Sari la conținut

timisoara


Postări Recomandate

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transexuala-100-ce-vezi-in-poze-vezi-si-la-fata-locului-cand-iti-deschid-usa-atentie-unde-mergeti/d07f78h40eh3786hdd8d7f4ihf93h9d3.html

 azi am fost si eu la andreea si pot sa confirm ca tipa este cea din poze si locatia este curata iar ea este o persoana de nota 10 am luat 1 h si mam simtit super, tipa este dotata si stie sa profite de asta. dupa 1 h sigur pleci satisfacut:D

Salut, cat ai platit pt o ora?

Link spre comentariu

salut, 300 ron am platit asta fiind akm cam 1 luna, dar tipa stie ce sa faca cu dotarea ei:D

Merci de raspuns. Pare pret bun... sunt curios daca face dominare si daca are haine specifice latex/piele cizme etc.

 

Ziceai de dotare... cat o are?

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Merci de raspuns. Pare pret bun... sunt curios daca face dominare si daca are haine specifice latex/piele cizme etc.

 

Ziceai de dotare... cat o are?

eu nu am intrebat de dominare si de haine dar daca suni la ea sigur o sa iti zica ce are si ce nu are, are dotarea undeva la vreo 16-17 cm dar ai groasa si face finalizarea ude doresti tu.

Link spre comentariu

eu nu am intrebat de dominare si de haine dar daca suni la ea sigur o sa iti zica ce are si ce nu are, are dotarea undeva la vreo 16-17 cm dar ai groasa si face finalizarea ude doresti tu.

Sau intreaba la profilul asta,si asta e al ei hihi..iti va raspunde tot ea la aceeasi adresa....Carei...anunt fals....nu e ea..aceeasi balenutza..

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Chiar nu vrea nimeni sa sparga monopolul din Timisoara? Avem vreo 3 veterane, isi fac treaba foarte bine dar parca este mult loc de ceva nou, fresh meat sa zic asa . AM impresia ca Tm este cam evitata, cel putin in ultimele luni, o fi pandemia de vina sau ii ceva in neregula la Tm?

 

Cred ca nu exista nici o Ts in tm care sa aiba topic dedicat pe aici, sau ma insel?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Chiar nu vrea nimeni sa sparga monopolul din Timisoara? Avem vreo 3 veterane, isi fac treaba foarte bine dar parca este mult loc de ceva nou, fresh meat sa zic asa . AM impresia ca Tm este cam evitata, cel putin in ultimele luni, o fi pandemia de vina sau ii ceva in neregula la Tm?

 

Cred ca nu exista nici o Ts in tm care sa aiba topic dedicat pe aici, sau ma insel?

salut, care sunt cele 3 veterane?:d

Link spre comentariu

Daca te iei dupa definitia generala, in special Fernanda ii trans, cu Alina am dubii, daca te iei dupa definitia de aici de pe site, nu sunt trans, ca multe altele.....din puntul meu de vedere, nu jumatate de kil de silicon ar trebui sa faca pe cineva trans....altceva conteaza, dar asta ii parerea mea.

 

Salut! Dupa definitia generala o transsexuala isi asuma genul feminin 24/7, un tranvestit (termen folosit fara conotatii peiorative) isi insuseste genul opus celui din nastere episodic folosind trucuri de machiaj si vestimentatie.

 

Deci, cu toate ca Fernanda si Alina or fi ok in ceea ce fac, nu is TS. Sunt fete travestite pe aici care nu mint si isi pastreaza un simt al realitatii cand se prezinta.

 

Despre aspectul celor doua in afara de ce am vazut prin poze nu pot sa comentez pt ca nu am mers la niciuna din ele, deci nici deapre servicii sau alte aspecte.

 

In afara de Andreea si Karla si Deea ce optiuni de TS reale mai putem vizita in TM? Sau ramaneti toate in Bucuresti?

Link spre comentariu

Vad cam multi fustrati aici, am fost de curiozitate ieri la Fernanda ca am

vazut mesaje pro si contra si am vrut sa vad realitatea si sa va explic cam cum a decurs sedinta: am ajuns la adresa respectiva undeva in lipovei, locatie foarte curata totul igienizat chiar am ramas suprins placut, amabila ma servit cu cafea dupa care am schimbat cateva cuvinte unde am observat ca are cei 7 ani de acasa si foarte mult bun simt.A inceput cu un masaj dupa care a inceput cu un oral demential si drept sa zic de mult nu am mai avut parte de asa ðŸ˜,se vede experienta.Si ce am observat nu sta cu ochii pe ceas .Destul de dotata, jucaria ii functioneaza perfect chiar si ejaculeaza si se implica bine in ceea ce face.Ca aspect e destul de feminina dar impedimentul este ca era putin mai inalta ca mine, in rest sedinta a decurs bine cu finalizare din partea amandorura, la care am fost foarte multumit de serviciile prestate.

Link spre comentariu

Vad cam multi fustrati aici, am fost de curiozitate ieri la Fernanda ca am

vazut mesaje pro si contra si am vrut sa vad realitatea si sa va explic cam cum a decurs sedinta: am ajuns la adresa respectiva undeva in lipovei, locatie foarte curata totul igienizat chiar am ramas suprins placut, amabila ma servit cu cafea dupa care am schimbat cateva cuvinte unde am observat ca are cei 7 ani de acasa si foarte mult bun simt.A inceput cu un masaj dupa care a inceput cu un oral demential si drept sa zic de mult nu am mai avut parte de asa ,se vede experienta.Si ce am observat nu sta cu ochii pe ceas .Destul de dotata, jucaria ii functioneaza perfect chiar si ejaculeaza si se implica bine in ceea ce face.Ca aspect e destul de feminina dar impedimentul este ca era putin mai inalta ca mine, in rest sedinta a decurs bine cu finalizare din partea amandorura, la care am fost foarte multumit de serviciile prestate.

 

Eu am zis despre diferenta intre TS si travesti. Nu ii de mirare ca suntem luati peste picior si tratati cu plictiseala de TS-uri adevarate cand le comparam la pret cu un/o travestit/a cand exista o diferenta fizica clara intre cele doua categorii.

 

Cosmin3182 vezi ca ți aj făcut cont înainte sa scrii postarea :)

Verificand postarile tale nici tu nu esti client, te suspectez ca a fi una din cele multe clone de pe aici. Dar cine sunt eu sa zic asa ceva.

 

Deci inca o data pt toata lumea:

TS reala is veteranele de pe Carei, cele mentionate in postul anterior si eventual cate una de prin capitala ratacita din cand in cand prin tara si din greseala si pe la noi. Restul sunt travestiti, cativa gen Fernanda si Alina, care au vechime prin TM deci sunt si reali, iar restul ar fi anunturi false si ceva boschetareala in haine, mai mult zdrente, de femeie.

 

Daca am mai ratat vreo TS reala din TM sau travesti sa merite, ma puteti completa.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Cate una prin capitala ratacita?, 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 dragul meu suntem destule TS in București dar într-adevăr nu plecam mereu din București de exemplu eu am fost acum cateva săptămâni in Timișoara si nu cred ca ma intorc in curând pentru ca oamenii vor sa negocieze mai rau ca la piata si cer preturi de Tv la fete trans reale etc 🤷â€â™€ï¸ðŸ’â€â™€ï¸

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...