Sari la conținut

dominare activa!!!


Mergi la soluție Rezolvat de andra000,

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Tribut de 450 FARA sex, scato, medical play și age play! Doar Deplasări în perioada asta 👄...Accept și îmi plac următoarele :tease&denial, foot fetish, jocuri ude(sub apa, squirt, uro, scuipat în gura) cum eat, penetrare, feminizare, palmuire, biciuire, umilire fizica/verbală, lovire cu paletă lemn(cu sau fără semne) anilingus, cunilingus, legare, tramping, CBT, smoking fetish(tot ce include), plimbat în lesa,food fetish,etc... lista fetish urilor fiind lunga puteți INTREBA oricând detalii pentru altele. Răspund doar pe WhatsApp. 

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
5 hours ago, tomson said:

Andra , exista undeva poze cu tine ?

Dupa mine pentru 450 /  h ar fi necesare poze in care sa se vada un aspect fizic in concordanta cu cadoul.

Cere și ți se va da... Whats app ul este disponibil pentru asa ceva 👄

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Intamplator exista pe internet poze cu ea, inclusiv cu fata si pot sa spun ca aspectul este corespunzator. Nu pun link-ul respectiv pentru ca ii respect privacy-ul acestei fete, daca dorea ca acele poze sa fie vazute de cei din aceasta comunitate cred ca le posta singura. Mentionez ca nu am beneficiat de serviciile acestei fete, dar mi-a placut aspectul din poze si au fost suficient de edificatoare.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 17 ore, tomson a spus:

Andra , exista undeva poze cu tine ?

Dupa mine pentru 450 /  h ar fi necesare poze in care sa se vada un aspect fizic in concordanta cu cadoul.

Chiar arata foarte bine la corp,si e frumoasa si la fata😋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
On 2/21/2022 at 9:24 PM, andra000 said:

Tribut de 450 FARA sex, scato, medical play și age play! Doar Deplasări în perioada asta 👄...Accept și îmi plac următoarele :tease&denial, foot fetish, jocuri ude(sub apa, squirt, uro, scuipat în gura) cum eat, penetrare, feminizare, palmuire, biciuire, umilire fizica/verbală, lovire cu paletă lemn(cu sau fără semne) anilingus, cunilingus, legare, tramping, CBT, smoking fetish(tot ce include), plimbat în lesa,food fetish,etc... lista fetish urilor fiind lunga puteți INTREBA oricând detalii pentru altele. Răspund doar pe WhatsApp. 

Disponibila în locație noua... Ultima programare la 20 astăzi 😈👄

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...