Sari la conținut

Topia Zayress- Experimentata si Pofticioasa/Inceput de tratament hormonal /PAR NATURAL 0755603425.


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Dacă eu nu mai doresc să comentez aici,asta nu inseamna ca e devină pisicuț .

 

 

 

Pe restul va rog sa ma contactați pe wapp 0755 693 425

 

daca aveti intrebari, din acest moment imi închei activitatea pe acest site la care mi-am acordat mare parte a timpului.Si de cand am aparut am fost atacată si jignita,acuzată de niste persoane pe care nu le cunosc. Sunt de parere atunci când acuzi sa ai dovezi. Mersi tuturor de vizitele facute prin prisma acestui site . Multa bafta tuturor si sărbători fericite.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Dacă eu nu mai doresc să comentez aici,asta nu inseamna ca e devină pisicuț .

 

 

 

Pe restul va rog sa ma contactați pe wapp 0755 693 425

 

daca aveti intrebari, din acest moment imi închei activitatea pe acest site la care mi-am acordat mare parte a timpului.Si de cand am aparut am fost atacată si jignita,acuzată de niste persoane pe care nu le cunosc. Sunt de parere atunci când acuzi sa ai dovezi. Mersi tuturor de vizitele facute prin prisma acestui site . Multa bafta tuturor si sărbători fericite.

Te imploooor nu ne părăsiiiii, avem nevoie de pustoaice tinere și cu ciocul mare aici ❤❤❤

 

Eu și restul membrilor al acestui forum suntem de părere ca atunci când acuzi pe cineva să o faci cu dovezi, eu am dovezile ce dovedesc faptul că oferi servicii neprotejate cliențiilor amatori de acest lucru, cât și faptul că nu ești deținătoarea unui act de identitate de aproximativ 2 anișori .

 

Motivul acuzațiilor aduse la adresa ta sunt rezultatul propriilor tale acțiuni, atitudinii tale respingatoare , caracterul răutăcios și în personal al personalității tale conflictuale , pentru că asta esti o persoana conflictuală, iti place sa generezi bârfe și scandaluri, nu tii cont de nimeni si de nimeni după care bați în retragere și te minunezi că vai doamne cata răutate în lumea asta și că nu înțelegi de ce esti atacată .

 

Ei bine, motivele ti le-am expus mai sus dar cu siguranță le stii și tu prea bine pentru ca tot ce am spus reprezintă practic persoana ta și evident că și tu te cunoști destul de bine.

 

Păcat că la Zoo nu au cuști atât de mari pentru expunerea viperelor GIGANT!

 

Multă sănătate și ai grija să nu te muști singură pentru că vei murii otrăvită cu propriul venin.

 

 

Succes!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

ÃŽncetează să te mai bagi in seama cu mine

 

Va-ți găsit fă, dar v-ati căutat mult?😂

 

Rezultatul cărui sentiment nobil este prietenia dintre voi doua?

 

Vă spun eu...INVIDIA si gradul redus de cultură ceea ce dovedește că abia ați coborât din COCOTIER sau bananier...Mă rogâ¤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Si sa iti mai barfeste colegele, când nu ai dovezi.

Hai cu adevăratele analize și cu buletinul...

 

Dovedeste-ne că suntem noi cătele și nu TU!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...