Sari la conținut

oferim masaj doamna educata stilata cu coleg la cerere ,de relaxare,anticelulitic,recuperare,prostatic,pentru detalii sunati între orele 10-21...07517


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/alte-servicii/anunt/masaj/3d1e9d87587571ihd0129f33g618916h.html

sunat...prezentat oferta:

70   -n-am inteles ce anume

100 -eu dezbracat complet(o ora)

Ops,pai atunci inseamna ca atingeti si zona intima....ea zice ca da...

Am intrebat-o daca eu o pot atinge,,,se cam balbaia...pe picioare...pe maini....am zis bine...in capul meu a fost clar ...cel putin de-o scurta daca nu mai mult.

Destul de cooperanta la telefon....cica era obosita...pai..zic eu in gand...cine stie cate ai supt azi...

La sfarsit un mic impediment...sta in Valea Calugareasca...

Pentru cei care aveti munca sau stati in zona....pare fi o noutate prin zona...sper sa fi fost de ajutor cu vreun camarad de arme..

Din spusele ei ar avea 1.76 si vreo 80 kg.....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

daca o avea si bidoane milka super mari....intrebare serii...poate raspunde un confrate....

https://www.publi24.ro/anunturi/casa-si-gradina/constructii/rigips/anunt/executam-lucrari/3d49d1700g907d9gd61g6e27g5h6439e.html

o caterinca..in text anunt apare nr de tel care l-ai postat tu si cand incerci sa suni apare alt nr

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

https://www.publi24.ro/anunturi/casa-si-gradina/constructii/rigips/anunt/executam-lucrari/3d49d1700g907d9gd61g6e27g5h6439e.html

o caterinca..in text anunt apare nr de tel care l-ai postat tu si cand incerci sa suni apare alt nr

eu nu postez aiurea...am vorbit cu duduia ieri....da pe linkul meu...da..apare si pe bucuresti....habar nu am de ce...eu doar am relatat o discutie telefonica reala...nu cred ca apare alt numar...probabil ne vom da seama in cateva zile...platinum sau nu...hai sa purtam masca cand vorbim...nu bag mana in foc pentru genul asta de persoane...o sa mai sun azi dupa 10....personal nu cred ca voi ajunge la ea...mai cunoastem si noi oameni...si la cate filtre sunt azi....deci....pana la proba contrarie...exista doar o discutie reala intre mine,tanti aglaia sau cristina cum ii spune in anunt....anuntul apare pe bucov..practic ca si locatie...in urma conversatiei...ar fi zona blocurilor din valea calugareasca...dupa vocea ei...dupa dialogul avut...dupa intuitia mea...n-ar fi o teapa...dar...

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

repetat procedura...sunat...finalizare da la 100 de lei...prin tehnici de masaj...tinuta ei intr-o rochita si maieu...cica te lasa s-o atingi pe piept..ma bufnea rasul...posibil sa iasa si altfel de finalizari cel putin dupa mine...sper ca am fost de ajutor  pentru cei aflati in zona respectiva(valea calugareasca)....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/maseuza-cu-calificare-si-profesionalism/9gidd9hf287g7051ei4f1fge73d099eh.html

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200716/1707/e8ed12389cbc1d1f07f611e8422387a7.jpg

Descriere Matrimoniale

Maseuza cu calificare si profesionalism ofer masaj terapeutic de sanatate si or ce fel de masaj pentru simturi si relaxare totala .Pentru detali sunati la numerele de telefon 0759034952, 0751789786.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitat doamna. Poza cred ca este de vreo 10 ani. In realitate, o doamna la vreo 50 și ceva de primăveri. Atitudine Ok, vorbăreață. Locația este in Valea Calugareasca, la blocuri, undeva pe o Străduța.

Note:

Aspect: 1,70, cam 80 kg, blonda, genul de femeie casnica, fără nimic provocator, doar un machiaj cam strident pentru vârsta ei. Nota 6,5.

Locație: apartament Ok, răcoare, curățenie, mirosuri placute, lumânări, muzica de relaxare. Nota 8.

Masaj: se pricepe, masajul destul de relaxant. Strict pt masaj, nota 8,5.

Finalizare: laba uleioasa la final, fără nimic mai mult. Am întrebat, a zis ca nu face. Nu a fost un “Nu” foarte convingător, dar a fost totuși un “nu”. Eu n-am reușit. Poate aveți alt succes

De revenit.. pentru masaj, fără alte pretenții, da.

Halat: 100 lei achitați la final.

PS. Doamna am inteles ca face și alte tipuri de masaj, dar nu a fost cazul. Am ales masaj de relaxare+finalizare.

Spor!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat doamna. Poza cred ca este de vreo 10 ani. In realitate, o doamna la vreo 50 și ceva de primăveri. Atitudine Ok, vorbăreață. Locația este in Valea Calugareasca, la blocuri, undeva pe o Străduța.

Note:

Aspect: 1,70, cam 80 kg, blonda, genul de femeie casnica, fără nimic provocator, doar un machiaj cam strident pentru vârsta ei. Nota 6,5.

Locație: apartament Ok, răcoare, curățenie, mirosuri placute, lumânări, muzica de relaxare. Nota 8.

Masaj: se pricepe, masajul destul de relaxant. Strict pt masaj, nota 8,5.

Finalizare: laba uleioasa la final, fără nimic mai mult. Am întrebat, a zis ca nu face. Nu a fost un “Nu” foarte convingător, dar a fost totuși un “nu”. Eu n-am reușit. Poate aveți alt succes

De revenit.. pentru masaj, fără alte pretenții, da.

Halat: 100 lei achitați la final.

PS. Doamna am inteles ca face și alte tipuri de masaj, dar nu a fost cazul. Am ales masaj de relaxare+finalizare.

Spor!

 

Cat a durat masajul? Are masa de masaj?

Link spre comentariu

Masajul a durat in jur de 35 minute cu tot cu finalizare. A zis ca pentru cei plinuti/grași durează o ora. Nu e cazul meu, am 30 kg cu televizorul in brațe. 😂

Nu, nu are masa de masaj. E o masa obișnuita amenajată cu o minisaltea ceva, peste care a pus un prosop care mirosea a detergent, de unde tragem concluzia ca era curat, sau folosește un detergent cu miros puternic 😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Mici precizari la postarea colegului anonimul991 care sigur va intereseaza:

-doamna te asteapta intr-o fusta lunga si o bluza avand si chiloti si sutien pe ea-la telefon iti zice fusta mai scurta si maieu decoltat

-masa de masaj este de fapt o masa de lemnf ara burete dupa 10 min. nu mai simteam genunchii.

-este permisiva.te lasa sa o mangai pe buci.la pasa doar prin chiloti.i-am scos tatele din sutien si m-am jucat putin cu ele fara sa comenteze

-parerea mea este ca dupa mai multe sedinte ar pune botul si la futai.totul depinde de voi.

-are tate mari dar lasate si ii place sa le masazi si sa le pupi,eu nu am vrut sa insist ca sigur ma lasa si la pasa sa o ating.

-nu te intreaba de dus,eu am venit de acasa imbaiat,iar la sfarsit te sterge cu prosoape de hartie de bucatarie.

-ca timp am stat tot 35 min din care 5 min iti ia stersul de ulei de pe tine

-sunt locuri de parcare,singurul inconvenient la plecare te risti sa intorci pe linie continua pentru ca pana la iesire din Valea  nu ai banda sa faci stanga

-iti pune o muzica dupa telefon de zici ca esti la priveghi

-poza nu este recenta,acum are +20kg cel putin

 

Eu unul nu recomand,imi plac genul milf ,dar la doamna zic pas,sunt alte optiuni mai bune in oras.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

pai dqca voi care ati fost la ea si nu ati spus nimic despre intalnirea cu ea. ce pana mea pretentii sa aveti de la noi care nu am fost

uite un raspuns pe masura asteptarilor tale

coaie mergi la ea, se fute ca o catea in calduri si a refuzat si banii, si a dat drumul cand am futut o si tipa ca o nebuna. insista si o sa futi un milf veritabil. multumit?

  • Like 2
Link spre comentariu

pai dqca voi care ati fost la ea si nu ati spus nimic despre intalnirea cu ea. ce pana mea pretentii sa aveti de la noi care nu am fost

uite un raspuns pe masura asteptarilor tale

coaie mergi la ea, se fute ca o catea in calduri si a refuzat si banii, si a dat drumul cand am futut o si tipa ca o nebuna. insista si o sa futi un milf veritabil. multumit?

NU am fost decât o singura data,... Nu am primit decât masaj și finalizare (laba) dar mia plăcut ca ma lăsat sai scot sânii afara și sai bag mana la chiloți, și daia am întrebat în speranța că sar putea mai mult, strict părerea mea
  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 20.07.2020 la 15:10, pandora13 a spus:

Mici precizari la postarea colegului anonimul991 care sigur va intereseaza:

-doamna te asteapta intr-o fusta lunga si o bluza avand si chiloti si sutien pe ea-la telefon iti zice fusta mai scurta si maieu decoltat

-masa de masaj este de fapt o masa de lemnf ara burete dupa 10 min. nu mai simteam genunchii.

-este permisiva.te lasa sa o mangai pe buci.la pasa doar prin chiloti.i-am scos tatele din sutien si m-am jucat putin cu ele fara sa comenteze

-parerea mea este ca dupa mai multe sedinte ar pune botul si la futai.totul depinde de voi.

-are tate mari dar lasate si ii place sa le masazi si sa le pupi,eu nu am vrut sa insist ca sigur ma lasa si la pasa sa o ating.

-nu te intreaba de dus,eu am venit de acasa imbaiat,iar la sfarsit te sterge cu prosoape de hartie de bucatarie.

-ca timp am stat tot 35 min din care 5 min iti ia stersul de ulei de pe tine

-sunt locuri de parcare,singurul inconvenient la plecare te risti sa intorci pe linie continua pentru ca pana la iesire din Valea  nu ai banda sa faci stanga

-iti pune o muzica dupa telefon de zici ca esti la priveghi

-poza nu este recenta,acum are +20kg cel putin

 

Eu unul nu recomand,imi plac genul milf ,dar la doamna zic pas,sunt alte optiuni mai bune in oras.

Salut.ce alte optiuni mai cunosti in ploiesti masaj ma refer ..mersi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...