Sari la conținut

timisoara


Postări Recomandate

Salut! Eu am fost prin luna mai 2019 la Andreea si am fost multumit a vorbit frumos locatie curata primitoare, ciocan mare cur frumos. A avut rabdare nu a grabit nu a facut vreo faza nașpa. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transexuala-siliconata-100-mentionez-sunt-transexuala-nu-travestita-atentie-la-anunturi-false/hh502177g05d7d72dfdf2ehg410512f6.html

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salut! Eu am fost prin luna mai 2019 la Andreea si am fost multumit a vorbit frumos locatie curata primitoare, ciocan mare cur frumos. A avut rabdare nu a grabit nu a facut vreo faza nașpa. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transexuala-siliconata-100-mentionez-sunt-transexuala-nu-travestita-atentie-la-anunturi-false/hh502177g05d7d72dfdf2ehg410512f6.html

si eu iam vzt de cv timp anunturile dar nu eram sigur daca ai reala.

Link spre comentariu

Salut! Eu am fost prin luna mai 2019 la Andreea si am fost multumit a vorbit frumos locatie curata primitoare, ciocan mare cur frumos. A avut rabdare nu a grabit nu a facut vreo faza nașpa. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transexuala-siliconata-100-mentionez-sunt-transexuala-nu-travestita-atentie-la-anunturi-false/hh502177g05d7d72dfdf2ehg410512f6.html

Salut,

 

Poti da mai multe detalii?

Preturi, servicii.

 

Merci

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Oare poate posta cineva o recenzie reala/utila despre Andreea? Multumesc!

Un sfat...🙈

Du-te și convinge-te singur bby! Din punctul meu de vedere te poți duce linistit, pentru ca este o super fata, cu un caracter și o atitudine super!

Pe lângă asta poți fi primul care ii lasă o recenzie!😘😀

 

Mulțumesc și scuze ca m-am băgat!🙈

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722749341
  • Oras:timisoara
  • Telefon: 0722749341
  • Oras:timisoara

Sincer in Timisoara este cam riscant sa mergi “sa te convingiâ€, se poarta peruca mult 🤣🙈, de aceea intrebam. Multumesc si eu de raspuns

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Sincer in Timisoara este cam riscant sa mergi “sa te convingiâ€, se poarta peruca mult 🤣🙈, de aceea intrebam. Multumesc si eu de raspuns

In privința parului te asigur eu ca îl are pana la noada fundului 100% natural.

Are și implanturi 🤗😘

Link spre comentariu

Poa sa aiba e veche ca Gara de Nord din Timisoara o stie si Azorel....plus ca zici cand iti deschide usa zici ca face sala cu baietii. Asta este no nofence trebuie sa arati bine cand ii deschizi omului nu sa fuga.

Eu unul nu am ramas.M-am speriat.Sorry.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Poa sa aiba e veche ca Gara de Nord din Timisoara o stie si Azorel....plus ca zici cand iti deschide usa zici ca face sala cu baietii. Asta este no nofence trebuie sa arati bine cand ii deschizi omului nu sa fuga.

Eu unul nu am ramas.M-am speriat.Sorry.

Nu o compara pe Andreea cu toate rasurile de acolo bby ❤

Este un caracter de nota 2000 !!!! Si chiar arata bine credema asa ca cata la alta masa te rugam frumos ❤❤‍♀

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Poa sa aiba e veche ca Gara de Nord din Timisoara o stie si Azorel....plus ca zici cand iti deschide usa zici ca face sala cu baietii. Asta este no nofence trebuie sa arati bine cand ii deschizi omului nu sa fuga.

Eu unul nu am ramas.M-am speriat.Sorry.

 

Omul a întrebat ceva și eu i-am dat un sfat. Fiecare cu gusturile lui bby 😘â—ï¸

Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transexuala-100-ce-vezi-in-poze-vezi-si-la-fata-locului-cand-iti-deschid-usa-atentie-unde-mergeti/d07f78h40eh3786hdd8d7f4ihf93h9d3.html

 azi am fost si eu la andreea si pot sa confirm ca tipa este cea din poze si locatia este curata iar ea este o persoana de nota 10 am luat 1 h si mam simtit super, tipa este dotata si stie sa profite de asta. dupa 1 h sigur pleci satisfacut:D

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...