Sari la conținut

Sa căutăm anturaj ...


Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

Datorită acestui virus...m-am cam plictisit și am zis ca nu ar strica sa intru puțin pe forum sa văd ce mai este nou pe aici...in primul rând vreau sa va spun ca mi ați lipsit și ca mi-a prins bine aceasta Detașare puțin.... adică bine v-am găsit futaciosilor 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:B.
  • Oras:B.

Datorită acestui virus...m-am cam plictisit și am zis ca nu ar strica sa intru puțin pe forum sa văd ce mai este nou pe aici...in primul rând vreau sa va spun ca mi ați lipsit și ca mi-a prins bine aceasta Detașare puțin.... adică bine v-am găsit futaciosilor

nu ai pierdut nimic, forumul nu mai este un loc de relaxare din pacate, pentru ca asa s-a dorit. Cand ne futem si noi? :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Datorită acestui virus...m-am cam plictisit și am zis ca nu ar strica sa intru puțin pe forum sa văd ce mai este nou pe aici...in primul rând vreau sa va spun ca mi ați lipsit și ca mi-a prins bine aceasta Detașare puțin.... adică bine v-am găsit futaciosilor

pamfil e bine? si-a revenit familia lui dupa ce ai nenorocit-o?

Link spre comentariu

Cred ca e bine....curând o sa fiu ziua lui, am sa ii sun soția sa ii uram împreuna la mulți ani

aok deci femeia e super ok cu situatia ca barbatasu a lasat-o pentru o curva si e si mai ok sa fie sunata de respectivi sa ii ureze la multi ani? saraca, o compatimesc, dar daca e bine pentru ea situatia voi 3 sa fiti sanatosi :X

Link spre comentariu

ce pula mea mai are relevanta ca este cont nou atata timp cat stiu tot ce misca pa forum din 2014? :X

 

Ai cam nou contul....nu crezi??

aaa stai ziua lui? bine reformulez
aok deci femeia e super ok cu situatia ca barbatasu a lasat-o pentru o curva si e si mai ok sa fie sunat de respectiva ca sa ii ureze amandoi la multi ani? saraca, o compatimesc, dar daca e bine pentru ea situatia voi 3 sa fiti sanatosi

 

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

aok deci femeia e super ok cu situatia ca barbatasu a lasat-o pentru o curva si e si mai ok sa fie sunata de respectivi sa ii ureze la multi ani? saraca, o compatimesc, dar daca e bine pentru ea situatia voi 3 sa fiti sanatosi :X

Sănătate sa avem ca ne descurcam noi...Pamfil este băiat bun și iubit de toată lumea

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

ce pula mea mai are relevanta ca este cont nou atata timp cat stiu tot ce misca pa forum din 2014? :X

 

 

 

aaa stai ziua lui? bine reformulez

aok deci femeia e super ok cu situatia ca barbatasu a lasat-o pentru o curva si e si mai ok sa fie sunat de respectiva ca sa ii ureze amandoi la multi ani? saraca, o compatimesc, dar daca e bine pentru ea situatia voi 3 sa fiti sanatosi

 

:)))))) ce simpatic ești tu....exact ca Pamfil :)))))

  • Like 1
Link spre comentariu

  Hm, ai reapărut. N-a mers.Complicat, totuși.

  Acu' ce statut ai ? Dacă revii în activitate, intri pe topicul tău, nu ? Abia așteaptă @ Panoramic :laugh2 :laugh2

  Aveai un patruped canin. Alb. Parcă era fetiță. Te mai însoțește ?

  Hai, să ne ții la curent. Tot pe Splai.Poa' să fie și ciuma bubonică, te vindec în doi timpi și trei mișcări :wink2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...