Sari la conținut

Topia Zayress- Experimentata si Pofticioasa/Inceput de tratament hormonal /PAR NATURAL 0755603425.


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am vizitat-o a doua oară și pe domnișoara..nu a plecat din Timișoara 

Locație aceeași pe Unirii,a doua oară m-am păcalit ,am urcat scările până la etajul 10 și am aflat că este lift..

Mă aștepta echipată frumos ,am.servit un pahar de suc, am făcut un duș,totul curat ,și dă-i la treabă în dormitor.

Nu pot să zic ce am făcut acolo că mi-e rușine de mine ,mă gândesc acuma de mă excit iar..

Totul de data asta a fost peste limite..

Mersi Raisa..

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Hello! Am fost la ea acm cateva luni nu mai stiu exact..era in lipovei.Am sunat m am programat ,am ajuns mi a deschis usa era doar in sosete si bustiera si motanelu’ afara 🤤 mi a placut ce am vazut de sus pana jos .

Se intinde pe spate si incep si sug , super misto ca nu aveam experimeta si m a mai ajutat ea, S a pus capra si  spre rusinea mea n am stat nici un min , imi pare rau ca nu i am dat vreo doua limbi ca era prea perfect ! 

Se merita 10 la tot 
 

 

 

 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, bumbum07 a spus:

La Buzău pe când o vizita frumusețe?

😂

Eu încerc cand pot  și poate și ea să socializez, să o conving să vină măcar o dată pe an în București și tu vrei să vină la Buzău așa deodată;pizda 🤣

Succes.

Apropo,luna aceasta pe 10 este ziua ei de naștere,dacă tot i-ai aruncat o întrebare.

Toate cele bune.

Link spre comentariu
Acum 1 oră, falconetty a spus:

😂

Eu încerc cand pot  și poate și ea să socializez, să o conving să vină măcar o dată pe an în București și tu vrei să vină la Buzău așa deodată;pizda 🤣

Succes.

Apropo,luna aceasta pe 10 este ziua ei de naștere,dacă tot i-ai aruncat o întrebare.

Toate cele bune.

E bine și la București....e distanta mica între Buzau și București....nu de alta dar as suge o pula și tare mult as vrea sa imi umple gura și fata cu sperma ei...

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 8 minute, bumbum07 a spus:

E bine și la București....e distanta mica între Buzau și București....nu de alta dar as suge o pula și tare mult as vrea sa imi umple gura și fata cu sperma ei...

😂

Ok,și între Ploiești și București nu este cine știe ce distanță problema este ca nu vine.

Are clienții ei in Ardeal,s-a acomodat acolo,si este mulțumită cu clienții care-i are acolo.

Dacă anul acesta nu vine pe aici,la anul vine degeaba,cel puțin în privința mea.

Link spre comentariu
Acum 6 minute, falconetty a spus:

😂

Ok,și între Ploiești și București nu este cine știe ce distanță problema este ca nu vine.

Are clienții ei in Ardeal,s-a acomodat acolo,si este mulțumită cu clienții care-i are acolo.

Dacă anul acesta nu vine pe aici,la anul vine degeaba,cel puțin în privința mea.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...