Sari la conținut

dominare activa!!!


Mergi la soluție Rezolvat de andra000,

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am vizitat-o si eu pe Andra acum ceva timp si nu am decat cuvinte de lauda.Are in jur de 30 si ceva de ani,dar e foarte frumoasa si arat si foarte bine la corp.Despre actiune pot zice ca e si foarte senzuala dar poate fi si foarte dura.Am ales o dominare soft spre hard cu foot fetish,facesitting,imobilizare si mici alte fantezii.Pot zice ca are o imaginatie foarte bogata si e deschisa la multe fantezii.Punctul ei forte este penetrarea, i face o mare placere sa faca asta si se excita foarte tare cand o face. Ca igiena este ireprosabila si pentru mine este clar de revenit.Cadou: 450 ,1 ora jumate.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
On 11/4/2021 at 1:36 PM, rambokill said:

Am vizitat-o si eu pe Andra acum ceva timp si nu am decat cuvinte de lauda.Are in jur de 30 si ceva de ani,dar e foarte frumoasa si arat si foarte bine la corp.Despre actiune pot zice ca e si foarte senzuala dar poate fi si foarte dura.Am ales o dominare soft spre hard cu foot fetish,facesitting,imobilizare si mici alte fantezii.Pot zice ca are o imaginatie foarte bogata si e deschisa la multe fantezii.Punctul ei forte este penetrarea, i face o mare placere sa faca asta si se excita foarte tare cand o face. Ca igiena este ireprosabila si pentru mine este clar de revenit.Cadou: 450 ,1 ora jumate.

🤗👿

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
On 11/12/2021 at 7:21 PM, andra000 said:

disponibilă de maine in Timisoara ...servici extra (oferta limitată) 🤗😎 info whats app 0785075308

disponibilă azi doar deplasare

On 11/4/2021 at 1:36 PM, rambokill said:

Am vizitat-o si eu pe Andra acum ceva timp si nu am decat cuvinte de lauda.Are in jur de 30 si ceva de ani,dar e foarte frumoasa si arat si foarte bine la corp.Despre actiune pot zice ca e si foarte senzuala dar poate fi si foarte dura.Am ales o dominare soft spre hard cu foot fetish,facesitting,imobilizare si mici alte fantezii.Pot zice ca are o imaginatie foarte bogata si e deschisa la multe fantezii.Punctul ei forte este penetrarea, i face o mare placere sa faca asta si se excita foarte tare cand o face. Ca igiena este ireprosabila si pentru mine este clar de revenit.Cadou: 450 ,1 ora jumate.

🤗👿

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...