Sari la conținut

dominare activa!!!


Mergi la soluție Rezolvat de andra000,

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Interesant topicul, dar ar ajuta mult o poza si ceva mai mult feedback... ma tenteaza partea asta de joaca, footjob... dar fara prea multa dominare, ca ma inhib.. cred. Sau nu cred ca mi-ar place. Andra... din partea ta cum suna?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
5 hours ago, gicoandy said:

Interesant topicul, dar ar ajuta mult o poza si ceva mai mult feedback... ma tenteaza partea asta de joaca, footjob... dar fara prea multa dominare, ca ma inhib.. cred. Sau nu cred ca mi-ar place. Andra... din partea ta cum suna?

Oricand poti cere mai multe detalii la nr de what's app specificat mai sus 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
8 minutes ago, macbook1 said:

Daca nu pui poze cam degeaba … de cand ai topicul asta cam tot tu scrii…. Si tot tu raspunzi …. Un set de poze (reale bineinteles) ar ajuta foarte mult …. 

In curand ...urmează 🔥pana atunci poti cere pe whats app

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Ma bucur ca esti inca activa, am vazut ca numarul de telefon din anul trecut nu a mai fost pe Whatsapp si am crezut ca nu ai mai fost activa...

Te rog sa ne spui si cand ajungi la Timisoara 🙂

 

Cu o comunicare mai buna pe forumul si fara schimbare de numar de telefon cred ca ar fi mai usor pentru tine sa ai mai multi clienti fideli... 🤗 (si e posibil ca as putea face parte din ei 🤭)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
On 1/24/2022 at 6:19 PM, macbook1 said:

Daca nu pui poze cam degeaba … de cand ai topicul asta cam tot tu scrii…. Si tot tu raspunzi …. Un set de poze (reale bineinteles) ar ajuta foarte mult …. 

In curand ...urmează 🔥pana atunci poti cere pe whats app

 

On 1/24/2022 at 7:52 PM, andrei242 said:

Ma bucur ca esti inca activa, am vazut ca numarul de telefon din anul trecut nu a mai fost pe Whatsapp si am crezut ca nu ai mai fost activa...

Te rog sa ne spui si cand ajungi la Timisoara 🙂

 

Cu o comunicare mai buna pe forumul si fara schimbare de numar de telefon cred ca ar fi mai usor pentru tine sa ai mai multi clienti fideli... 🤗 (si e posibil ca as putea face parte din ei 🤭)

Buna...spre sf saptamanii 0785 075 308 oricand la nr acesta ...Te ast cu drag 😋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...