Sari la conținut

Bruneta!!!- 0730967246


nicuuu

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Incantat de ce vad in poze ma hotarasc sa o sun imi spune servicile ei 100 de lei nr cu 200 de lei ora cu sex oral neprotejat si normal protejat si pentru finalizare orala extra 50 de lei imi spune locatia pe buzaului langa banca BCR ajung la locatia spusa de ea urc sus si imi deschide o bruneta tigancă cam grasuță uratică si la fața inaltime undeva la 160 si unpic ii spun frumos imi pare rau nu pot sa raman la tine si dus am fost😅😅 de pozele ei pot sa zic ca sunt false ori sunt de prin tineretea ei oricum poze de nota 9 in realitate nota 4 eu personal nu pot sa d au 100 de lei la toate uratele. 0730967246

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:USA
  • Oras:USA
  • Oras:USA
  • Oras:USA

Incantat de ce vad in poze ma hotarasc sa o sun imi spune servicile ei 100 de lei nr cu 200 de lei ora cu sex oral neprotejat si normal protejat si pentru finalizare orala extra 50 de lei imi spune locatia pe buzaului langa banca BCR ajung la locatia spusa de ea urc sus si imi deschide o bruneta tigancă cam grasuță uratică si la fața inaltime undeva la 160 si unpic ii spun frumos imi pare rau nu pot sa raman la tine si dus am fost de pozele ei pot sa zic ca sunt false ori sunt de prin tineretea ei oricum poze de nota 9 in realitate nota 4 eu personal nu pot sa d au 100 de lei la toate uratele. 0730967246

 

Sa inteleg ca ai dat la buci si aseara?  :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...