Sari la conținut

Ce actrite TS va plac


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am si eu cateva shemale preferate de "afara", dar nu le mai reamintesc pentru ca le-au amintit colegii in postari, dar oricat de bine ar arata eu prefer o romanca. De ce ? Ptr ca asa cum cineva scria aici ca prefera pulile mai scurte dar groase, eu prefer sa aud in limba romana sa mi se spuna : " treci in genunchi si suge-mi pula ", "ia-o in gura adanc" sau "linge-mi coaiele".

Cunosc engleza la perfectie si inca cu 2 ma descurc binisor, deci nu limba straina ar constitui un impediment, dar aceste comenzi, eu fiind un tip mai submissiv, nu suna nici pe de parte la fel de excitant pentru mine in alta limba.

Am scris aceasta postare tocmai pentru a putea primi eventuale recomandari de la colegi. Daca cunoasteti in Ro, shemales care sa fie asa, mai dominante, va rog sa-mi spuneti.

Desigur si fetele isi pot spune punctul de vedere.

P.S. Caut ceva in genul filmuletelor cu Carbine Karabella worship

Eu ti-as recomanda Andreea Dragulesc si Gaby Shemale. Daca iti place sa fii si futut sunt perfecte au pulile cam maricele, dar sunt adorabile pentru ce vrei tu. Garantez!!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eu as încerca o sesiune de Faccefuck/deepthroat cu Domrystan, nu e cine stie ce, dar ce are intr picioare e wow...sau Nefertitti

Imi mai place Carla Brasil, se vede ca ii place sa fie supta

Joanna Jet care desi e trecuta de o varsta are erectia maxima.

FoxyAngel, as suge si as înghiți tot ce iese prin scula aia a ei.

Mariana Cordoba, geniala, m-ai ales cand isi da drumul

Keylla Marques, în cazul ei e probabil trebuie sa ai gura largă...

Kim Carta arata delicios lapticul ei.

De la noi din țară Alexandra Gold si Carina

Sunt mai multe dar nu imi vin in cap acum...

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Va plac numai fetele puloase :blushing2 Sunt curios daca va place sa fiti pasivi cu asemenea puli imense, dar de altfel frumoase. Si mie imi plac pulile mari, dar m-as lasa futut de una :no2

Eu unul doar asta caut. Am fost la Carina de 2 ori, încă sper că se îngăduie și dă o tură și prin Brașov. De-abia aștept să merg iar pe la ea. Fiecare are preferințe diferite. Girth is king.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La chestia ca ne plac astea "puloase", eu unul sunt pasiv doar oral, anal nu, de aia prefer una cu adevărat dotată cum e Mariana Cordoba sau Keylla Marquez pentru un fuckface sau deepthroat.

Si eu la fel!!  :blushing2  :iagree

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Crezi ca ai putea sa ii faci deepthroat lui Mariana Cordoba sau Nefertitti, la modul sa o bagi pe toată?

Eu unul nu. Am incercat de la noi pe Alexandra Gold si Karina si nu am reusit , insa am reusit la Afrodita si Andreea Dragulesscu le au o idee mai mica cred ca undeva la 18. 

Link spre comentariu
La 22.11.2020 la 9:19, takethat a spus:

La chestia ca ne plac astea "puloase", eu unul sunt pasiv doar oral, anal nu, de aia prefer una cu adevărat dotată cum e Mariana Cordoba sau Keylla Marquez pentru un fuckface sau deepthroat.🤤

cordona e RIP de mult

Link spre comentariu

Keylla Marques
Jessica ketlen
Mia iabella
Yasmin dorolles
Maria jullia
Mariana cordoba
Sabrina Suzuki
Sabrina prezotte
Angeles cyd
Gisele bitencourt
Gabrielli Bianco
Joe Garcia
Nanda Molinari
Nicole big caliber
Bianca Hills
Aspen Brooks
Foxy Angel
Nicolly Navarro
Arianna Lexa
Karol Kovalik
Sthefanny Marinho
Diana Chanell
Kamilla Rayalla
Dominique Charre
Marcelly Gaucha
Jessica Rayalla
Miss Good Bar
Kimber Haven
Angel Star
Sabrina Neves
Britney Boykins
Nanda Molinari
Sarah Hevyn 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...