Sari la conținut

Tepara de la Bucuresti venita! De evitat !!!!


Postări Recomandate

 

 

Mai este o tepara de Bucuresti,in galati...la ea timpu la numar depinde...dar de ce depinde,nu stiu...si zici na e blonda...si intri in pat cu ea...si te incepe oral...dar ce oral? doar jumate de cap,ca mai mult nu vrea...si sa fi tu domn,nu zici nimic...dupa 1 minut iti pune prezervativu si se intinde ca vaca...si jur ca lam bagat,lam scos si imi venea sa vomit,(va rog sa ma scuzati plin de branza din ea,e si bolnava) si dupa alte 2 minute...nu te lasa expre cand stie ca esti pe terminate, si iti zice...gata baiatul meu...sa dus timpul...ai intrat in casa de la ora de...trebuia sa iei o ora de la inceput,dami banii si mai stam...si un tupeu de coarda penala...la inceput blanda si dupa ce vede banu...carpa de femeie...si culmea...cand te duci la o femeie...te duci sa te descarci,nu sa stai la barfa,dar ea te tine de vorba la inceput,sa se scoata ca ai intrat in casa de la ora de...e plina de teatru,decat sa aveti discutii si sa va enervati,evitatio

Locatie :3p (tiglina A-uri)

Servicii:0p(de nimic nu are habar)

Comportament:1p inceputu ca dupa ce se vede cu banu...carpa de femeie

 

https://www.publi24....8fi3h212g9.html

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Mai este o tepara de Bucuresti,in galati...

 

Daca intrebai inainte probabil se gasea careva sa iti salveze banii din portofel...

E a 3-a sau a 4-a oara cand putoarea asta ajunge prin Galati, si de fiecare data a avut alte numere de telefon, dar aceleasi poze

Nu mai stau sa caut topicele vechi acum, las doar telefonul si pozele pentru indexare 

 

0751953710 

post-69605-0-26802700-1585512468_thumb.jpg

post-69605-0-95250200-1585512472_thumb.jpg

post-69605-0-69823700-1585512477_thumb.jpg

  • Like 2

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...