Sari la conținut

Lorena - 0757986464


Postări Recomandate

  • Oras:Hawai
  • Oras:Hawai

Am pus pozele ca sa ramana, ca poate dispare anuntul.

 

Bun dispare anuntul... fata nu mai revine... pozele dispar...

 

Nu mai bine le salveZi la tine in tel ... poate iti vor prinde bine in anumite momente :-))))

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia
  • Oras:Pizdeia

zi sincer : viata e pustiu fara postarile mele:). uite, daca ma rogi si simt milogeala o sa postez mai des. ma gandesc ca nu ai ce citi in vremurile astea de restriste. 

P.S. a si sa nu uit pentru a scrie mai des, scoate cacatu' ala cu 4 minute. :) si baga si ceva manele dedicatie pt " dujmanii' mei! ceva cu "dujmanii".

cand mai scrii pe topic porcarii tu sau maximus :

 

Link spre comentariu

Bun dispare anuntul... fata nu mai revine... pozele dispar...

 

Nu mai bine le salveZi la tine in tel ... poate iti vor prinde bine in anumite momente :-))))

 

Esti tare dragut ca te gandesti la mine!  :laugh2  :laugh2  :laugh2 Tipa poate sa nu mai revina, intr-adevar, dar se poate duce in alt oras Sau poate sa schimbe nr de telefon si sa pastreze pozele. Sunt multe variante si daca vrei sa iti ajuti colegii futaciosi, pui toate informatiile, inclusiv poze.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

nu vine la cluj, mie mi-a povestit inainte sa plece. mi-a dat si numarul lui. 

 

avea vanatai saraca... nu prea is ok fazele asta

 

Dar in ce oras activeaza de regula ? Oricum, pacat de faza cu bataia... eu chiar as fi vrut sa o vizitez (dupa ce trecea perioada asta bineinteles). Totusi, nu trebuie judecat un oras intreg dupa un singur nebun... in fond si la urma urmei se putea intampla oriunde asta, in orice alt oras.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Dar in ce oras activeaza de regula ? Oricum, pacat de faza cu bataia... eu chiar as fi vrut sa o vizitez (dupa ce trecea perioada asta bineinteles). Totusi, nu trebuie judecat un oras intreg dupa un singur nebun... in fond si la urma urmei se putea intampla oriunde asta, in orice alt oras.

0757986464 pe declarație shoping. Vezi ca e deschisă și la FK, doar să nu fii cioban. ;) 

Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Salutare! 

   Am vizitat eu fătuca acum câteva zile. O mică recenzie. 

 

  Programare. Relativ ușor, cu câteva ore înainte, urmând să confirm aproape de ora programată. La telefon are o voce destul de prietenoasă, calmă, depinde de cum te adresezi (cred), am primit toate detaliile despre servicii, prețuri și locație.

 

   Locația. Undeva aproape de Iulius Mall. O garsonieră cu un hol open-space, la baie, geluri de duș de orice sex (intim pentru ea, de duș pentru mine) , prosoape curate, apă de gură, lenjeria pe pat curată . Locuri de parcare, când am fost eu, erau la discreție. 

 

    Aspect. Undeva la 1,65 (fără tocuri), părul blond, sânii siliconați, am prins-o fără prea mult machiaj, mai mult naturală. O fire destul de lipicioasă, prietenoasă și amabilă . Ma așteptat pe tocuri într-o ținută de culoare neagră. Pozele o avantajează, unele par demult (cele din prima pagină) . Am să atașez o poză care reflectă realitatea și mai recentă (așa ma așteptat). 

post-292621-0-64401100-1588090933_thumb.jpg

 

    Acțiunea a fost pe durata a 2 numere. 

  Primul a început cu un oral neprotejat , eu în picioare ea în genunchi, destul de lent cu tente de deep, apoi după montarea prezervativului, am încercat câteva poziții finalizând în misionar, nu a folosit deloc lubrifiant, sa umezit natural. 

   Între numere am luat un prosop, mai lung, în jurul bustului, apoi am stat la câteva țigări în bucătărie. (de la ea, ale mele erau în mașină) , apoi am mai continuat un pic de socializare pe canapeaua din open-space, unde tot timpul ea a stat doar cu un halat  deschis pe ea , în brațele mele (eu fiind doar cu un prosop în jurul bustului) , au existat și unele momente de tandrețuri din partea ei. 

    Al doilea număr. Mult mai diferit față de primul, eu întins în pat, ea a început oralul cu mai multă atenție la zonele adiacente, apoi misionar, LOT, doggy( eu din picioare), tot timpul a stat cu privirea spre mine, inclusiv la doggy mai trăgea câte o privire , se mișcă bine, ca finalizarea să fie mai mult COB. 

 

   Mic rezumat

 

   Locație. Undeva prin zona Iulius (cred) , mai exact pe Vaida. 

   Metodă de contact. Apel sau sms la numărul din titlu, am înțeles ca folosește și watsup pe acest număr pentru programări. 

    Program de lucru. Din ce am înțeles, în general stă până pe la 22.00

    Note

   Aspect 9, blondă, siliconată, undeva la 1,65 

  Locație 10, locație nouă. 

   ON 8, lent, plăcut cu tente de deep, un pic mai umed dacă era și mai deep atunci nota era mai mare, dar nici nu am cerut. 

    NP 9 Se mișcă bine, gene, nu comentează la poziții, sa umezit natural nu a folosit lubrifiant, mi-ar fi plăcut dacă lua și ea inițiativa la schimbarea de poziții. 

   Igienă. 10 sa igienizat : început, între numere și la final, între numere a stat doar cu un halat pe ea, nimic dedesubt. 

   GFE 9 prietenoasă, lipicioasă, enervant de politicoasă (câteodată) , nu am cerut FK dar au fost momente când sa văzut că nu ar refuza, eu nu sunt adept. 

  Prețuri și servicii

  150nr/250 ora 

  ON (în funcție de Igienă)

  NP. 

  CIM, COB(50 de Ron extra) 

  FK nu am încercat nici întrebat , dar sunt semne că oferă 

    Anal nu am întrebat. 

   Eu am achitat 300 de Ron, aproximativ 1 oră. 

   

    Concluzie personală. Fata are experiență (multă) în domeniu, știe ce face și o face bine. Trebuie doar să se adapteze la noile condiții (țară). La cum procedează cu numerele de telefon ale clienților, e un semn că va sta destul, se vede că îi selectează. 

 

   Recomandare. Are tehnici de la o partidă la alta (de la un număr la altul), pare destul de deschisă (cel puțin cu mine a fost). Cu siguranță alte fantezii, data viitoare.

 

   P. S. Greșeli gramaticale. Postez de pe telefon. 

Link spre comentariu
  • Oras:In timp!
  • Oras:In timp!

Salutare!

Am vizitat eu fătuca acum câteva zile. O mică recenzie.

 

Programare. Relativ ușor, cu câteva ore înainte, urmând să confirm aproape de ora programată. La telefon are o voce destul de prietenoasă, calmă, depinde de cum te adresezi (cred), am primit toate detaliile despre servicii, prețuri și locație.

 

Locația. Undeva aproape de Iulius Mall. O garsonieră cu un hol open-space, la baie, geluri de duș de orice sex (intim pentru ea, de duș pentru mine) , prosoape curate, apă de gură, lenjeria pe pat curată . Locuri de parcare, când am fost eu, erau la discreție.

 

Aspect. Undeva la 1,65 (fără tocuri), părul blond, sânii siliconați, am prins-o fără prea mult machiaj, mai mult naturală. O fire destul de lipicioasă, prietenoasă și amabilă . Ma așteptat pe tocuri într-o ținută de culoare neagră. Pozele o avantajează, unele par demult (cele din prima pagină) . Am să atașez o poză care reflectă realitatea și mai recentă (așa ma așteptat).

attachicon.gif Screenshot_20200428_192150.jpg

 

Acțiunea a fost pe durata a 2 numere.

Primul a început cu un oral neprotejat , eu în picioare ea în genunchi, destul de lent cu tente de deep, apoi după montarea prezervativului, am încercat câteva poziții finalizând în misionar, nu a folosit deloc lubrifiant, sa umezit natural.

Între numere am luat un prosop, mai lung, în jurul bustului, apoi am stat la câteva țigări în bucătărie. (de la ea, ale mele erau în mașină) , apoi am mai continuat un pic de socializare pe canapeaua din open-space, unde tot timpul ea a stat doar cu un halat deschis pe ea , în brațele mele (eu fiind doar cu un prosop în jurul bustului) , au existat și unele momente de tandrețuri din partea ei.

Al doilea număr. Mult mai diferit față de primul, eu întins în pat, ea a început oralul cu mai multă atenție la zonele adiacente, apoi misionar, LOT, doggy( eu din picioare), tot timpul a stat cu privirea spre mine, inclusiv la doggy mai trăgea câte una , se mișcă bine, ca finalizarea să fie mai mult COB.

 

Mic rezumat.

 

Locație. Undeva prin zona Iulius (cred) , mai exact pe Vaida.

Metodă de contact. Apel sau sms la numărul din titlu, am înțeles ca folosește și watsup pe acest număr pentru programări.

Program de lucru. Din ce am înțeles, în general stă până pe la 22.00

Note.

Aspect 9, blondă, siliconată, undeva la 1,65

Locație 10, locație nouă.

ON 8, lent, plăcut cu tente de deep, un pic mai umed dacă era și mai deep atunci nota era mai mare, dar nici nu am cerut.

NP 9 Se mișcă bine, gene, nu comentează la poziții, sa umezit natural nu a folosit lubrifiant, mi-ar fi plăcut dacă lua și ea inițiativa la schimbarea de poziții.

Igienă. 10 sa igienizat : început, între numere și la final, între numere a stat doar cu un halat pe ea, nimic dedesubt.

GFE 9 prietenoasă, lipicioasă, enervant de politicoasă (câteodată) , nu am cerut FK dar au fost momente când sa văzut că nu ar refuza, eu nu sunt adept.

Prețuri și servicii.

150nr/250 ora

ON (în funcție de Igienă)

NP.

CIM, COB(50 de Ron extra)

FK nu am încercat nici întrebat , dar sunt semne că oferă

Anal nu am întrebat.

Eu am achitat 300 de Ron, aproximativ 1 oră.

 

Concluzie personală. Fata are experiență (multă) în domeniu, știe ce face și o face bine. Trebuie doar să se adapteze la noile condiții (țară). La cum procedează cu numerele de telefon ale clienților, e un semn că va sta destul, se vede că îi selectează.

 

Recomandare. Are tehnici de la o partidă la alta (de la un număr la altul), pare destul de deschisă (cel puțin cu mine a fost). Cu siguranță alte fantezii, data viitoare.

 

P. S. Greșeli gramaticale. Postez de pe telefon.

Pare genul meu de fata din relatarile tale, pacat de silicoane, nici sarmalele nu-mi plac dar mai gust una doua, deci merita incercata.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Shopping daca esti din zona... Io cum stau in celalalt capat al clujului ce scriu ?

Selgros , in caz ca ești oprit spui ca doar acolo găsești ce cauți

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741068100
  • Oras:Hai hui
  • Telefon: 0741068100
  • Oras:Hai hui

Salutare.

Am vizitat-o și eu pe domnișoara și am rămas plăcut surprins.

Programare făcut destul de ușor, locația în apropiere de FSEGA, acțiunea în sine nu o s-o descriu, pot spune că a fost pe gustul meu, cu tot ce îmi place mie.

Apartament 9

Domnișoara 8,5-9(gusturile nu se discută)

Oral 8,5

Sex 9-diferite poziții

GFE 9

Atitudine 10( am rămas plăcut surprins)

Cadou 300 oră

De revenit clar că da și recomand

 

P.S. nu se știe cât mai stă, eu o să revin cu siguranță

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Mulțumesc mult de complimente. Va pup pe toți și va aștept cu mare drag ❤️❤️❤️❤️❤️

 

Bine ai venit pe forum ! Ramai in Cluj si dupa data de 15 cand nu vor mai trebui declaratii pt iesit din case ? Arati foarte bine si nu as vrea sa te ratez... dar daca stiu ca se poate da de tine si dupa 15, parca nu m-as risca sa iau vreo amenda fix acuma pe final... :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...