Sari la conținut

stiti vre-un loc bun de sexat?


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost pe magaziei in ianuarie...nu e asa mizerie..cel putin eu am prins camere destul de ok, la baie nu ai sapun etc...deci daca vrei sa te speli ori iti aduci de acasa ori dai doar cu apa. A mai fost un topic despre locatii in regim hotelier etc....pentru cateva ore, da nu-l gasesc acum. 

Link spre comentariu

 

Pe strada Campina (centura) e o pensiune.....nu mai stiu exact cum ii zice, oricum e o cladire mov pe patea dreapta cum mergi spre Dej, mergi la receptie si ii zici ca vrei o camera pt 2-3 ore. E curat si discret!

pensiunea Brici...se numeste.Este foarte ok.

Link spre comentariu

Mi-a venit o idee.....Sa inchiriez  o garseniera   pe termen lung...Mobilata tot....Si pe urma sa o sub inchiriez in regim Hotelier... Fiecare client sa aiba   prosop curat ,papuci de casa si geluri de dush!!!  Daca stau si ma gandesc mai bine chiar ar fi ok....!! Bine inteles daca ar merge.....Ca pentru 2-3 "experiente"pe luna nu prea!!

 

 

Si asa nu mai trebuie sa mergem prin nu stiu ce hoteluri infecte....

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am fost eu recent cu o domnisoara la o garsoniera din Gheorgheni, de pe Baisoara, care mi s-a parut foarte ok din toate punctele de vedere, curata, comfortabila si sigura, cu o proprietara discreta. Nr de contact este 0731.654.068.

 

Spor la sexat!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...