Sari la conținut

Natalia 0774540080, Aria 0763366432 & Ioana (NEW) 0727402898


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost la Nati si am sosit relaxat si fericit: por fin am gasit un masje deosebit!

Nati este foarte frumoasa si tot a fost bine: masaje relaxant a fost bun, masaje erotic a fost foarte bun!

Apartament e curat si probabil revin: vreau sa fac masaje si cu Jessica! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost la Nati si am sosit relaxat si fericit: por fin am gasit un masje deosebit!

Nati este foarte frumoasa si tot a fost bine: masaje relaxant a fost bun, masaje erotic a fost foarte bun!

Apartament e curat si probabil revin: vreau sa fac masaje si cu Jessica! :)

Te pupacesc iti multumesc si te mai astept cu drag

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fiind atras de pozele Nataliei, m-am decis sa ii fac o vizita...și nu am regret alegerea

Locație: aer condiționat, prosoape curate, gel de dus. Împarte locația cu o colega

Modalitate de contact: WhatsApp, programare făcută cu o zi înainte, răspuns prompt, respectată fara probleme

Aspect: înaltă, slim, ochi superbi(te pierzi in ei), sâni frumoși, fermi, fund numai bun de mângâiat, picioare lungi

Desfășurarea acțiunii: am ajuns la ora stabilită, am urcat și am fost întâmpinat de o domnișoară simpatica, foarte naturala, îmbrăcată casual. Am stat la o țigară de socializare, după care am mers la dus, după care a urmat și ea la dus. Masajul de relaxare a fost foarte plăcut, chiar aveam nevoie , având o febră musculară groaznica la picioare. Mesajul erotic care l-a urmat a fost de-a dreptul erotic, lasciv, cu răbdare, săruturi pe gat,permisiva in atingeri; m-a făcut să o vreau tare de tot, ceea ce cred ca este și scopul acestui tip de serviciu... finalizare explozivă pe sâni. Am mai mers la un dus, încă o țigară de socializare și aia a fost.

Note: locatia- 9

Aspect- 10 - la 20 și ceva de anisori e o plăcere să o tot privești

Masaj de relaxare - 9 - chiar m-am relaxat...daca era și muzică ambientala era 10

Masaj erotic- 9-10 - nu pot sa zic că am o mare experiență, dar chiar și-a atins scopul. Sunt convins că peste un an va învăța și mai multe și va fi și mai bine

GFE- foarte ridicat - 10 - face eye contact foarte mult ceea ce e foarte incitant, având niste ochi superbi

Cadou- 200 lei oferiți la începutul întâlnirii

De revenit- DA

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fiind atras de pozele Nataliei, m-am decis sa ii fac o vizita...și nu am regret alegerea

Locație: aer condiționat, prosoape curate, gel de dus. Împarte locația cu o colega

Modalitate de contact: WhatsApp, programare făcută cu o zi înainte, răspuns prompt, respectată fara probleme

Aspect: înaltă, slim, ochi superbi(te pierzi in ei), sâni frumoși, fermi, fund numai bun de mângâiat, picioare lungi

Desfășurarea acțiunii: am ajuns la ora stabilită, am urcat și am fost întâmpinat de o domnișoară simpatica, foarte naturala, îmbrăcată casual. Am stat la o țigară de socializare, după care am mers la dus, după care a urmat și ea la dus. Masajul de relaxare a fost foarte plăcut, chiar aveam nevoie , având o febră musculară groaznica la picioare. Mesajul erotic care l-a urmat a fost de-a dreptul erotic, lasciv, cu răbdare, săruturi pe gat,permisiva in atingeri; m-a făcut să o vreau tare de tot, ceea ce cred ca este și scopul acestui tip de serviciu... finalizare explozivă pe sâni. Am mai mers la un dus, încă o țigară de socializare și aia a fost.

Note: locatia- 9

Aspect- 10 - la 20 și ceva de anisori e o plăcere să o tot privești

Masaj de relaxare - 9 - chiar m-am relaxat...daca era și muzică ambientala era 10

Masaj erotic- 9-10 - nu pot sa zic că am o mare experiență, dar chiar și-a atins scopul. Sunt convins că peste un an va învăța și mai multe și va fi și mai bine

GFE- foarte ridicat - 10 - face eye contact foarte mult ceea ce e foarte incitant, având niste ochi superbi

Cadou- 200 lei oferiți la începutul întâlnirii

De revenit- DA

Iti multumesc mult si te mai astept oricand cu drag cu multa caldura placerea a fost si de partea mea pupicei

 

Sunt disponibila

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nati este fata foarte misto, are corp foarte sexy si carne tare )) Am fost astazi, apartamentul frumos curat, cada un pic murdara,dar nu am fost la ea pentru dus)

Masajul de relaxare a fost foarte bun, masajul erotic tot asa foarte bun se uita in ochi mei de muream ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜. Data viitoare o sa incerc cu amandoua.

Aspect 9

Masaj Relaxare 10

Masaj erotic 10

Gfe 9

 

Am fost la multe fete si chiar mi-a placut cum a facut Nati

150 de lei (happy hour)

Per total experienta foarte misto doar un pic scurt, vreo 45 de min.

De revenit- cu siguranta

Te pup.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit mai bronzata un pic si va astept cu drag pupicei

 

surpriza pe care v-am pregati-o dupa scurta vacanta de astazi introduc si masajul de relaxare la 120 lei sedinta. 

 

Pentru cei care doresc doar o sedinta de relaxare cu mine sau sunt curiosi sa ma cunoasca fara partea de erotism acum puteti alege si doar acest serviciu.

 

pupicei whatsapp me 

0774540080
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Prefer sa pastrez discretia referitor la placerile mele in timpul unui masaj. Cert e ca de la experienta unui masaj (dincolo de curatenie si atractie fizica pentru fete), astept implicare din partea ei (suntem satui de miscari mecanice) si armonie. Si mai astept o maseuza sau mai multe care sa intelaga ca zonele erogene ale unui barbat sunt limitate in jurul organelor genitale, bile si fese...restul plimbarii cu sanii pe spate si toate clieseele aiuristice, ne pierd timpul. Imi place sa ne masturbam impreuna, sa ofer sex oral daca se iveste oportunitatea si maseuza imi starbeste si imi inspira asta, sa imi vorbeasca intr-un fel excitant in timp ce face masajul. Cele mai reusite experiente ale mele au fost cand maseuza si-a desfasurat masajul in zonele respective, aducandu-ma de cateva ori in pragul orgasmului, sa-mi creasca dorinta excitatea si apoi sa finalizez....poate si impreuna cu ea. Astea-s doar preferintele mele si sunt convins ca o maseuza nu poate asa cu oricine si de fiecare data...adica ma astept la o experienta la fel de placuta ca una sexuala doar ca nu exista penetrare, dar placerea este similara sau mai mare. O laba ne putem face singuri...nu e vreo rusine. Masaj de relaxare care vrem de calitate, mergem (eu merg) la o tipa care asta face si ma framanta bine...la erotic imi doresc masaj si teasing pana la finalizare a zonelor erogene. Kiss!

 

 

 

Vezi Ioana de la exclusive masaj, zona Domenii oferă ceea ce vrei tu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai zilnic ma gasiti de pe la 12 00 la pranz pana pe pa 20 00 seara nu ma deranjeaza nici sa vin cu o ora inainte daca vreti sa va programati sau sa stau un pic in plus pt programari whatsapp me te astept cu drag la mine daca vrei maine sunt disponibila pe la pranz pana seara

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu nici macar cand aveam locatia pe Campi nu aveam o florarie langa.

 

Sunt disponibila in cam 60-70 min.

 

Si posibil sa mai am un loc liber astazi abea pe la 20 00 . Whatsapp me

 

Pupicei

 

Va rog poate ma ajuta un membru sau admin si imi posteaza si mie pozele de mai sus ? Pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...