Sari la conținut

caut amanta


Postări Recomandate

in speranta ca pe acest forum se afla si domnisoare interesate de asa ceva, postez urmatorul anunt:

 

sunt un baiat de 28 de ani, casatorit, 1,86 cm inaltime, 90 kg, frumusel, la capitolul igiena stau foarte bine. caut domnisoara/ doamna in scop exclusiv sexual. sunt foarte deschis la fantezii sexuale. domnisoara/ doamna ar trebui sa aiba aspect fizic placut si sa aiba igiena corespunzatoare. in ceea ce priveste dotarea, aceasta masoara 18 cm. rog mistocarii sa se abtina de la comentarii aiurea. daca cineva se arata interesata sa posteze aici si apoi vom cadea de acord cum vom lua legatura.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Nu am gasit nimic. O fi din cauza virusului :))

Nu, e din cauza ta. Într-un an jumate de când ai cont, nu ai reușit să înțelegi că aici contează nu "dimensiunea" pulii, ci "volumul" contului de bancă ... pe care ai omis să îl specifici  ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Nu, e din cauza ta. Într-un an jumate de când ai cont, nu ai reușit să înțelegi că aici contează nu "dimensiunea" pulii, ci "volumul" contului de bancă ... pe care ai omis să îl specifici ;)

Te contrazic putin. Volumul contului, pula mica si ejaculare precoce :))
  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

... cred ca am sperat la prea mult...

Și eu cred la fel ;) Baftă în alte zone decât cele ale sexului plătit... Poate vei avea mai mult succes în viața reală :)

Link spre comentariu

contul meu din banca e mult peste media din Romania, dar nu caut o relatie gen sugardaddy. in fine... cred ca am sperat la prea mult cautand doar o relatie bazata doar pe sex

burlanule nu se da anunt pe forum da pe publi24 am vazut pe alti care fac asta si folosesc watzap in conversati sa evite poponari transexuali sau grasele

poate ai bafta ,sau da anunt pe un grup de facebook fetele astea de a tara stau mai mult pe acolo  recomand sa  faci un anunt cat mai hasliu si cere sa dea tag daca cineva o vede pe amica sa cautand si ea sponsor

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

contul meu din banca e mult peste media din Romania, dar nu caut o relatie gen sugardaddy. in fine... cred ca am sperat la prea mult cautand doar o relatie bazata doar pe sex

are  mai multe cifre ??  :snap  :laugh2   :slap2  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...