu ❤️Pupici , aveți grija de voi și mi a părut bine de cunoștința ❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragilor eu nu mai lucrez de mult timp , unii dintre voi știți asta .. deci orice anunțuri cu pozele mele in orice oraș sa știți ca nu sunt eu ❤️Pupici , aveți grija de voi și mi a părut bine de cunoștința ❤️

 

:cry2  :cry2  :cry2

Link spre comentariu
Vizitator dany_xl
Reputație: 0

Dragilor eu nu mai lucrez de mult timp , unii dintre voi știți asta .. deci orice anunțuri cu pozele mele in orice oraș sa știți ca nu sunt eu ❤️Pupici , aveți grija de voi și mi a părut bine de cunoștința ❤️

Daca chiar te-ai retras,desi nici o luna de zile nu se poate numi mult timp,chiar ma bucur pt tine indiferent de ce s-a intamplat ulterior,au fost si momente frumoase si distractive,cateodata egoul masculin este mai mare decat minciuna prosteasca.

Sper pt binele tau sa gasesti alte cai in viata,desi asa cum te cunosc,e doar o problema de timp cand vei reintra in circuit;poate ma insel,timpul le rezolva si le arata pe toate.

 

No hard feelings,all the best to u

Link spre comentariu

Vizitator dany_xl
Reputație: 0

Dragilor eu nu mai lucrez de mult timp , unii dintre voi știți asta .. deci orice anunțuri cu pozele mele in orice oraș sa știți ca nu sunt eu ❤️Pupici , aveți grija de voi și mi a părut bine de cunoștința ❤️

PS.-sunt C,stii tu...

 

Btw,poti cere adminului sa-ti inchida topicul,cat si cel de pe BC,dai raporteaza si fa cererea,bafta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...