Sari la conținut

Topia Zayress- Experimentata si Pofticioasa/Inceput de tratament hormonal /PAR NATURAL 0755603425.


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Vezi ca ma confunzi :)))) esti naspeta in plm o tona de machiaj plus enspemii de filtre ca sa arati asa sa imi bag pula du-te la un casting pentru filme horror cu pokemoni

Nu mai minți, ca nu te confunda nimeni travestito

post-334763-0-76864400-1605822359_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Zayres superba mea,hai inapoi la timișoara,nu mai bagă canceroasele in seama

Iepurașul meu dotat, revin curând

Trebuie să iti pozez penisul ala frumos neapărat

:* ❤❤❤❤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Imi permit sa ofer plăceri și o experiență gratuită,tinerilor care vor sa încerce ceva dierit cu o fata ca mine. Cand eu imi câștig banii ușor din spatele laptop-ului.

Sunt cunoscută ,datorită muncii mele de una singură.Cu toate ca am o relatie de 2 ani,care înflorește pe zii ce trece.imi dedic majoritatea timpului pentru a excela in aceasta munca, pentru care sunt făcută :)

 

Imi permit sa primesc pe cine vreau pe gratis.,nu mai fii invidioasă travestito ,ca cine ma vizitează pe mine,în veci nu o sa aibe contact cu tine . Nu vad ce ai fii invidioasă

Vezi-ți in plm de viață ta si lasă-mă Doamne iarta-ma odată in pace

post-334763-0-11688500-1605831861_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator yang007
Reputație: 0

Imi permit sa ofer plăceri și o experiență gratuită,tinerilor care vor sa încerce ceva dierit cu o fata ca mine.

Felicitari...

Stiu cum e...

Si faci un mare serviciu celor ce iubesc ts

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ingeras, nu iti mai pune mintea cu toti retardatii. Esti angelica si nimeni nu iti poate lua asta, de acolo si invidia. Esti visul oricarui incepator, si abia astept sa revii in Timisoara, poate imi voi face curaj sa te intalnesc. Pupici, esti o scumpa.

  • Like 1
Link spre comentariu

A locuit cu un alt traveu ca si el de altfel(degeaba se maimutareste pe aici ca e mare transexuala hormonata ca tot traveu obosit e macar daca ar fii ceva de capu lui) care infectat cu virusul hiv zis Ramya dupa spusele lui larabella care a dat-o de gol ca au locuit impreuna.Atat de prost sa fie baietelu asta mutant pa ce ca bate toba de unu de altu plus ca ai locuiit cu persoana atunci nu mai avea hiv?Rusine la zdrentarosu asta Zaires plm. :laugh2

 

 

 

Cititi conversatia de aici postat azi

 

 

 

 

 

https://nimfomane.co...imisoara/page-4

 

 

 

 

 

Felicitari lara ca l-ai de gol pe bulangiu asta Pokemon :laugh2 :offtopic :iagree

 

Latra ca prostu!

 

 

 

 

 

Atentie la prezeu sa nu se rupa si se tot lauda ca face bani ...nu de pe publi...pai dc activezi acolo daca te dai asa mare obositule?De ce nu spui la lume ca ii filmezi cand fac sex cu un spurcat ca tine si pui pe diverse site-uri de dincolo sa faci gramada de bani care spui?

 

Nenorocit de bulangiu! :rax2 :laugh2

 

Umple si Oradea de sida cuSibiu ai terminat si cu Timisoara la fel :pope

Link spre comentariu

Vrei sa ascunzi conversatia nebunu?de aia postezi aiurea sa-ti vedem hoitu😀

 

 

 

 

A locuit cu un alt traveu ca si el de altfel(degeaba se maimutareste pe aici ca e mare transexuala hormonata ca tot traveu obosit e macar daca ar fii ceva de capu lui) care infectat cu virusul hiv zis Ramya dupa spusele lui larabella care a dat-o de gol ca au locuit impreuna.Atat de prost sa fie baietelu asta mutant pa ce ca bate toba de unu de altu plus ca ai locuiit cu persoana atunci nu mai avea hiv?Rusine la zdrentarosu asta Zaires plm. :laugh2

 

 

 

Cititi conversatia de aici postat azi

 

 

 

 

 

https://nimfomane.co...imisoara/page-4

 

 

 

 

 

Felicitari lara ca l-ai de gol pe bulangiu asta Pokemon :laugh2 :offtopic :iagree

 

Latra ca prostu!

 

 

 

 

 

Atentie la prezeu sa nu se rupa si se tot lauda ca face bani ...nu de pe publi...pai dc activezi acolo daca te dai asa mare obositule?De ce nu spui la lume ca ii filmezi cand fac sex cu un spurcat ca tine si pui pe diverse site-uri de dincolo sa faci gramada de bani care spui?

 

Nenorocit de bulangiu! :rax2 :laugh2

 

Umple si Oradea de sida cuSibiu ai terminat si cu Timisoara la fel :pope

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...