Sari la conținut

Giulia, blonda, total, sagului 0739537397


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Giulia, blonda, total, sagului 0739537397
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 11 ore, povestitorul a spus:

Doar @22leon ii stie programul ...doar a primit fluturasi ...sa ii imparta prin tot orasul 😂😂

N-ai ratat ocazia 😂😂

Dacă mai împărțeam și fluturași,  ajungeați sa va programați cu 2-3 zile înainte 😁😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar
Acum 2 ore, 22leon a spus:

N-ai ratat ocazia 😂😂

Dacă mai împărțeam și fluturași,  ajungeați sa va programați cu 2-3 zile înainte 😁😂

Leon sa sti ca datorita tie nu trebuie sa ma programez cu  2-3zile sa ajung la Giulia ,acum stiu cum sa pun problema si toata lumea e multumita😆😆😆 eu nu am nici un repros

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 1 oră, Sony69 a spus:

Leon sa sti ca datorita tie nu trebuie sa ma programez cu  2-3zile sa ajung la Giulia ,acum stiu cum sa pun problema si toata lumea e multumita😆😆😆 eu nu am nici un repros

La Giulia,  ca si la majoritatea fetelor , contează mult și comportamentul nostru. Ma bucur ca am putut să-ți dau un sfat bun și ca ești mulțumit. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar
Acum 6 ore, 22leon a spus:

La Giulia,  ca si la majoritatea fetelor , contează mult și comportamentul nostru. Ma bucur ca am putut să-ți dau un sfat bun și ca ești mulțumit. 

Sincer Leon nu ami sta an caracter sa jignesc pe nimeni dar multe fete ar avea de anvatat de la Giulia an privinta comportamentului fata de client , si an cazul asta cum sa nu pleci multumit de la ea , frumos vorbeste te fute de tremuri tot toata stima Giulia😆😆😆

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar

Astazi am revizitato pe zeita sexului Giulia cum spune Zarko, fiind pe graba am stat doar o finalizare ce pot sa va spun ca ma executat  de miau tremurat toate ancheieturile, un oral demential cum numai ea stie , un an nou fericit cu ampliniri Giulia 🥂 si voua colegi  va doresc La multi ani!!! si antalniri cat mai reusite👍👍👍

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...