Jump to content

Natalia 0774540080 si Aria (NEW) 0763366432

Recommended Posts

• Replies 619
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am fost si eu la fata asta. Lasand la o parte calitatea masajului, care e cam de nota 8 (8 fiind o nota mare), as vrea sa punctez cateva aspecte care, dupa mine, conteaza la fel de mult ca si masajul

Prefer sa pastrez discretia referitor la placerile mele in timpul unui masaj. Cert e ca de la experienta unui masaj (dincolo de curatenie si atractie fizica pentru fete), astept implicare din partea e

Salutare.   Aspect: Nati arata bine la trup si in realitate, nu numai in poze...inalta, armonioasa, postura buna, sani marisori as zice (sau cel putin suficienti lentru mine), fund, coapse, talie, ai

Posted Images

Am vizitat o eu pe Aria. O fata foarte frumoasa, slabă dar mie îmi place așa, foarte tânără și se vede că nu are experiență la masaj nici de relaxare și nici erotic dar pare dispusa să învețe, daca ii soliciți ceva anume se conformează, in limita bunului simt desigur. La masajul de relaxare sfatul meu e să pună mai multă forță. Probabil că o să mai revin. Păcat că nu accepta cunii, ar fi fost și mai interesanta.

• Membru Premium
18 hours ago, gabriel2110 said:

Am vizitat o eu pe Aria. O fata foarte frumoasa, slabă dar mie îmi place așa, foarte tânără și se vede că nu are experiență la masaj nici de relaxare și nici erotic dar pare dispusa să învețe, daca ii soliciți ceva anume se conformează, in limita bunului simt desigur. La masajul de relaxare sfatul meu e să pună mai multă forță. Probabil că o să mai revin. Păcat că nu accepta cunii, ar fi fost și mai interesanta.

Iti multumesc mult

Promit sa învăț cat mai multe de la colega mea 

Sa va placa si mai mult 

Va astept cu drag la mine 

Whatsapp me 

Va sarut 

• Membru Premium
9 hours ago, norbert1976us said:

Buna, se pot face 2 finalizari intr o ora? Multumesc

Buna asta cel mai bine vb cu nati colega mea

Eu nu am foarte multa experienta

sunt mai noua

de principiu se poate dar depinde foarte mult si de cum esti tu (adica daca iti vine cu usurinta a doua si daca prima se produce mai repede) 

va sarut si va astept

1 minute ago, Aria_U_Relax said:

Buna asta cel mai bine vb cu nati colega mea

Eu nu am foarte multa experienta

sunt mai noua

de principiu se poate dar depinde foarte mult si de cum esti tu (adica daca iti vine cu usurinta a doua si daca prima se produce mai repede) 

va sarut si va astept

Merci pt rasp, va voi vizita ft curand.

Acum 9 ore, norbert1976us a spus:

Buna, se pot face 2 finalizari intr o ora? Multumesc

se poate dar nu as include asta in ofertele speciale pe care le avem acum

ar fi 200 lei ora  un astfel de serviciu cu dorinta ta si ar trebui sa facem prima finalizare mai repede ca sa avem timp sa ne igienizam & dus & apoi sa ne apucam de treaba pentru a doua

si cum i-am spus si Ariei depinde foarte mult daca iti vine natural a doua altfel s-ar putea sa ma chinui la ceva ce nu se intampla (sti ce vreau sa spun) 

daca tu crezi ca esti ok cu asta una dupa alta

astept sa imi scrii un whatsapp

si te astept cu drag

4 minutes ago, natalianati said:

se poate dar nu as include asta in ofertele speciale pe care le avem acum

ar fi 200 lei ora  un astfel de serviciu cu dorinta ta si ar trebui sa facem prima finalizare mai repede ca sa avem timp sa ne igienizam & dus & apoi sa ne apucam de treaba pentru a doua

si cum i-am spus si Ariei depinde foarte mult daca iti vine natural a doua altfel s-ar putea sa ma chinui la ceva ce nu se intampla (sti ce vreau sa spun) 

daca tu crezi ca esti ok cu asta una dupa alta

astept sa imi scrii un whatsapp

si te astept cu drag

Te sarut. Sunteti minunate.