Sari la conținut

Giulia, blonda, total, sagului 0739537397


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 ore, sclavul2 a spus:

Știți pe cineva care ar veni la domnișoara Giulia, alături de mine? Eu fiind sclavul lor 🙄

Dar ai vorbit cu Giulia daca vrea sclav? Si platesti tu intalnirea? Ca asa ar fi normal :) :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 29 minute, sclavul2 a spus:

Da, am vorbit cu Giulia 🦮și legat de plata nu știu dacă ar fi normal sa plătesc eu 😁

Pai e fantezia ta ... Daca vrei sa ti-o indeplinesti ar fi normal sa platesti tu toata treaba.

Sau ai varianta sa astepti pana intalnesti pe cineva cu care impartasesti aceleasi fantezii si atunci puteti imparti costul.

Link spre comentariu
Acum 12 minute, futaciosu12 a spus:

Pai e fantezia ta ... Daca vrei sa ti-o indeplinesti ar fi normal sa platesti tu toata treaba.

Sau ai varianta sa astepti pana intalnesti pe cineva cu care impartasesti aceleasi fantezii si atunci puteti imparti costul.

Exact, fiind student nu este la fel de ușor 😁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 51 minute, avadanei a spus:

Am vazut si eu si cu Mare mirare am fost țăpuit.Am stabilit ptr ora 15 si cand am ajuns la ora stabilita,Giulia nu a mai raspuns la tel :(.probabil nu voi mai incerca la ea! Pacat era o fata de "treaba".

Detaliaza colega :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am comunicat prin whatapp, am intrebat pe la ce ora e libera in ziua respectiva,mi-a comunicat ora 14 daca e ok! Am scris ca e ok pentru mine ora 14 si asta a fost tot!Am ajuns la ea in fata blocului la ora 14 ,am sunat si nimic,am mai stat 10-15 minute am incercat din nou si iar nimic!Cam asta a fost detaileata :)!Sincer nu ma asteptam din partea ei, dar asta e ,poate o fi stat alt coleg mai mult.

Link spre comentariu

Da o prinzi foarte greu și mie mi-a programat o întâlnire și apoi a anulat pe motiv ca clientul a prelungit cu o ora aveți grija ce scrieți ca pe mine m-a întrebat ce nume am pe forum chiar dacă nu scrie aici ea citește poate are ea preferații ei

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
La 11.01.2021 la 10:13, avadanei a spus:

Am vazut si eu si cu Mare mirare am fost țăpuit.Am stabilit ptr ora 15 si cand am ajuns la ora stabilita,Giulia nu a mai raspuns la tel :(.probabil nu voi mai incerca la ea! Pacat era o fata de "treaba".

 

Acum 18 ore, avadanei a spus:

Am comunicat prin whatapp, am intrebat pe la ce ora e libera in ziua respectiva,mi-a comunicat ora 14 daca e ok! Am scris ca e ok pentru mine ora 14 si asta a fost tot!Am ajuns la ea in fata blocului la ora 14 ,am sunat si nimic,am mai stat 10-15 minute am incercat din nou si iar nimic!Cam asta a fost detaileata :)!Sincer nu ma asteptam din partea ei, dar asta e ,poate o fi stat alt coleg mai mult.

Adica ea ti-a comunicat ora 14 , tu te-ai dus la ora 15 si ai fost tepuit? 

Ai inscris doua ore diferite in cele 2 mesaje. :slap2  Cand ai fost tepuit: la 14 sau la 15 ?:laugh2

Si ptr. ca am vorbit cu ea ,iti pun o intrebare : ea ti-a confirmat intalnirea si ora? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 13 ore, costy7 a spus:

Da o prinzi foarte greu și mie mi-a programat o întâlnire și apoi a anulat pe motiv ca clientul a prelungit cu o ora aveți grija ce scrieți ca pe mine m-a întrebat ce nume am pe forum chiar dacă nu scrie aici ea citește poate are ea preferații ei

Pai orice fata are preferatii ei, cum noi avem preferate noastre. Ii ceva normal, doar suntem oameni nu roboti. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 18 minute, 22leon a spus:

 

Adica ea ti-a comunicat ora 14 , tu te-ai dus la ora 15 si ai fost tepuit? 

Ai inscris doua ore diferite in cele 2 mesaje. :slap2  Cand ai fost tepuit: la 14 sau la 15 ?:laugh2

Si ptr. ca am vorbit cu ea ,iti pun o intrebare : ea ti-a confirmat intalnirea si ora? 

:)Era saptamana trecuta si nu mai stiu exact ca era 14 ca era 15 (sterg conversatile de pe whatapp) dar cum ziceam si mai sus am intrebat  daca e libera in ziua respectiva si mi-a scris ceva de genu: "sunt libera la ora 14/15 e ok?" Am scris ca e ok ora 14/15 si la ora 14/15 am fost in fata blocului apeland la ea!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 5 minute, avadanei a spus:

:)Era saptamana trecuta si nu mai stiu exact ca era 14 ca era 15 (sterg conversatile de pe whatapp) dar cum ziceam si mai sus am intrebat  daca e libera in ziua respectiva si mi-a scris ceva de genu: "sunt libera la ora 14/15 e ok?" Am scris ca e ok ora 14/15 si la ora 14/15 am fost in fata blocului apeland la ea!

Nu mai stii ora dar stii exact ce ai intrebat-o si ce ti-a raspuns ? :slap2:laugh2 

Si ca sa fiu mai detaliat: cat timp a trecut intre intrebare ei si raspunsul tau?  Si dupa raspunsul tau a mai venit o confirmare de la ea?

Eu nu contest ca uneori pot interveni anumite situatii cand cand o fata anuleaza o ptogramare , asa cum si noi anulam. Dar din ce o cunosc pe Giulia, nu-i genul sa dea tepe. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 7 minute, 22leon a spus:

Nu mai stii ora dar stii exact ce ai intrebat-o si ce ti-a raspuns ? :slap2:laugh2 

Si ca sa fiu mai detaliat: cat timp a trecut intre intrebare ei si raspunsul tau?  Si dupa raspunsul tau a mai venit o confirmare de la ea?

Eu nu contest ca uneori pot interveni anumite situatii cand cand o fata anuleaza o ptogramare , asa cum si noi anulam. Dar din ce o cunosc pe Giulia, nu-i genul sa dea tepe. 

Parca suntem la judecata de apoi :)!

a trecut 2-7minute ceva de genu nu a trecut mult timp intre intrebare si raspuns.

Tu daca ii scri unui om cand sa mergi la el si el iti spune o ora cand e liber  si tu ii spui ca vei ajunge la ora aia,ce confirmare mai vrei?

 

 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, 22leon a spus:

Pai orice fata are preferatii ei, cum noi avem preferate noastre. Ii ceva normal, doar suntem oameni nu roboti. 

Și tu te-ai transformat în avocatul ei din oficiu bănuiesc ca ai și niște privilegii din partea ei ca doar nu faci asta gratis. Eu am vrut sa subliniez faptul ca să ajungi la giulia în aceasi zi pare o misiune imposibila, de multe ori nici nu răspunde la mesaje și când o face zice sa încerci mâine sau peste 2 zile ori eu vreau sa fut când am eu chef nu când zice ea

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Te-ai prezentat cine ești pe forumul ăsta minunat? Vezi... Câte dezavantaje poți avea dacă nu ești membru colorat 🥺

Link spre comentariu

Acum 3 ore, Cozonac7 a spus:

Te-ai prezentat cine ești pe forumul ăsta minunat? Vezi... Câte dezavantaje poți avea dacă nu ești membru colorat 🥺

Tu ști cel mai bine ca ai fost dar nu e problema ca tot cu Lazio țin în continuare😀

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...