Sari la conținut

Topia Zayress- Experimentata si Pofticioasa/Inceput de tratament hormonal /PAR NATURAL 0755603425.


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Cam cum se vede dane😀plus ca fac circ si ai probleme cu vecinii eu unul m-as lipsii cu astea😀

Ce probleme ma coae ,cine face circ ?

Am spus că VECINI nu sunt de acord ca proprietarul a dat ap in regim hotelier . Nu te mai baga in discutii aiurea

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Nu stiu cine s-ar mai incurca cu tine pa ce ca faci sex si fara protectie,asa poti imbolnavii pe oricine,sincer arati si suspect la moaca si la trup...de obicei cei cu probelme de sanatate arata asa,arati rau sincer! :snap  :iagree

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Nu stiu cine s-ar mai incurca cu tine pa ce ca faci sex si fara protectie,asa poti imbolnavii pe oricine,sincer arati si suspect la moaca si la trup...de obicei cei cu probelme de sanatate arata asa,arati rau sincer! :snap :iagree

Tramvaiule posteaza-ti analizele si lasa comentariile, e acelasi tip ,am mai spus asta. Lasă bagariile de seama aici

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Logic că ești fustrsta si iti faci cont,si te bagi in seama.la cum arăți ce bani si clientii vrei sa ai soroo ?

Esti travestit urât, din categoria urâtă. Încetează să te mai bagi in seama pe aici.

 

Si sa iti faci cont sa pretinzi ca esti alt cineva,lasă-ne. Mă postez de cate ori vreau si imi pun cate anunțuri vreau ,repet donează banii la public si posteaza-te,dar la cum arăți si ce voce ai ,nu o sa te sune prea multi . Ai uitat ce papuci aveai in picioare cand ai venit la mine sa imi spui sa nu ma mai postez atat? Vi si cu scandal,esi urâtă !

 

Bărbații de aici nu Fut nasoale ca tine ,mai vrei si banii nebuno :))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Tocmai plecat de la zayres,e a 2a vizita,si vreau sa spun ca tipa asta e demențială.

Ii place pula maxim,oralul il face ca in filme.Nu se uita la ceas,am stat o finalizare dar a durat 64 de minute.Merita vizitata.

Pe curand zayres

 

Pup iepuraș dotat :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...