Sari la conținut

Natalia 0774540080, Aria 0763366432 & Ioana (NEW) 0727402898


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

..pai daca ai avut clienti si nu ti au lasat nicio recenzie trag concluzie faptul ca nu prea au avut ce sa scrie, (experienta, masaj, permisivitate, corp, fata, atitudine, locatie, igiena, confidentialitate..etc), daca nu ai avut clienti insa, poate ca trebuie sa ajustezi pretul....vezi ca acum au deschis si saloanele de masaj!! arunca un ochi si acolo la modele si preturi iar pretul tau pentru a fi competitiv trebuie sa fie..... cum???? te las pe tine sa ti faci strategia oricum, care pare ca nu ar fi bine aleasa. bafta

 

mai eu nu imi fac griji ma consider suficient de ok in felul meu 

 

pentru cine mi-a cerut poze

 

https://imgur.com/a/H7UzEDr

 

am incercat sa le fac cat mai ok

 

https://imgur.com/a/VlaMLec

 

si

 

https://imgur.com/a/hZfwC2l

 

chiar mi-as dori si eu o recenzie dar am rabdare nu este nici o graba

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hai sa o ajutam noi pe Natalia cu niste intrebari. Poate ii e mai usor dand raspunsuri directe!

1. Sedinta e de 60 min, iar pretul 200 lei! Am inteles bine?

2. Se pot face 2 finalizari intr-o sedinta?

3. Permiti atingerile (in limita bunului simt, of course): mangaieri pe sani, masat usor labiile, clitorisul...

4. Poti face doar masaj erotic timp de o ora? Gen atingeri, mangaieri fara a face neaparat relaxare...

5. Ai spus ca esti open minded...accepti sa faci si masaj prostatic in aceeasi bani sau taxezi extra acest serviciu?

6. Accepti finalizare faciala, de exemplu? Stiu ca e neobisnuit la masaj, dar unele maseoze accepta contra cost! Daca nu, in ce zone accepti finalizarea?

Cam atat pt moment. Multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa o ajutam noi pe Natalia cu niste intrebari. Poate ii e mai usor dand raspunsuri directe!

1. Sedinta e de 60 min, iar pretul 200 lei! Am inteles bine?

2. Se pot face 2 finalizari intr-o sedinta?

3. Permiti atingerile (in limita bunului simt, of course): mangaieri pe sani, masat usor labiile, clitorisul...

4. Poti face doar masaj erotic timp de o ora? Gen atingeri, mangaieri fara a face neaparat relaxare...

5. Ai spus ca esti open minded...accepti sa faci si masaj prostatic in aceeasi bani sau taxezi extra acest serviciu?

6. Accepti finalizare faciala, de exemplu? Stiu ca e neobisnuit la masaj, dar unele maseoze accepta contra cost! Daca nu, in ce zone accepti finalizarea?

Cam atat pt moment. Multumesc!

buna

1 da corect 

2 daca tu poti este ok si pt mine

3 normal orice este in limita bunului simt si ne intelegem reciproc este ok

4 normal ca se poate

5 unii m ati criticat cand am fost onesta mai sus dar habar nu am cum se face masaj prostatic daca imi lasati un clib ceva sa inteleg habar nu am cum se face cum este

6. asta nu pot face eu nu ofer servicii sexuale de nici un fel eu fac doar masaj erotic ... lucruri asa de delicate metoda finalizarii si cum nu discutam public este ceva ce putem discuta cand ne cunoastem mai bine

 

sarutari depinde daca imi place si mie de persoana respectiva si cum ne intelegem

 

ultima intrebare este la fel ca la 6 lol

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

buna

1 da corect

2 daca tu poti este ok si pt mine

3 normal orice este in limita bunului simt si ne intelegem reciproc este ok

4 normal ca se poate

5 unii m ati criticat cand am fost onesta mai sus dar habar nu am cum se face masaj prostatic daca imi lasati un clib ceva sa inteleg habar nu am cum se face cum este

6. asta nu pot face eu nu ofer servicii sexuale de nici un fel eu fac doar masaj erotic ... lucruri asa de delicate metoda finalizarii si cum nu discutam public este ceva ce putem discuta cand ne cunoastem mai bine

 

sarutari depinde daca imi place si mie de persoana respectiva si cum ne intelegem

 

ultima intrebare este la fel ca la 6 lol

Multumesc Natalia! O sa-mi fac o programare cat de curand! Mi se pare ca ai bun simt si chiar esti open-minded!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc Natalia! O sa-mi fac o programare cat de curand! Mi se pare ca ai bun simt si chiar esti open-minded!

 

multumesc sper sa ma ridic la inaltimea asteptarilor

 

am invatat ceva nou pt mine ieri sa fac finalizare folosind clavicula

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

.....pai si unde i recenzia ""finalistului"" , beneficiar al tehnicii mentionate...sau doar tu, ai finalizat???

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat azi ..o fata suuuuper meeega ok.

Arată foarte bine .. i am și spus sa pună poze mai multe .. care sa reflecte realitatea .

Masaj nota 10

Erotic 20

Aspect ..trebuie vizitată !!!

Multumesc sper sa mai ajungi pe la mine acum sa nu credeti ca sunt chiar de nota 10 poate nu o sa fiu de 10 întotdeauna pe placul tuturor

Dar iti multumesc mult o sa mai fac poze si acum sunt totusi foarte fericită că am si eu prima recenzie aici la voi pe site

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat azi ..o fata suuuuper meeega ok.

Arată foarte bine .. i am și spus sa pună poze mai multe .. care sa reflecte realitatea .

Masaj nota 10

Erotic 20

Aspect ..trebuie vizitată !!!

Bine ca ne lasi asa curiosi. Dezvolta, colegu'
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare băieți

 

Am zis sa-mi iau inima in Dinți și sa postez și eu una din experiențele mele vis-a-vis de masajul erotic și sa dau totuși o recenzie domnisoarei pentru experiența plăcută .

Am sunat-o pe domnișoara in jurul prânzului apx ora 14:00 sa stabilesc o întâlnire intr-o ora cu dansa și mi-a zis ca e ok chiar dacă e din scurt , pe strada banului , un bloc vechi dar înăuntru super decent .

 

Intru in locație si discut la un suculete tot ce se poate intampla in ora achitata și nu numai . Ma dezbrac si purced la dus. Baia lux , cu o cabina de dus , prosoape din belșug si era gel de dus din plin. Camera de actiune plăcută și liniștitoare .

Domnisoara simpatica si deschisa sa te faca sa te simti bine. Corp placut, cu un fund bun de apucat si sani adolescentini. La fata e destul de frumusica, dar per total ii acord un 9 la aspect fizic.

Ma intind pe burta si incepe un masaj de relaxare bun, facut atent si fara graba. Partea erotica destul de ok, se freaca de tine cu corpul, cu sanii dar fără fund. M-a lasat sa o sarut pe corp si sa o ating fara probleme. Nu a vrut in schimb fk sau degete inauntru. Am incercat sa plusez pentru mai mult, dar nu s-a bagat la mai mult decat masaj. Am stat cred ca peste 1h , chiar nu s-a grăbit deși telefonul ii vibra încontinuu

 

Notele:

 

Aspect fizic: 9

Locatie: 9

GFE: 9

Masaj relaxare: 10

Masaj erotic: 9

 

Halat: 200 lei

 

Un masaj erotic cam piperat pentru vremurile astea , dar totuși o înțeleg și pe dansa ca își mai selectează clienții .

Țin sa precizez ca n-o sa ma opresc in a mai lăsa recenzii pentru experiențele mele pentru ca pana sa dau de acest forum mi-am cam luat multe țepe uitându-ma doar pe anunțul și publi24 și neverificand înainte experiențele altora

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 388
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Vizitat ieri insa destul de slabut.

 

Tipa vreo 20 de ani aproximez, la corp arata bine, sani frumosi insa e de scazut la capitolul intretinere: unghii neingrijite, oja sarita de pe ele (maini/picioare), nu mi s a parut proaspat epilata, nu exista tinuta sexi.

 

Apartament ok, vis a vis de Gradina Eden, insa si aici lipsuri mari: papuci, perna etc

 

Masajul de relaxare f bun, cel erotic destul de slab cu o frecare continua a sanilor de corpul interlocutorului, si o finalizare pe corp.

 

Nu as mai simti nevoie de a reveni.

 

Aspect fizic: 8

Locatie: 8

Prestatie: 7

Costuri: 200lei

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

....cred ca nu astfel de recenzii, asteptai :blushing2 ....aaaa stiu faptul ca nu poti fi pe palcul tuturor...try a different approch!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

....cred ca nu astfel de recenzii, asteptai :blushing2 ....aaaa stiu faptul ca nu poti fi pe palcul tuturor...try a different approch!

...approach...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat ieri insa destul de slabut.

 

Tipa vreo 20 de ani aproximez, la corp arata bine, sani frumosi insa e de scazut la capitolul intretinere: unghii neingrijite, oja sarita de pe ele (maini/picioare), nu mi s a parut proaspat epilata, nu exista tinuta sexi.

 

Apartament ok, vis a vis de Gradina Eden, insa si aici lipsuri mari: papuci, perna etc

 

Masajul de relaxare f bun, cel erotic destul de slab cu o frecare continua a sanilor de corpul interlocutorului, si o finalizare pe corp.

 

Nu as mai simti nevoie de a reveni.

 

Aspect fizic: 8

Locatie: 8

Prestatie: 7

Costuri: 200lei

eu iti multumesc ca ai fost la mine

 

pe cat pot o sa incerc sa am grija la ce mi-ai scris pe acolo. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

....cred ca nu astfel de recenzii, asteptai :blushing2 ....aaaa stiu faptul ca nu poti fi pe palcul tuturor...try a different approch!

eu sincer ma asteptam ca dupa 2 recenzii wow sa mai primesc si una nu chiar perfecta si pe cat pot o sa am grija si la mici detalii 

 

nu mi s-a parut nimic deplasat din ce mi-a spus sa am grija si nu a zis nimic incorect chiar o recenzie buna de urmarit si pt mine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

esti cumva colega cu Jessica? si ea tot vizavi de gradina eden lucreaza...

ne stim. suntem prietene de cand am lucrat impreuna la salon. 

 

cand lucram suntem mai mult vecine acum nu avem treaba una cu treaba sau clientul altuia. pana si apartamentele le avem separate pt intimitate.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

ne stim. suntem prietene de cand am lucrat impreuna la salon.

 

cand lucram suntem mai mult vecine acum nu avem treaba una cu treaba sau clientul altuia. pana si apartamentele le avem separate pt intimitate.

Sper ca nu copiezi si stilul acelei individe de toata jena!
  • Like 1
Link spre comentariu

Ne intreaba inca de cand A aparut in peisaj ce preferam la masaj, i-am trimis vreo cativa dintre noi invlusiv filmulete si se pare ca tot “celebrul masaj” care nu incanta pe nimeni (dar nu baga la cap) cu frecarea aia cu corpul si sanii de corpul nostru o practica...degeaba intrebi, degeaba iti aratam daca faci tot ce stii tu. Prntru noi e zero ce stii tu, nu place aproape niciunui barbat “masajul erotic de frecare cu corpul si sanii pe spatele lui”. Spatele nu este o zona erogena a niciunui barbat...de vreo 2-3 luni ti se explica. Mai departe...

 

A se nota ca nu este o recenzie, n-am vizitat-o exact di. Aceste motive...nu mai am chef de “masaje erotice body to body” si alte prostii nefolositoare, desi fata mi se pare fizic, atractiva.

 

Tot “tipi” in aproape fiecare postare, “vino la ceva nou, pe mine nu m-ai incercat” etc...nu mai stiu cum suna exact. Ce sa incerc nou??!! O aiureala?! Nu vrem...suntem din ce in ce mai exigenti cu timpul si cu banii nostri. Considera ca iti spun constructiv ceea ce citesti acum. Inteleg ca faci masaj de relaxare bun, concentreaza-te pe el o parte din ora si restul timpului (macar jumate), concentreaza-te pe teasing asupra pulii, coaielor, feselor, coapselor si ai sa vezi ce iese! Si la propriu si la figurat!

 

De ce crezi ca Randunica (nici pe departe ca fizic nu e genul meu), insa la masaj/hidratare, cum vrea ea sa-i spuna, face o laba si un teasing demential...crezi ca apucam vreunul sa strangem cearceaful in palme de placere si dorinta cand se plimba una cu tatele pe spatele nostru??!! Nici intr-o suta de ani...freac-o lent, ia-o cu doua maini, una fe coaie si intre buci, alta pe pula, mareste ristmul, apoi iarasi lent, amana orgasmul barbatului de 2-3 ori asa si apoi sa vezi! Crezi ca Randunica e vreun fotomodel? Nu e, dar e model de erotic...si orgasme barbatesti. Citeste pe la ea ca din alt topic n-qi ce invata, e slaba sectiu ea...daca tot esti sexoasa, nu fi slaba si tu!

 

Lasa prostiile mecanice pe care le-ai invatat la saloane...daca ai ales sa lucrezi singura, nu face “industrie”, fa diferit.

 

Daca si peste o saptamana, mai primesti recenzii mediocre si iarasi postezi p-aici surprinsa ca ce nu ne place, ca crei sa inveti, sa auzi...ramai repetenta, nu doar corijenta. Spor la treaba.

 

 

Vizitat ieri insa destul de slabut.

 

Tipa vreo 20 de ani aproximez, la corp arata bine, sani frumosi insa e de scazut la capitolul intretinere: unghii neingrijite, oja sarita de pe ele (maini/picioare), nu mi s a parut proaspat epilata, nu exista tinuta sexi.

 

Apartament ok, vis a vis de Gradina Eden, insa si aici lipsuri mari: papuci, perna etc

 

Masajul de relaxare f bun, cel erotic destul de slab cu o frecare continua a sanilor de corpul interlocutorului, si o finalizare pe corp.

 

Nu as mai simti nevoie de a reveni.

 

Aspect fizic: 8

Locatie: 8

Prestatie: 7

Costuri: 200lei

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...