Sari la conținut

Videochat


Vizitator marcus6

Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0

Bună, cu pandemia asta nu mai gasesc nimic de futut, nu sunt in țară sunt în Germania. Caut fete care fac videochat platesc pîna la 50 de euro ora, plata o pot face prin Paisefcard sau direct in cont, numai sa fie fete serioase nu țepare, daca sunt fete interesate de ofertă aștept PM.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună, cu pandemia asta nu mai gasesc nimic de futut, nu sunt in țară sunt în Germania. Caut fete care fac videochat platesc pîna la 50 de euro ora, plata o pot face prin Paisefcard sau direct in cont, numai sa fie fete serioase nu țepare, daca sunt fete interesate de ofertă aștept PM.

cauta asta pe skype  live:bcf40564da136769 eu m-am vazut cu fata asta 

Link spre comentariu
Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

Sunt multe fete care ofera show la webcam pe site-urile de socializare, pentru suma corecta iti ofera fel de fel de show-uri.  Si ca sa te ajut la suma care o oferi tu uite aici o fata Candy_Rahel de pe sugardaters cu acordul ei ti-am dat acest nickname. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Sunt multe fete care ofera show la webcam pe site-urile de socializare, pentru suma corecta iti ofera fel de fel de show-uri.  Si ca sa te ajut la suma care o oferi tu uite aici o fata Candy_Rahel de pe sugardaters cu acordul ei ti-am dat acest nickname. 

Si care ar fi suma corecta ? 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

cauta asta pe skype  live:bcf40564da136769 eu m-am vazut cu fata asta

 

Mulțumesc mam văzut si eu cu fata asta, întradevăr este foarte corecta si de treabă, e si frumoasa si buna, nu dau prea multe detalii ca nu ztiu daca ar fi ea deacort.
Link spre comentariu

Mulțumesc mam văzut si eu cu fata asta, întradevăr este foarte corecta si de treabă, e si frumoasa si buna, nu dau prea multe detalii ca nu ztiu daca ar fi ea deacort.

te-ai vazut in ce sens, personal sau la camera?

Tipa este reala, mi-a dat confirmare la web si zicea ca face si in cuplu dar nu e sotul ca e despartita.

Sincer arata bine dar e cam scumpa.

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

te-ai vazut in ce sens, personal sau la camera?

Tipa este reala, mi-a dat confirmare la web si zicea ca face si in cuplu dar nu e sotul ca e despartita.

Sincer arata bine dar e cam scumpa.

Mie nu mi sa părut scumpă
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...