Sari la conținut

Doamna matură 0726456028


Postări Recomandate

  • Oras:Da
  • Oras:Da

Este trecută la de evitat cu numărul 0728473792

Am vazut acum dar nu stiu ce sa spun.......este trecuta de unu care are 12 postari , fara sa faca o recenzie ca sa vedem de ce este trecuta la de evitat.

Link spre comentariu
 
https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200618/0905/58476bdf24e939dc308be54182744ab4.jpg
 
                         Toate judetele                         ───────────────                         Alba                         Arad                         Arges                         Bacau                         Bihor                         Bistrita-Nasaud                         Botosani                         Braila                         Brasov                         Bucuresti                         Buzau                         Calarasi                         Caras-Severin                         Cluj                         Constanta                         Covasna                         Dambovita                         Dolj                         Galati                         Giurgiu                         Gorj                         Harghita                         Hunedoara                         Ialomita                         Iasi                         Ilfov                         Maramures                         Mehedinti                         Mures                         Neamt                         Olt                         Prahova                         Salaj                         Satu Mare                         Sibiu                         Suceava                         Teleorman                         Timis                         Tulcea                         Valcea                         Vaslui                         Vrancea                                              Toate categoriile                         ────────────────                         Animale                         Auto moto                         Casa si gradina                         Electronice                         Imobiliare                         Locuri de munca                         Matrimoniale                         Moda si accesorii                         Servicii                         Timp liber si sport                     
 
 
 
Megamall diham
 
Valabil din 17.08.2020 12:23:51
Repostat automat
 
Descriere Matrimoniale

Bună, Doreşti o doamnă drăguță, senzuală, cu experiență? M-ai găsit. Te aştept într-o locație curată, relaxantă, cu intimitate, rămâne doar să ma apelezi. Te aştept cu mare drag.

                         Toate judetele                         ───────────────                         Alba                         Arad                         Arges                         Bacau                         Bihor                         Bistrita-Nasaud                         Botosani                         Braila                         Brasov                         Bucuresti                         Buzau                         Calarasi                         Caras-Severin                         Cluj                         Constanta                         Covasna                         Dambovita                         Dolj                         Galati                         Giurgiu                         Gorj                         Harghita                         Hunedoara                         Ialomita                         Iasi                         Ilfov                         Maramures                         Mehedinti                         Mures                         Neamt                         Olt                         Prahova                         Salaj                         Satu Mare                         Sibiu                         Suceava                         Teleorman                         Timis                         Tulcea                         Valcea                         Vaslui                         Vrancea                                              Toate categoriile                         ────────────────                         Animale                         Auto moto                         Casa si gradina                         Electronice                         Imobiliare                         Locuri de munca                         Matrimoniale                         Moda si accesorii                         Servicii                         Timp liber si sport                     
 
 
 
Megamall diham
 
Valabil din 17.08.2020 12:23:51
Repostat automat
 
Descriere Matrimoniale

Bună, Doreşti o doamnă drăguță, senzuală, cu experiență? M-ai găsit. Te aştept într-o locație curată, relaxantă, cu intimitate, rămâne doar să ma apelezi. Te aştept cu mare drag.

Link spre comentariu
Descriere Matrimoniale

Poze reale! Te aştept într.o locație curată, discretă si uşor accesibilă. Sunt o fire deschisă cu chef de nebunii unde cu siguranță vei revenii. Te aştept ptr a petrece clipe frumoase împreună!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si am verificat eu saptamana trecuta, am futut o acum cateva luni, pe cand era in cuibul de pe bulevardul Chișinău, aceeasi locație unde este Why Not la parter, acum este pe Pantilimon, langa cimitirul Armenesc mirosea a guvizi in locație(Pești) si nu am ramas, nu neaparat din cauza lor, doar ca femeia părea putin mai întepata decat am cunoscut-o eu acum cateva luni, si nu am vrut sa ma enervez si sa pierd timpul aiurea... arata bine este miniona, bruneta, Creola( este etnie) pozele din anunt sunt false, multe bratari de aur pe mâini, tatuaje pe antebrațe si mâini, care pentru mine sunt groaznice🤢🤮...

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
La 29.03.2021 la 9:21, rechin a spus:

Purisanca umbla cu poze false si guvizii in locatie. Fast fuck.

NU RECOMAND!

Nu am fost la ea dar ii stiu anunturile de un an si are intotdeauna poze noi si sigur sunt ale ei pentru ca sunt din diferite locatii si de exemplu locatia de la Stefan cel Mare sau cea din Iancului le stiu

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 08.11.2020 la 13:43, marcelbabanu a spus:

Am fost și eu acum o săptămînă are sînii micuți la baie prosoape ude m am șters cu maieul meu are un gel în toată baia,cînd am sunat zicea că este în duș eu am stat 5 minute să vină deabia apă caldă în concluzie de evitat

Ai făcut dus și ai plecat???  Sau restul nu vrei sa ne descrii ce și cum? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...