Sari la conținut

Topia Zayress- Experimentata si Pofticioasa/Inceput de tratament hormonal /PAR NATURAL 0755603425.


Postări Recomandate

  • Oras:<~>
  • Oras:<~>

Am avut placerea sa o cunosc pe Zayress. Cele spuse de colegii care au vizitato mi sau confirmat. Lui zayress chear ii place pl e o bomboana de " fata " atat civic cat ca si atitudine. Cadoul ramane intre mine si ea cat si ce sa intamplat in dormitor. Merits incercata, sper sa mai am ocazia sa o prind prin timis.

Vo dat de injoseala astera care vb urat de ea.

Te pup zayress la pl spor in toate.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Am avut placerea sa o cunosc pe Zayress. Cele spuse de colegii care au vizitato mi sau confirmat. Lui zayress chear ii place pl e o bomboana de " fata " atat civic cat ca si atitudine. Cadoul ramane intre mine si ea cat si ce sa intamplat in dormitor. Merits incercata, sper sa mai am ocazia sa o prind prin timis.

Vo dat de injoseala astera care vb urat de ea.

Te pup zayress la pl spor in toate.

 

Te îmbrățișez cu drag!❤ Pe curând iepuraș :) :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Cred ca lucrezi la ciorap baiètel😀 ce clienti sa ai?cred ca visezi visator mic😀zi la lume ca nu ai avut bani de tren si cazare(ca sa ai locu tau e greu băiatu meu stii ce zic😀)va mutati de colo colo ca ăia cu cortu'😀

Ii tot minti pe aia din Buc si Ploiesti ca tot vii si nu mai ajungi 😀😀😀

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Daca esti mare si tare ai avea casa ta, nu sa te futi pe chirie si sa-ti platesti regimu hotelier care ,si ala e vai si amar de el...atunci da-te mare coaie :laugh2

Nu te da mare cu maruntisuri :rax2  :pope

Vezi poate iei si corona ca e plina Timisoara de el,poate te pricopsesti :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...