Sari la conținut

Andreea91


Postări Recomandate

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Cam mulți îi ducem dorul - dar degeaba părerea mea. :)

 

PS - de când s-au retras eu am pus deoparte banii care îi dădeam la ea lunar ( nu mulți dar nici puțini ) ...va dați seama că dacă se întoarce eu o "rapesc" cel puțin câteva săptămâni :))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Cam mulți îi ducem dorul - dar degeaba părerea mea. :)

 

PS - de când s-au retras eu am pus deoparte banii care îi dădeam la ea lunar ( nu mulți dar nici puțini ) ...va dați seama că dacă se întoarce eu o "rapesc" cel puțin câteva săptămâni :))

:laugh2  :laugh2  :laugh2 daca revine sparg banca,dau un tun pt ea :cool:  :bad

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

      La cati au dat cu "picamerul" in ea cred ca s-a saturat de pula . Mai ales ca a activat cativa ani buni ..........  Slabe sanse sa mai revina ...... Sigur a pus mana pe unul cu bani si acuma se bucura doar el de pizda ei .....  Daca ar sti ala cati km de pula are la activ Andreea  .........  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

      La cati au dat cu "picamerul" in ea cred ca s-a saturat de pula . Mai ales ca a activat cativa ani buni ..........  Slabe sanse sa mai revina ...... Sigur a pus mana pe unul cu bani si acuma se bucura doar el de pizda ei .....  Daca ar sti ala cati km de pula are la activ Andreea  .........  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  

mai conteaza km :laugh2  :laugh2  :laugh2 idee ii ca acuma ii doar a lui si cu asta basta :D

mai bn sa nu stie gajiu tot,tot ca nu cred ca ii de bine :no2 ..............vb aia ce nu stii nu te omoara :) 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Si eu zic la fel.  A fost super fata. A fost prima care mi-a supt pula de nota 10............. O sugea din toata inima.......

 

P.S : Daca avea si sanii mari  o luam eu de sotie ..............  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Poate i-a bagat gagiul  silicoane ....... Atunci e chiar uau fata  , nu mai conteaza km de pula ............. care ii are la activ .

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

:laugh2  :laugh2  :laugh2 ma faci sa rad
da da,sa stii ca oralu care il facea si mie mi.a placut mult de tot,10 cu steluta :felatie mai ales finalizarea nu mai zic :blowj0b pfuuu........nu degeaba avea anuntu pe public...........FINALIZARE DE VIS :D 
mai conteaza cu sau fara silicoane!?era buna mandra....
iar km sincer la piersicuta nu se vedea.......asa ca se poate zice ca is da.ti inapoi :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...