Sari la conținut

O curiozitate...


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dacă nici ora asta de MUZICĂ nu e o opțiune, măcar temporaŕă în perioada asta, eu nu știu ce să mai zic...

Chiar a funcționat!

Cu vinul,nu mă pricep...nu mă pronunț.

Cu vinul e simplu...desfaci sticla pe care ai ales o si pui in pahar...la inceput sorbi usor precum cind vezi un ,,cocosel,, ai dai 2...3 limbi usor si pe urma o ei cum stii Tu mai profesional...la pahar il dai pe git in functie de gust.Dar atentie sa ai pahar adecvat si o muzica care ti place si te destinde. Curaj nimeni nu s a nascut invatat...curiozitatea si practica sunt cheia.
Link spre comentariu
Vizitator sabina10
Reputație: 0

Cu vinul e simplu...desfaci sticla pe care ai ales o si pui in pahar...la inceput sorbi usor precum cind vezi un ,,cocosel,, ai dai 2...3 limbi usor si pe urma o ei cum stii Tu mai profesional...la pahar il dai pe git in functie de gust.Dar atentie sa ai pahar adecvat si o muzica care ti place si te destinde. Curaj nimeni nu s a nascut invatat...curiozitatea si practica sunt cheia.

Profesore neiberr, stai linistit...mă las purtată de inspirație si ghidată de partener! Vinul, muzica, iși vor pierde curând gustul si sunetul...

Restul e povestea de budoar a Sabinei, așa că permite-mi să închid ușa!

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Daca tot e cu muzica, o calatorie doar virtuala prin Ring of Kerry, Irlanda si Aonach Mor, Scotia. Planuiam o excursie foto anul asta pe acolo, dar din pacate, anul asta nu se mai poate, nu ne lasa Covid-ul !  :laugh2 :(

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...