Sari la conținut

Irina


Postări Recomandate

@davidsreload , daca si la înălțimea mea pe care o am , și 55 de kg pentru tine înseamnă grasă.. Atunci du-te la altele si nu mai deranja inutil. După ce ca habar nu ai pe ce lume trăiești mai esti plin și de figuri.. Majoritatea din Slobozia care ma cunosti stiu ce fel de persoana sunt. Iar la cine nu ii convine sa nu mai deranjezi aiurea. Si nu vad care ar fii problema ca am tatuaje...

Link spre comentariu
Vizitator daniel99
Reputație: 0

@daniel99, ma poti contacta pe whatsapp daca dorești detalii...

 

nu ai cuvant...aseaara am vb sa ne intalnim azi...nu rasp la tel m ai blocat....esti o tepara ce sa mai vb

Link spre comentariu

@daniel99 , stai draga linistit ca nu am 100 de kg... daca la 55 de kg vouă vii se pare grasă, pai atunci nici voi nu sunteti perfecți ma... După ce ca insisti ca disperatul ala... @davidsreload , daca nu iti convine du-te draga in alta parte. Nu te obliga nimeni sa ne vedem...... Oricum majoritatea din panarama asta de orasi sunteti vai de capul vostru.. Nu va mai dati naiba ceea ce nu sunteti, ca nu aveti un ban in buzunar. Pana atunci nu ma mai deranjați inutil, când o sa vedeti anuntul pe Publi24 atunci sa reveniți cu telefoanele.

Link spre comentariu
Vizitator daniel99
Reputație: 0

@daniel99 , stai draga linistit ca nu am 100 de kg... daca la 55 de kg vouă vii se pare grasă, pai atunci nici voi nu sunteti perfecți ma... După ce ca insisti ca disperatul ala... @davidsreload , daca nu iti convine du-te draga in alta parte. Nu te obliga nimeni sa ne vedem...... Oricum majoritatea din panarama asta de orasi sunteti vai de capul vostru.. Nu va mai dati naiba ceea ce nu sunteti, ca nu aveti un ban in buzunar. Pana atunci nu ma mai deranjați inutil, când o sa vedeti anuntul pe Publi24 atunci sa reveniți cu telefoanele.

 

cine a zis de 100 kg...treaba este ca nu esti ceea ce zici...imi inchipui ce clienti ai daca toti zic cate ceva de rau de tine....o tepara care nu este sigura pe corpul ei

Link spre comentariu

Vizitator daniel99
Reputație: 0

@daniel99 stai draga linistit ca sunt destul de sigura pe corpul meu, și prea puțin ma intereseaza de parerea a 2 -3 persoane, care nici macar nu au fost la mine... Stiti doar sa va dati cu parerea...

 

rasppunde la tel si hai sa ne intalnim...daca esti cum zici tu eu iti fac o recinzie de nota 10 ....asa vorbe goale...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...