Sari la conținut

Nu stiu unde sa trantesc linkul asta dar cred ca este interesant


Postări Recomandate

Vizitator hot_eggz
Reputație: 0

https://www.euractiv.ro/facts-not-fake-coronavirus/coronavirus-in-lume-pandemie-in-timp-real-interactive-map-coronavirus-real-time-from-johns-hopkins-university-17817

 

Eu ma uit pe siteul asta da in timp real cati morti vindecatu si infectati sunt e 6 dimineata si sunt 24 057 de morti

sunt curios pana maine la 6 dimineata cati mai mor 

 

12 Mar 2020 - 09:15 actualizat: 24 Mar 2020 - 10:26
    ORICUM BRO IN 12 ZILE SA MOARA 24 000 DE MII de oameni totusi e ceva :)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ia uite la 6 : 00  DIMINEATA 24 057 de morti

la ora       1  : 11 dupa masa 24,361

in   7 ore au murit 300 de persoane

24883   la ora 16.48 :((   522 in 4 ore

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sunt câțiva dezamăgiți că a "dispărut linia neagră de pe tine". Dar un proverb adaptat și auzit recent ce mi-a intrat

la suflet spune cam așa : Cine sapă groapa altuia să sugă pula .

mă tu de colo,sa vb asa cum intelegi .CE vrei?ce nu intelegi?

  • Like 1
Link spre comentariu

scuze vroiam sa il postez fix acolo nu inteleg dece am nimerit la testate mersi de mutare.

Aveam pretenții la tine P. Dar te înțeleg că este din cauza abstinenței ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ¤£ðŸ¤£ðŸ¤£ðŸ¤£
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Sunt câțiva dezamăgiți că a "dispărut linia neagră de pe tine". Dar un proverb adaptat și auzit recent ce mi-a intrat

la suflet spune cam așa : Cine sapă groapa altuia să sugă pula .

S-a creat un precedent! Nu stiam ca se poate sa fi banat si apoi sa te debaneze... de mai bine de un an de cand sunt pe forum, nu am vazut un asemenea eveniment... ba mai mult, cred ca am inventant si un cuvant nou, de-banare (debanare), nu sunt convins daca exista acest termen in limba romana... de asta cred ca este un precedent... desigur, ma pot insela amarnic! :D

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

S-a creat un precedent! Nu stiam ca se poate sa fi banat si apoi sa te debaneze... de mai bine de un an de cand sunt pe forum, nu am vazut un asemenea eveniment... ba mai mult, cred ca am inventant si un cuvant nou, de-banare (debanare), nu sunt convins daca exista acest termen in limba romana... de asta cred ca este un precedent... desigur, ma pot insela amarnic! :D

Precedentul există de mult, de exemplu în 2017 au fost banate și apoi debanate sute de conturi.

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Precedentul există de mult, de exemplu în 2017 au fost banate și apoi debanate sute de conturi.

Cum spuneam, m-am inselat! Asta este... :D

Link spre comentariu
Vizitator hot_eggz
Reputație: 0

da bro.. covit e pistol cu apa pe langa alte boli

dar  totusi sa ma duc la bagaje ... sa iau virusul si dupa sa ma intorc acasa sa-l dau al batrani ( familie ) e aiurea ....

sa speram ca nu va suferi mutatie ca asta spaniola ca am pus-o

 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ptr tine nu s-a schimbat nimic, ce faceai inainte, faci si acum -debitezi aiureli si o freci!

esti sărac cu spiritul!  :pope

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...