Sari la conținut

caut DOMINARE pe skype/whatsapp


Postări Recomandate

Caut doamna/domnisoara cu veleitati de dominatoare.

 

Situatia actuala m-a facut sa caut alternative la sesiunile live. Doresc sa fiu contactat de o doamna sau domnisoara care doreste sa ma domine online, de preferat pe skype. Nu este necesar ca sesiunea online sa aiba componenta video. Putem face un role-play Stapana-sclav doar scriind. Daaar, pentru a fi convins ca in partea cealalta a conexiunii nu se afla un alt barbat, am sa solicit o poza , fara fata, doar cu mana respectivei tinand in mana un biletel dictat de mine.

In fine, plata (pe care o vom conveni in mod amiabil) o voi trimite prin transfer bancar.

 

Daca sunt doritoare, ma pot gasi pe skype. ID-ul meu este : barbat.supus

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Caut doamna/domnisoara cu veleitati de dominatoare.

 

Situatia actuala m-a facut sa caut alternative la sesiunile live. Doresc sa fiu contactat de o doamna sau domnisoara care doreste sa ma domine online, de preferat pe skype. Nu este necesar ca sesiunea online sa aiba componenta video. Putem face un role-play Stapana-sclav doar scriind. Daaar, pentru a fi convins ca in partea cealalta a conexiunii nu se afla un alt barbat, am sa solicit o poza , fara fata, doar cu mana respectivei tinand in mana un biletel dictat de mine.

In fine, plata (pe care o vom conveni in mod amiabil) o voi trimite prin transfer bancar.

 

Daca sunt doritoare, ma pot gasi pe skype. ID-ul meu este : barbat.supus

 

Contacteazama la nr tel:0785492471

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Daca sunt doritoare....oferta mea este de 50 RON/h....iar sedinta de dominare online as dori sa dureze 2 ore, deci in total 100 RON/sedinta.

Bine ca nu ai pretentii sa fie moca .

Bafta!

La 50 de ron ora poate se face coada ca la paime calda

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ghiort Ghiort. O sa faci si pe 5 lei ora , soon!

Inca merge bine pe 200 10-15 minute.

Sezi bland si nu latra ,Azorel! Mie imi plac sclavii supusi si docili.

Ssssst

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai nesimtito, care e problema ta? Asta e oferta omului. Daca tie iti comenteaza cineva tariful, faci ca toti dracii. Nu te intereseaza ce vrea baiatul asta, f bine, dar nu il lua tu la misto.

Bravo ! BRAVOO 

Link spre comentariu

Scuze, nu am vrut sa jignesc pe cineva cu oferta mea si nici sa starnesc controverse...dar, am sa explic :

 

1) 50 RON/ora = 400 RON/8 ore (adica o zi de munca)........400 RON x 24 zile lucratoare = 9600 RON (2000 Euro/luna)

           eu cred ca multa lume ar fi multumita cu banii acestia !....in sfarsit, daca sunt persoane care nu se dau jos din pat decat pentru +5000 E, le doresc numai bine.....dar in conditiile in care un medic are un salariu de 2000 - 2500 E, cum poate o jumatate de ora de stat in fata laptopului (repet doar scris, fara video) sa fie evaluata la mai mult ?

 

2) atat am inteles sa aloc eu din bugetul meu pentru aceasta fantezie, respectiv 50 RON/ora....de ce sa fiu luat peste picior ca nu aloc 100 sau 200 RON ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Scuze, nu am vrut sa jignesc pe cineva cu oferta mea si nici sa starnesc controverse...dar, am sa explic :

 

1) 50 RON/ora = 400 RON/8 ore (adica o zi de munca)........400 RON x 24 zile lucratoare = 9600 RON (2000 Euro/luna)

           eu cred ca multa lume ar fi multumita cu banii acestia !....in sfarsit, daca sunt persoane care nu se dau jos din pat decat pentru +5000 E, le doresc numai bine.....dar in conditiile in care un medic are un salariu de 2000 - 2500 E, cum poate o jumatate de ora de stat in fata laptopului (repet doar scris, fara video) sa fie evaluata la mai mult ?

 

2) atat am inteles sa aloc eu din bugetul meu pentru aceasta fantezie, respectiv 50 RON/ora....de ce sa fiu luat peste picior ca nu aloc 100 sau 200 RON ?

Adica tu propui chat 8 ore pe zi 24 de zile pe luna?!

Buna gluma... da tu viata nu mai ai?!

:))))

Bafta! Nu cred ca exista cineva care poate sta in chat 8 ore pe zi 24 de zile pe luna (ca sa iasa acest calcul cum spui tu). Probabil o ora,doua... de 2 3 ori pe saptamana... atat cel platit cat si cel care plateste mai au si altceva de facut,nu pot sta cum spui tu,ore de vorba pe chat. Deci ceva da cu minus.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...