Sari la conținut

ADELYN 0760945846 la Ciuperca


Postări Recomandate

  • Oras:Oltenia Eterna Terra Nova
  • Oras:Oltenia Eterna Terra Nova

mie mi se pare ca sunt facute in locatie .... daca nu ma insel si poate sa ma contrazica adelyn ...pozele sunt facute in bucatarie ...acolo  drept in fata cand intri in apartament !!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Am fost de cateva ori la domnisoara si cum am de gand sa ma mai duc ii fac o recenzie intermediara. Locatia usor accesibila,curatica,cu posibilitati bune de dus la care tin f mult,nota 8. Domnisoara e o miniona creola si dulce numai buna sa i-o tragi dar dupa ce te-ai jucat o vreme cu tatele mici si rotunde,cu sfarcuri erecte numai bune de supt. Mie imi place toata. Are picioare bune,pasarica neagra si cu putin puf,buna si de pupat si de impanat apoi cu o pula vartoasa,sculata de papusica asta bruneta ,timida si totusi dracoasa.Problema este daca stii sa te porti cu ea,sa o capacitezi sa-si invinga timiditatea,atunci o sa-ti faca un oral meserias si o sa-ti daruiasca pizda ei neagra,sanatoasa si totodata stramta sa-ti bagi barbatia in ea si sa te faca ea amanta tanara sa te simti foarte bine. Pentru aspectul fizic global NOTA 9. Cu igiena sta foarte bine NOTA 9,pt.ca nu a vrut sa facem dus impreuna. Oralul este din ce in ce mai bun,plus o finalizare de exceptie in gurita aia dulce pe care pacat ca nu o lasa sarutata, NOTA 9.Normalul a suferit putin la ultima intalnire,NOTA 8,asteptam revansa. GFE NOTA 9,pt ca desi e sfioasa,eu m-am purtat elegant,precum cu o amanta si am primit cam ce vroiam,asta neinsemnind ca nu e loc de mai bine. Per global o experienta placuta cu ofata frumoasa si curata pe care am tavalit-o,pupat-o,dezmierdat-o si futat-o o ora la sfarsitul careia imi tremurau picioarele de bine,bineinteles. O sa revin cat de curand la frumusica. Uitasem de privelistea de exceptie a curului ei frumos cu o pula infipta in pizda cea neagra si bogata.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...