Sari la conținut

Ce actrite TS va plac


Postări Recomandate

Vizitator marmotto
Reputație: 0

HEY MAROMOTTO fetele astea sunt superbe, cum sa iti mai placa femeile cu asemenea frumuseti?!  :blushing2

Femeile sunt, in general, niste fiinte superbe, nu conteaza ce au in chiloti, important e genul, nu sexul ! ;) Intre Riley Reid si Eva Paradis nu este nicio diferenta. Important nu este faptul ca una are si alta n-are, ca nu acolo te uiti cand mergi pe strada, te uiti la picioarele ei, la par, la cat de feminina este cea pe care o vezi mergand pe strada, etc. Ceea ce e in pantaloni mai putin conteaza ! ;) Important este ca femeia sa fie femeie. Nu sa para, sa fie ! ;) 

 

Eva Lin spre exemplu. o frumusete de fata ! :)

 

https://thumb-p7.xhcdn.com/a/-ydKrp7B0WoQNTjhdsLWRQ/000/395/933/957_1000.jpg

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Marmotto dacă vrei sa vb cu danni o prinzi pe chat

N-am dat de ea. Am dat de Domino, Chanel, Azeneth dar n-am dat de Danni inca ! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

...acest slow facefuck, in special ăla de sus, dar si ăla din picioare este foarte senzual. Mișto de tot!!

 

https://www.xvideos.com/video15877599/venus_lux_fucks_his_asshole_and_jerks_cock

Am facut facefuck cu Andreea Dragulescu si Alexandra Gold, niste puli geniale nu mai ma saturam si au terminat pe fata mea si in gura. 

Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

🙈

Nu ma pot pronunța, nu știu si nu am ajuns încă :). Nici nu știu dacă as ajunge atât de departe. Nu pot anticipa..

 

Dar asta, filmulețul este senzație de senzual.

L am văzut întâmplator, cam asta mi a provocat dorința de a merge la o Shemale. Si voi reveni cu recenzie când o voi face ðŸ‘.

 

Filmulețul este senzație, foarte senzual. Dac

quote name="tslover" post="6163953" timestamp="1589457985"]

 

Am facut facefuck cu Andreea Dragulescu si Alexandra Gold, niste puli geniale nu mai ma saturam si au terminat pe fata mea si in gura.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...