Sari la conținut

oferim masaj doamna educata stilata cu coleg la cerere ,de relaxare,anticelulitic,recuperare,prostatic,pentru detalii sunati între orele 10-21...07517


Postări Recomandate

Acum 2 ore, iancujianu85 a spus:

Ms, dar astea sunt primele numere, și acum când am mai sunat la ele sunt închise, cred ca are alt numar

Are ,, n" numere de telefon, o femeie matură, cam 55+ ani, grasă cu o masă de masaj din lemn cred, foarte rigidă.... masaj banal și o laba uleioasă la final. Dacă te atrage astfel de specimen o poți atinge DOAR cu hainele pe ea...

Link spre comentariu
Acum 6 ore, adyeder a spus:

Are ,, n" numere de telefon, o femeie matură, cam 55+ ani, grasă cu o masă de masaj din lemn cred, foarte rigidă.... masaj banal și o laba uleioasă la final. Dacă te atrage astfel de specimen o poți atinge DOAR cu hainele pe ea...

NU e vorba de atras, am mai fost la ea, și a 2oara chiar a făcut un masaj, ok, mie îmi place mai tare, nu doar frecție, și daia întrebam de nr

  • Like 1
Link spre comentariu

La 09.06.2022 la 9:01, futadores 91 a spus:

Peter, mai multe detalii, că am văzut că ești mai insistent la masaj, cam cum a decurs ședința ta ,și ce ai reușit?🙄🙄😂

Am fost la masaj cam cand a inceput pandemia. Masajul a fost bunicel, dar masa foarte tare. La final o laba uleioasa. Nu cred ca as mai repeta experienta. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...