Sari la conținut

Topia Zayress- Experimentata si Pofticioasa/Inceput de tratament hormonal /PAR NATURAL 0755603425.


Postări Recomandate

 

Vorbeste frumos nesimtituleeeeee!!!

Te-am rugat sa o lasi in pace, nu cred ca era nevoie sa explodezi in halul asta.

Tu veziti de treaba ca esti o finuta si o dulceata maxima nu te mai cobora la nivelul mizerilor ca acest pisat tras in glet si ratat.Fi o doamna cum bine te cunoastem cu toti cei de aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Tu veziti de treaba ca esti o finuta si o dulceata maxima nu te mai cobora la nivelul mizerilor ca acest pisat tras in glet si ratat.Fi o doamna cum bine te cunoastem cu toti cei de aici.

 

O dai in complimente

Lara e prietena mea apropiată

Logic că tine cu mine nu cu un client cu limbaj de kkt

Link spre comentariu

 

O dai in complimente

Lara e prietena mea apropiată

Logic că tine cu mine nu cu un client cu limbaj de kkt

Stai sa vezi ce voi rupe oasele in tine broscoiule cand te prind.Nu uita ca Sibiul e mic si am mai dat de tine prin oras.Cand te prind cum te ard.De unde nu te astepti sar cu mana pe tine si matur tot orasul.Besina ieftina

Te compari tu cu Lara, pai femeia va da clasa si va pisa in cur pe toate din Sibiu.

Pazea ca vine Nea Ion, Laro tu ma cunosti destul de bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Stai sa vezi ce voi rupe oasele in tine broscoiule cand te prind.Nu uita ca Sibiul e mic si am mai dat de tine prin oras.Cand te prind cum te ard.De unde nu te astepti sar cu mana pe tine si matur tot orasul.Besina ieftina

Te compari tu cu Lara, pai femeia va da clasa si va pisa in cur pe toate din Sibiu.

Pazea ca vine Nea Ion, Laro tu ma cunosti destul de bine.

 

Nu stiu cum de Lara sa de vorba cu asa caracter ca al tau

Link spre comentariu

 

Nu stiu cum de Lara sa de vorba cu asa caracter ca al tau

Ea merita tot respectul meu ca arata intrun mare fel femeia.E top in plm iar tu prima data fi tare in gura dupa ce iti postezi analizele si nu mai imbolnaviti lumea.Sa te vad martalogule vei fi la fel de tare in gura si cand pun mana pe tine?

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Ea merita tot respectul meu ca arata intrun mare fel femeia.E top in plm iar tu prima data fi tare in gura dupa ce iti postezi analizele si nu mai imbolnaviti lumea.Sa te vad martalogule vei fi la fel de tare in gura si cand pun mana pe tine?

Stai parcat copil/ă esti prea redus/ă mintal . Clienții care mi-au trecut pragul si au cerut analizele ,le-au văzut. Tu nu mai comenta atât timp cât nu am avut contact vizual sau verbal.

 

Succes .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Stai parcat copil/ă esti prea redus/ă mintal . Clienții care mi-au trecut pragul si au cerut analizele ,le-au văzut. Tu nu mai comenta atât timp cât nu am avut contact vizual sau verbal.

 

Succes .

Iubi,daca clienții au văzut analizele si e totul în regulă posteaza-le si aici pentru a încheia odată acest subiect.

Pupici!💋

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Iubi,daca clienții au văzut analizele si e totul în regulă posteaza-le si aici pentru a încheia odată acest subiect.

 

 

Tu nu te mai folosi de 2 conturi :)) sa faci ce faci aici siliconato,am aflat ca e tot contul tau :))

 

 

O las balta ca e aiurea rau si tu esti mai SAVAGE ca mine !

Pupici!💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Iar aduci niște acuzații false la adresa mea, parca eram prietene apropiate, gata?

S-a rupt lanțul prieteniei?

Iar ai luat-o razna?

Eu dacă am avut ceva de spus ti-am spus în fața și nu cred ca este nevoie sa ma folosesc de o identitate falsă pentru a ma afirma în fața ta.

Posteaza-ti analizele frumos pentru a calma spiritele pe aici și cu asta am încheiat acest subiect care deja pe mine una, ma obosește și mă irită totodată.

 

Spor la ciocane mari și tari!💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

O sa imi postez analizele aici

 

Plus dovadă că și contul de sus il deții tot tu.

 

Nu mai continua aici

Succes iubi!

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Iar aduci niște acuzații false la adresa mea, parca eram prietene apropiate, gata?

S-a rupt lanțul prieteniei?

Iar ai luat-o razna?

Eu dacă am avut ceva de spus ti-am spus în fața și nu cred ca este nevoie sa ma folosesc de o identitate falsă pentru a ma afirma în fața ta.

Posteaza-ti analizele frumos pentru a calma spiritele pe aici și cu asta am încheiat acest subiect care deja pe mine una, ma obosește și mă irită totodată.

 

Spor la ciocane mari și tari!

 

SAVAGE

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

â¤â¤â¤â¤

 

Multumesc tuturor de vizitele de ieri :*

Si de momentele frumoase ! â¤

Pana luni mai sunt in Brasov.

 

100 finalizarea -fiind weekend

300 ora

 

Adresa- Strada Camil Petrescu nr 5

Loc de parcare /ap dotat .

 

0755603425

 

Va îmbrățișez â¤ðŸ’Ž

post-329293-0-94544000-1596256029_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Tu ai iesit din beci si ai inceput sa-ti plimbi ciupercile si mucegaiu prin tara? Fa drqq un dus inainte de bclienti ca puti rau

Tu ai ceva personal cu mine si Lara?

Gay ce ești. Stai parcat de travestit,ca mai ai de păpat.

Ii lași complimente la Lara,spui ca ai vizitat o

si dupa câteva luni o jignesti

 

Esti redus mintal gay-ule

Link spre comentariu

Vizitator florinflo7
Reputație: 0

Tu ai iesit din beci si ai inceput sa-ti plimbi ciupercile si mucegaiu prin tara? Fa drqq un dus inainte de clienti ca puti rau

hopaaa și eu vroiam sa o vizitez( pute tare😂😂😂)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...