Sari la conținut

Natalia 0774540080, Aria 0763366432 & Ioana (NEW) 0727402898


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la fata asta.

Lasand la o parte calitatea masajului, care e cam de nota 8 (8 fiind o nota mare), as vrea sa punctez cateva aspecte care, dupa mine, conteaza la fel de mult ca si masajul in sine.

In primul rand apartamentul e jalnic, jegos, multa mizerie. La baie ai un furtun in cada pe care-l folosesti sa faci dus. Daca, cumva, scapi de covid (de la ea) sigur pleci cu vreo bacterie de pe acolo. Cel putin baia arata mai rau ca spitalele judetene din romania, vorbesc serios. In camera de lucru taiai fumul cu cutitul (eu care-s nefumator observ din greu lucrul asta).

Nici ea nu e vreo frumusete, pozele de pe site o avantajeaza tare mult.

Concluzie: pentru mine, mersul la masaj (sau chiar sex) trebuie sa contina un cadru/peisaj intim placut, o locatie draguta si mai ales curata, da curata.

Prosoape care sa miroasa a dezinfectate (asa, ca la hotel). La ea am primit un prosop dar parea mai mult uscat si iar folosit si iar uscat. Fiti convinsi ca fetele astea nu le prea pasa lor de confortul si igiena noastra.. nu cred ca investesc in prosoape si in metode de dezinfectie a lor etc, aspect extrem de important...

 

concluzie 2: merg rar la fete necunoscute, tocmai ca n-am incredere in calitatea igienei lor, vizita la natalia mi-a intarit convingerea asta...

  • Like 5
Link spre comentariu

Am fost si eu la fata asta.

Lasand la o parte calitatea masajului, care e cam de nota 8 (8 fiind o nota mare), as vrea sa punctez cateva aspecte care, dupa mine, conteaza la fel de mult ca si masajul in sine.

In primul rand apartamentul e jalnic, jegos, multa mizerie. La baie ai un furtun in cada pe care-l folosesti sa faci dus. Daca, cumva, scapi de covid (de la ea) sigur pleci cu vreo bacterie de pe acolo. Cel putin baia arata mai rau ca spitalele judetene din romania, vorbesc serios. In camera de lucru taiai fumul cu cutitul (eu care-s nefumator observ din greu lucrul asta).

Nici ea nu e vreo frumusete, pozele de pe site o avantajeaza tare mult.

Concluzie: pentru mine, mersul la masaj (sau chiar sex) trebuie sa contina un cadru/peisaj intim placut, o locatie draguta si mai ales curata, da curata.

Prosoape care sa miroasa a dezinfectate (asa, ca la hotel). La ea am primit un prosop dar parea mai mult uscat si iar folosit si iar uscat. Fiti convinsi ca fetele astea nu le prea pasa lor de confortul si igiena noastra.. nu cred ca investesc in prosoape si in metode de dezinfectie a lor etc, aspect extrem de important...

 

concluzie 2: merg rar la fete necunoscute, tocmai ca n-am incredere in calitatea igienei lor, vizita la natalia mi-a intarit convingerea asta...

Salut!

Multumesc pentru recenzie. Urmaresc demult acest topic si eram in dubii. Acum sunt convins ca nu am ce cauta acolo.

Poti sa recomanzi un masaj bun?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost si eu la fata asta.

Lasand la o parte calitatea masajului, care e cam de nota 8 (8 fiind o nota mare), as vrea sa punctez cateva aspecte care, dupa mine, conteaza la fel de mult ca si masajul in sine.

In primul rand apartamentul e jalnic, jegos, multa mizerie. La baie ai un furtun in cada pe care-l folosesti sa faci dus. Daca, cumva, scapi de covid (de la ea) sigur pleci cu vreo bacterie de pe acolo. Cel putin baia arata mai rau ca spitalele judetene din romania, vorbesc serios. In camera de lucru taiai fumul cu cutitul (eu care-s nefumator observ din greu lucrul asta).

Nici ea nu e vreo frumusete, pozele de pe site o avantajeaza tare mult.

Concluzie: pentru mine, mersul la masaj (sau chiar sex) trebuie sa contina un cadru/peisaj intim placut, o locatie draguta si mai ales curata, da curata.

Prosoape care sa miroasa a dezinfectate (asa, ca la hotel). La ea am primit un prosop dar parea mai mult uscat si iar folosit si iar uscat. Fiti convinsi ca fetele astea nu le prea pasa lor de confortul si igiena noastra.. nu cred ca investesc in prosoape si in metode de dezinfectie a lor etc, aspect extrem de important...

 

concluzie 2: merg rar la fete necunoscute, tocmai ca n-am incredere in calitatea igienei lor, vizita la natalia mi-a intarit convingerea asta...

Bravo colegu'

Te felicit pt curaj si pt obiectivitate! M-am tot gandit sa merg la fatuca asta, dar parca am simtit ca e ceva in neregula cu ea (relatia cu rapandula aia de Besos)! Acum, cu ajutorul tau m-am lamurit pe deplin!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cristian David

Iti multumesc pentru vizita

Imi pare rau ca nu am fost pe gustul tau

Nu intru prea mult in detalii dar câteva lucruri le voi puncta si eu

 

Nu am cum sa iti dau un prosop murdar am prea multe prosoape. Spăl prosoape zilnic. La asta tin si eu foarte mult.

 

Nu o sa argumentez daca sunt sau nu frumoasă va spun doar ca pozele mele sunt reale.

 

Intr adevăr folosesc acum un spațiu care nu este wow. Deoarece nu cred ca are sens sa închiriez unul f scump pt asta. Ar trebuie să mă axez pe cantitate ca sa pot plăti un spațiu scump si nu este ceea ce îmi doresc eu. Tind sa cred indiferent de spațiu ca veniti pentru mine si tratamentul meu si cum eu nu fac asta prea des acum sper sa va bucurați de timpul petrecut cu mine.

 

Legat de comentariile după răutăcioase nici nu le raspund eu nu sunt asa.

 

Cel mai bine ca sa va convingeti ca eu sunt in poze (zeci de poze cate am pe aici pe topic) va astept la mine cand lucrez si asa o sa vedeti daca au avut mai multa dreptate cei care m au plăcut aici pe forum sau cei care nu.

 

Am început un job nou. După cum știți unii din voi. Nu o sa mai fiu asa de disponibila. O sa ma vad cu voi part time.

 

Astăzi sunt disponibilă și va astept cu drag la mine.

 

Pentru saptamana urmatoare o sa va anunt Luni - Marți ce program am.

 

Astăzi ma găsiți de la prânz până seara devreme.

 

Va sărut,

Pupicei

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Am fost pe la Nati.

 

Locatie undeva pe la Piata Revolutiei intr-un bloc vechi. Zona buna, central. Aparatamentul in sine slabut, baie cam nasoala, dar nu ma intereseaza aspectele astea.

Patul de masaj merge.

 

Se simte miros de fum de tigara in camera.

 

Altfel, igiena fetei e buna, curata, miroase bine.

 

E frumoasa, foarte frumoasa chiar, sani, fund, inalta, slabuta, tot ce trebuie. Si pe langa aspectul fizic mi-a placut ca e o fata cu bun simt.

 

Masajul in sine e bunicel, excitant, iti mai sopteste chestii / respira pe la ureche, mici trucuri de masaj care dau rezultate bune.

 

Permisivitatea e scazuta. Poti sa pui mana pe sani, pe fund, dar nu gusti mai nimic. No FK, no cunni, doar saruturi pe sani sau pe spate.

 

Door to door, cu dusul meu inclus, vreo 40 de minute. Cu un click mai bun poate s-ar fi intins ceva mai mult.

 

Achitat 200 de lei. 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost si eu de mai multe ori la Nati

apartamentul nu e deloc wow, la baie furtunul acela e deranjant

fata este frumoasa, are un corp minunat si am si facut click cu ea inca de la inceput de la primele intalniri

eu m am simtit mereu bine la ea, masajul este bun, nu te lasa sa pleci neterminat, iar legat de permisivitate am avut parte de orice mai putin penetrare, fk la greu, cunni, annalingus, m-a lasat sa o ating peste tot, chiar si sa o "fingaresc" pana aproape s-a udat toata

200 lei door to door

ar fi bine sa mai aeriseasca si sa isi gasesca alta chirie ca acolo nu e un loc care sa o avantajeze pe ea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va multumesc

Celor care au scris ceva frumos. Promit saptamana urmatoare sa am grija de ce pot face mai bine pentru voi din cele enumerate.

Saptamana aceasta nu uitati cum v am spus am inceput un job nou.

Sunt disponibila mai rar si poate doar pentru o programare sau doua pe zi si cel mai probabil dupa 16:00 pm va pot programa

Pupicei multi si va astept cu drag si ne auzim pe whatsapp 0774540080 pentru programări

Link spre comentariu

Dar cat de greu ar fi sa chemi un instalator sa repare prin baie sa o faca decenta? O para de dus poti monta si singura... se pune intrebarea cum te speli tu cu furtunul ala si daca ai niste standarde atat de joase, la ce mai faci compromisuri (igiena)?

 

Sau de ce nu inchiriezi pur si simplu alta locatie si gata... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
9 hours ago, legionarul said:

Ai hotarat sa dai piersicuta la smantanos? 😁

""oferta limitata, editie princeps"" ma inscriu si eu pentru achizitionarea unui "volum"😪😐😐

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Am revizitat o pe Natalia, dupa aprroximativ 6 luni, un corp foarte armonios, sani frumosi, un clit usor excitabil, simti cum se umezeste cu labii maricele , se misca natural si lasciv poate controlat, poate conform simturilor si a trairilor. Fata de celelalte vizite la ea mi s a parut mai dezinhibata, mai erotica si mai sexy cautand sa te faca sa termini doar privind o. Invata repede, se muleaza si chiar asculta de sfaturi care sa dea un plus de erotism masajului si al actiunilor ei . Isi mangaie sanii isi strange sanii si sfsrcurile,atinge si freaca clit se joaca cu degetele inauntru si pare ca se excita astfel, simuleaza miscari de contre si de onduiri de solduri care dau clar sa se inteleaga faptul ca este o "iapa" naravasa atunci cand face sex, isi misca fundul, gen twerking si se vede bestial! Are un corp superb in prezent, finalizare pe sani, 130 lei oferta de sarbatoriaprox 45 min. Apartamentul banal, un pic de dezordine, asternutul nu era fresh dar cu ajutorul prosopului s a rezolvat Un dezavantaj faptul ca ea fumeaza in camera de actiune, fara a pune problema daca este deranjant sau nu.

Poate se hotaraste intr un viitor sa ofere si servicii sexuale , cu siguranta voi deveni unul dintre clientii fideli

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 18 minute, 71laciport a spus:

Am revizitat o pe Natalia, dupa aprroximativ 6 luni, un corp foarte armonios, sani frumosi, un clit usor excitabil, simti cum se umezeste cu labii maricele , se misca natural si lasciv poate controlat, poate conform simturilor si a trairilor. Fata de celelalte vizite la ea mi s a parut mai dezinhibata, mai erotica si mai sexy cautand sa te faca sa termini doar privind o. Invata repede, se muleaza si chiar asculta de sfaturi care sa dea un plus de erotism masajului si al actiunilor ei . Isi mangaie sanii isi strange sanii si sfsrcurile,atinge si freaca clit se joaca cu degetele inauntru si pare ca se excita astfel, simuleaza miscari de contre si de onduiri de solduri care dau clar sa se inteleaga faptul ca este o "iapa" naravasa atunci cand face sex, isi misca fundul, gen twerking si se vede bestial! Are un corp superb in prezent, finalizare pe sani, 130 lei oferta de sarbatoriaprox 45 min. Apartamentul banal, un pic de dezordine, asternutul nu era fresh dar cu ajutorul prosopului s a rezolvat Un dezavantaj faptul ca ea fumeaza in camera de actiune, fara a pune problema daca este deranjant sau nu.

Poate se hotaraste intr un viitor sa ofere si servicii sexuale , cu siguranta voi deveni unul dintre clientii fideli

Eu iti multumesc cuvintele tale sunt cel mai frumos cadou de Craciun pentru mine 

Te mai astept oricand cu mult drag esti cel mai tare mi-ai făcut seara super sa citesc asta 

Pupicei Pupicei multi pt tine 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revizitat o pe Natalia în weekend. Locația nu prea mi a plăcut dar compensează cu corpul minunat și cu atitudinea. Se poarta foarte natural și se vede că îi place ce face. Nu mă mai saturam să mă joc cu sânii aia minunați și să îi admir corpul. Cu siguranță o sa revin.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, gabriel2110 a spus:

Am revizitat o pe Natalia în weekend. Locația nu prea mi a plăcut dar compensează cu corpul minunat și cu atitudinea. Se poarta foarte natural și se vede că îi place ce face. Nu mă mai saturam să mă joc cu sânii aia minunați și să îi admir corpul. Cu siguranță o sa revin.

Iti mulțumesc mult 

Esti un adevărat domn 

Te mai astept oricand cu mare drag 

Astăzi sunt disponibila incepand cu ora pranzului - mijlocul zilei 

I will be your sexy X Mass Gift 

Pupicei 

Pupicei multi 

(Nu uitati mai sus sunt super ofertele de sarbatori) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu m-am desmortit incet incet dupa petrecerea de sfarsit de an

am selectat un set de poze de anul trecut

https://imgur.com/a/7MOa9oQ

si

https://imgur.com/a/qBOfxds

si

https://imgur.com/a/5ts467V

si

https://imgur.com/a/Jig6wwN

si

https://imgur.com/a/YKLSsz6

Pentru cei care vor sa ma vada 

sunt disponibila in noul an

daca vreti si in aceasta seara sunt libera in cam 65-75 min sau pe maine

whatsapp me

o sa fiu disponibila 

pupicei multi

pupicei whatsapp me

0774540080 (dap acesta este numarul corect)

 

https://imgur.com/a/mgKwayh

https://imgur.com/a/o8ikVXL

https://imgur.com/a/WZtVnnw

https://imgur.com/a/nxugHa1

https://imgur.com/a/y9PA2LZ

https://imgur.com/a/U8jItnM

https://imgur.com/a/v8y8HDI

&

https://imgur.com/a/TBt4Z2x

ne auzim

pupicei

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si pe tot parcursul lunii ianuarie si februarie

deoarece este inceput de an voi pastra oferta speciala pentru voi de

130 lei happy hours (pana in ora 16 00)

si

170 lei dupa ora 16 00 

daca nu va raspund imediat nu va panicati eu mai am un job (unii din voi stiu) imi scrieti pe whatsapp si revin cu drag cand pot - cateodata sunt disponibila doar after office time

pupicei

pupicei multi va astept cu drag vor ramane si ianuarie si februarie preturile speciale pentru voi 

 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna eu sunt Aria 0763366432 - noua colega a Nataliei

De maine ne gasiti impreuna, sunt disponibila in principal in timpul zilei si ma gasiti de obicei pe whatsapp

Sunt noua in domeniu nu am mai lucrat si noua in oras si entuziasmata sa va cunosc. 

Sper sa ma descurc. 

Sunt slim, miniona - Am 19 ani, 1.57 si 43 kg.

Maine va promit va pun si poze.

Daca vreti sa ne auzim whatsapp me (0763.366.432) sunt disponibila maine incepand cu ora 16 00 pana diseara. 

Oferta speciala a nataliei este valabila si in cazul meu. 

Va pup pe maine  

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...