Sari la conținut

Topia Zayress- Experimentata si Pofticioasa/Inceput de tratament hormonal /PAR NATURAL 0755603425.


Postări Recomandate

  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

 

 

Da sora mea dar nici cu TARZAN nu ne este rușine

De cine vorbești iubita?â¤â¤â¤

 

Vreau să-l cunosc și eu pe Tarzan să plec la muncă cu el pe Elveția și să-i lucrez pe poze😂😂😂

Link spre comentariu

Eiii e surpriza iubita :)))

 

Nui treaba măgarului de unde bea oaia apa :)))

 

Și app ca să știi iubita nu am lucrat eu pe pozele tale ci alta TS care tu i leai dat..... Ok

 

Și nu te mai da cine nu ești iubita ca și tu ai barboiu pe fata am văzut la o prietena de a ta în telefon ok

 

Iubitaaa❤️❤️❤️

 

Iară minți ca ai fost ocupata toată noapte :)))

Link spre comentariu

Dc ma Cristi sa fie invidioasa lumea pe tine ? Ce ai realizat pe pământul asta ?

Ai salvat lumea de la nemurire,ai schimbat polii,ai descoperit viața pe alta planeta,ai gasit leacul pentru cancer ? Ai făcut parte din forbes ? Ai numere in contul bancar cat un CNP? Ești deținătoare a ceva important pe pământul asta inafara de tatele alea cu care te tot lauzi ?

🤣🤣pe ce sa fie lumea geloasa ? Pe o pereche de silicoane ,un machiaj,o epilare cu laser și acid in buze ?

Nu pricepem ce faci tu atât de fabulos sau ce specie rară pretinzi a fi de toți sunt invidioși

😭😭😭crying

Ce ai tu mai au alte 10000 de Trans..asta înseamnă ca toată lumea e invidioasa pe ele sau doar pe tine aia super specială și de rară specie ?

Dar celelalte 10 000 nu cred ca au sufletul, caracterul si inteligenta Larei 😙

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Fugi la tine pe topic ,sa nu vina pisicut la noi

Facem cu schimbul, îmi place pe topicul tău , până ne prinde pisicuț si ne pedepsește ❤❤❤

 

 

Loveeee❤❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Serios?❤❤❤

Uite vezi ca ai aflat

 

Și ca să știi asa ca eu nu am lucrat pe pozele tale iubita a lucrat altcineva și tu știi destul de bine cine!!!!

 

Eu fac bani și pe pozele mele ‍♀

 

Dacă vrei mai aveau un loc liber și pt tine să-ți mai faci vreo operație ceva la fata ca fără machiaj ești Tarzan regele junglei

 

App: Am văzut în telefon la o prietena de ata o poza cu tine când aveai ceva gri pe fata ( barbă)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Uite vezi ca ai aflat

 

Și ca să știi asa ca eu nu am lucrat pe pozele tale iubita a lucrat altcineva și tu știi destul de bine cine!!!!

 

Eu fac bani și pe pozele mele ‍♀

 

Dacă vrei mai aveau un loc liber și pt tine să-ți mai faci vreo operație ceva la fata ca fără machiaj ești Tarzan regele junglei

 

App: Am văzut în telefon la o prietena de ata o poza cu tine când aveai ceva gri pe fata ( barbă)

Asa ii place ei ,sta o sapt cu barba după face EPILARE cu ceara, tatuajele nu le are achitate nici in ziua de azi,toată suma

Că îi trebuiau la silicoane

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Uite vezi ca ai aflat

 

Și ca să știi asa ca eu nu am lucrat pe pozele tale iubita a lucrat altcineva și tu știi destul de bine cine!!!!

 

Eu fac bani și pe pozele mele â€â™€

 

Dacă vrei mai aveau un loc liber și pt tine să-ți mai faci vreo operație ceva la fata ca fără machiaj ești Tarzan regele junglei

 

App: Am văzut în telefon la o prietena de ata o poza cu tine când aveai ceva gri pe fata ( barbă)

 

Noroc cu voi frumoaselor, v-ați născut mari femei și ce crezi?...și epilate definitiv 😂😂😂

 

 

Era mai mare barba? Ce zici? E bun laserul?â¤

post-274494-0-43501500-1606951011_thumb.jpg

post-274494-0-47586300-1606951018_thumb.jpg

post-274494-0-64726900-1606951024_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Nu iubi spre deosebire de tine nu ne dam mari femei

 

Dar sa nu discriminam pe altele ca mai trebuie sa bage bani în ele ca și noi mai avem de băgat hohooo și încă cât...

 

Și nu te mai da miezu din pizda ca chiar nu ești :)))

 

Dacă ai prostit 1 2 dupa forum sa te ridice în slavi ca poate mai prinde și ea ceva ASTA NU ÎNSEMNA CĂ TOATE SUNTEM LA FEL. !!!!!

 

Nici nu o cunosc pe fata asta ca să îi iau apărarea sau nush ce

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Nu iubi spre deosebire de tine nu ne dam

 

Dar sa nu discriminam pe altele ca mai trebuie sa bage bani în ele ca și noi mai avem de băgat hohooo și încă cât...

 

Și nu te mai da miezu din pizda ca chiar nu ești :)))

 

Dacă ai prostit 1 2 dupa forum sa te ridice în slavi ca poate mai prinde și ea ceva ASTA NU ÃŽNSEMNA CÄ‚ TOATE SUNTEM LA FEL. !!!!!

 

Nici nu o cunosc pe fata asta ca să îi iau apărarea sau nush ce

Nu m-am dat niciodată iubi ceea ce nu am fost și ceea ce suntâ¤

 

Nu stiu măi fetelor ce se întâmplă cu voi , zau â¤

 

Certati-mă că îmi place atât de tare să vă ascult â¤â¤â¤

 

Sa nu uiti te rog sa postezi și filmarea de pe Decebal din Bucuresti când ai venit sa ma vizitezi și sa-mi fugarești clientii 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Ooof, mai fetelor ❤❤❤ Vă ador!❤❤❤

Dominic,parca

 

Frumoși, imi pare rau de relațiile tale eșuate, dar nu vroiau nici ei o copilă isterică ,frustrată și cu psihicul la pământ lângă ei

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...