Sari la conținut

🥇🆕�✔�🔞 IOANA � 25 ani 173 cm 53 kg 0�⃣7�⃣6�⃣9�⃣4�⃣0�⃣1�⃣5�⃣0�⃣6�⃣ Magheru �✔�🆕🥇


Vizitator ioanadarker

Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

 Buna ziua,

 

Saptamna trecuta am fost la Ioana pentru o sesiune de masaj si m-am simtit minunat. Fata se pricepe la masaj, stie pe ce "puncte" sa apese pentru a te relaxa si simti bine. In acelasi timp este frumoasa si are un trup sexy care te tine "tare" pe parcursul masajului. Este deschisa la conversatii pe orice fel de tema si asta impreuna cu mainile ei pricepute chiar ajuta sa te relaxezi dupa o zi stresanta de job. O recomand tuturor domnilor care dupa o zi grea vor sa se relaxeze si sa uite pentru cateva ore de grijile din viata de zi cu zi.

Pretul pe ora, 200 lei.

 

Va doresc o zi buna!

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Buna ziua,

 

Saptamna trecuta am fost la Ioana pentru o sesiune de masaj si m-am simtit minunat. Fata se pricepe la masaj, stie pe ce "puncte" sa apese pentru a te relaxa si simti bine. In acelasi timp este frumoasa si are un trup sexy care te tine "tare" pe parcursul masajului. Este deschisa la conversatii pe orice fel de tema si asta impreuna cu mainile ei pricepute chiar ajuta sa te relaxezi dupa o zi stresanta de job. O recomand tuturor domnilor care dupa o zi grea vor sa se relaxeze si sa uite pentru cateva ore de grijile din viata de zi cu zi.

Pretul pe ora, 200 lei.

 

Va doresc o zi buna![/quoteMultu mult de apreciere si oriknd te astept cu bratele deschise !Pupi si pe curand

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Buna ziua,

 

Saptamna trecuta am fost la Ioana pentru o sesiune de masaj si m-am simtit minunat. Fata se pricepe la masaj, stie pe ce "puncte" sa apese pentru a te relaxa si simti bine. In acelasi timp este frumoasa si are un trup sexy care te tine "tare" pe parcursul masajului. Este deschisa la conversatii pe orice fel de tema si asta impreuna cu mainile ei pricepute chiar ajuta sa te relaxezi dupa o zi stresanta de job. O recomand tuturor domnilor care dupa o zi grea vor sa se relaxeze si sa uite pentru cateva ore de grijile din viata de zi cu zi.

Pretul pe ora, 200 lei.

 

Va doresc o zi buna![/quoteMultu mult de apreciere si oriknd te astept cu bratele deschise !Pupi si pe curand

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Bună,

Numele meu este Ioana am 25 de ani și va astept la mine pentru un masaj erotic deosebit, imbin cu experienta elementele de relaxare cu tranzitia catre un masaj cum iti doresti intr-un cadru intim exclusiv si discret.

Am experienta si va astept intr-un cadru select, curat, central, discret unde vom petrece o ora de relaxare impreuna asa cum trebuie sa fie.

Iti respect timpul,ma mulez pe si ascult dorintele clientului ca tu sa pleci fericit si implinit cum orice domn merita in incercarea mea de a iti oferi ceva deosebit.

 

Domnilor, va astept cu drag!!!whatsapp metel:0769401506

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Bună,

Numele meu este Ioana am 25 de ani și va astept la mine pentru un masaj erotic deosebit, imbin cu experienta elementele de relaxare cu tranzitia catre un masaj cum iti doresti intr-un cadru intim exclusiv si discret.

Am experienta si va astept intr-un cadru select, curat, central, discret unde vom petrece o ora de relaxare impreuna asa cum trebuie sa fie.

Iti respect timpul,ma mulez pe si ascult dorintele clientului ca tu sa pleci fericit si implinit cum orice domn merita in incercarea mea de a iti oferi ceva deosebit.

 

Domnilor, va astept cu drag!!!whatsapp metel:0769401506

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Astazi, 13:59

 

Bună,

Numele meu este Ioana am 25 de ani și va astept la mine pentru un masaj erotic deosebit, imbin cu experienta elementele de relaxare cu tranzitia catre un masaj cum iti doresti intr-un cadru intim exclusiv si discret.

Am experienta si va astept intr-un cadru select, curat, central, discret unde vom petrece o ora de relaxare impreuna asa cum trebuie sa fie.

Iti respect timpul,ma mulez pe si ascult dorintele clientului ca tu sa pleci fericit si implinit cum orice domn merita in incercarea mea de a iti oferi ceva deosebit.

 

Domnilor, va astept cu drag!!!whatsapp metel:0769401506

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Astazi, 13:59

 

Bună,

Numele meu este Ioana am 25 de ani și va astept la mine pentru un masaj erotic deosebit, imbin cu experienta elementele de relaxare cu tranzitia catre un masaj cum iti doresti intr-un cadru intim exclusiv si discret.

Am experienta si va astept intr-un cadru select, curat, central, discret unde vom petrece o ora de relaxare impreuna asa cum trebuie sa fie.

Iti respect timpul,ma mulez pe si ascult dorintele clientului ca tu sa pleci fericit si implinit cum orice domn merita in incercarea mea de a iti oferi ceva deosebit.

 

Domnilor, va astept cu drag!!!whatsapp metel:0769401506

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Domnilor sunt disponibila acum va astept in aceasta sambata minunata sa ma vizitati ,am destula energie si rabdare pentru a va face un masaj de relaxare bun si un masaj erotic deosebit sunt dornica sa va cunosc sa socializam la un suc rece ,apa ,o tigara daca sunteti fumatori bineinteles si apoi trecem la actiune ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜:-))))Pentru programari whatsapp me !Pupi !Seara frumoasa tuturor!🤗🤗🤗

post-313770-0-66633700-1593281119_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Domnilor sunt disponibila acum va astept in aceasta sambata minunata sa ma vizitati ,am destula energie si rabdare pentru a va face un masaj de relaxare bun si un masaj erotic deosebit sunt dornica sa va cunosc sa socializam la un suc rece ,apa ,o tigara daca sunteti fumatori bineinteles si apoi trecem la actiune ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜:-))))Pentru programari whatsapp me !Pupi !Seara frumoasa tuturor!🤗🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Domnilor sunt disponibila acum va astept in aceasta sambata minunata sa ma vizitati ,am destula energie si rabdare pentru a va face un masaj de relaxare bun si un masaj erotic deosebit sunt dornica sa va cunosc sa socializam la un suc rece ,apa ,o tigara daca sunteti fumatori bineinteles si apoi trecem la actiune ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜:-))))Pentru programari whatsapp me !Pupi !Seara frumoasa tuturor!🤗🤗🤗

post-313770-0-18711500-1593357935_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Domnilor sunt disponibila acum va astept in aceasta zi minunata sa ma vizitati ,am destula energie si rabdare pentru a va face un masaj de relaxare bun si un masaj erotic deosebit sunt dornica sa va cunosc sa socializam la un suc rece ,apa ,o tigara daca sunteti fumatori bineinteles si apoi trecem la actiune ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜:-))))Pentru programari whatsapp me !Pupi

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Domnilor sunt disponibila acum va astept in aceasta zi minunata sa ma vizitati ,am destula energie si rabdare pentru a va face un masaj de relaxare bun si un masaj erotic deosebit sunt dornica sa va cunosc sa socializam la un suc rece ,apa ,o tigara daca sunteti fumatori bineinteles si apoi trecem la actiune ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜:-))))Pentru programari whatsapp me !Pup

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

My gentlmen disponibila acum va astept in aceasta zi de luni calduroasa pentru un masaj de relaxare bine facut si un masaj erotic pasional ,la mine gasiti totul igienizat,prosoape curate albe si pe mine o prezenta placuta,am o energie pozitiva sunt mereu cu zambetul pe buze ,foarte sociabila si foarte ok,vizita la mine este asemanatoare cu vizita unei amice 🤗🤗🤗,fac totul cu multa rabdare si mult drag .Timpul tau il respect cat si programarea facuta de tine va fii respecta ,pun mult pret pe seriozitate !whatsapp me pentru programari

post-313770-0-49891000-1593444602_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

Disponibila pentru domnii manierati ,va astept la un masaj erotic deosebit in compania mea whatsapp me pentru programari !

Link spre comentariu
Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

My gentlmen disponibila acum va astept in aceasta seara

calduroasa pentru un masaj de relaxare bine facut si un masaj erotic pasional ,la mine gasiti totul igienizat,prosoape curate albe si pe mine o prezenta placuta,am o energie pozitiva sunt mereu cu zambetul pe buze ,foarte sociabila si foarte ok,vizita la mine este asemanatoare cu vizita unei amice ,fac totul cu multa rabdare si mult drag .Timpul tau il respect cat si programarea facuta de tine va fii respecta ,pun mult pret pe seriozitate !whatsapp me pentru programari

Link spre comentariu

Vizitator ioanadarker
Reputație: 0

My gentlmen disponibila acum va astept in aceasta seara

calduroasa pentru un masaj de relaxare bine facut si un masaj erotic pasional ,la mine gasiti totul igienizat,prosoape curate albe si pe mine o prezenta placuta,am o energie pozitiva sunt mereu cu zambetul pe buze ,foarte sociabila si foarte ok,vizita la mine este asemanatoare cu vizita unei amice ,fac totul cu multa rabdare si mult drag .Timpul tau il respect cat si programarea facuta de tine va fii respecta ,pun mult pret pe seriozitate !whatsapp me pentru programari

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...