Sari la conținut

Topia Zayress- Experimentata si Pofticioasa/Inceput de tratament hormonal /PAR NATURAL 0755603425.


Postări Recomandate

  • Oras:<~>
  • Oras:<~>

Revizitat Raisa azi si pot spune ca a fost si mai bine ca inainte. La a doua vizita am fost amandoi mai dezghetati de parca ne cunoasteam de vreme buna.Raisa stie sa se faca placuta si dorita si asta ajuta clientii.Eu unul o sa revin daca mai sunt pe aici si daca mai sta si ea. Am inteles ca mai sta o săptămina.Meritsa vizutata

Te pup la pula

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Revizitat Raisa azi si pot spune ca a fost si mai bine ca inainte. La a doua vizita am fost amandoi mai dezghetati de parca ne cunoasteam de vreme buna.Raisa stie sa se faca placuta si dorita si asta ajuta clientii.Eu unul o sa revin daca mai sunt pe aici si daca mai sta si ea. Am inteles ca mai sta o săptămina.Meritsa vizutata

Te pup la pula

 

Te îmbrățișez iepuraș sălbatic :*

 

Urm vizită free :*

Link spre comentariu

Stateam pe ganduri sa i fac o vizita s au nu... Dupa ce am citit aprox 90% din comenturi... am ajuns la concluzia ca e de evidat. Motivul : analizele medicale... ceva e dubios acolo. Nu ai cum sa mergi sa faci analize de sange pt hiv, hepatita... boli sexuale etc. Si sa primesti rezultatul in 3 ore !!!! Imposibil. Analizele de sange pt ce a facut ea se elibereaza in 3-4 zile nu 3 ore.. Dupa chitanta si analize la ea apare durata 3 ore pt rezultat. Banuiesc ca le ai editat s au ai editat alte analize. Vino cu analize palpabile nu imbolnavii lumea

Link spre comentariu

Să îți dau la muie mă . Cine mormântu mă-tii mai ești și tu ? De unde ai mai apărut ? Dacă e musai poți cere orice de urgență . Hai fă-mi o muie umedă. Nu trebuia să te cace mă-ta ,i-ai spart și găozu degeaba .

 

Bolnavule cu ce drept ma injuri? . Esti un sugator de trans frustrat ! Toate rautatiile si injuraturiile se vor intoarce impotriva ta in viata reala inzecit. Bolnav bolnavicios nu se fac analize in 3 ore poti cere tu ce vrei. Si nu stiu ce te bagi in seama la ce scriu eu. Dute suge o "fetita" sa iti revii

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Haha ,du-te mai oleasha de aici sa lasă-mă pe mine cu subiectul ăsta.Eu imi continui activitatea cu un număr mare de tipi.Chiar dacă revii tu săptămânal cu aceste acuze la adresa mea ,in a-ne re-amintii acest subiect penibil.Repet analize de la clinica se pot accesa de pe link sub format PDF.

 

EU O SA REVIN AICI CU VIDEO UNDE TU TE VEZI CLAR ,CA AI FOST LA USA MEA SA MA AMEMINTI SA PLEC DIN TIM ,PT a 2-a oară. ESTI O TRAVESTITA CARE NU ARE CLIENTII,DIN CAUZA ASPECTULUI TAU FIZIC CI NU DIN CAUZĂ CA SUNT EU IN TIMIȘOARA .

 

 

EU VA ÎMBRĂȚIȘEZ CU DRA

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Invidia e mare .

 

Frumusețea face concurența,imi pare rau ca trebuie sa folosesc astfel de cuvinte,TRAVESTITA nu e o jignir.Dar nu mai continua subiectul asta.

Cand o sa fiu bolnavă o sa anunt aici.Ca ma retrag din a activa.

Tu acum profiți de faptul că nu am upgrade la cont.Mare noroc. Dar revin cu dovezi.

 

❤❤❤❤❤❤❤

EU VA ÎMBRĂȚIȘEZ CU Drag, mersi tuturor de vizite si susținere la fiecare in parte. I love #Timiș

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Omg... nu stiu cine a fost la usa ta.. eu am vrut sa vin sa te fut dar mam razgandit... dupa ce am citit comenturiile . Ce link sa accesez? Vreau doar sa iti fiu client dar dupa ce acuzatii ai imi e teama sincer....

 

Lal

Omg... nu stiu cine a fost la usa ta.. eu am vrut sa vin sa te fut dar mam razgandit... dupa ce am citit comenturiile . Ce link sa accesez? Vreau doar sa iti fiu client dar dupa ce acuzatii ai imi e teama sincer....

Alo,tu esti o TRAVESTITA fa,nu insinua pt a mă ataca

Invidioaso

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...