Sari la conținut

Buna !! Strapon


Postări Recomandate

Hello. Careva dispusa sa fiu tarfa ei? Vreau tratat si futut ca o tarfa, pus sa inghit sperma, apoi scos pe scara blocului si pus sa ma masturbez, gol complet, si futut pe scara blocului sau chiar si afara. Binentekes noaptea tarziu.

Asta da scenariu de film, horror chiar. Iti dai seama da vecinul de tine in p... goala pe scari masturbandu-te :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Siana,cum facem sa ajung la talpile tale superbe?

 

     Imi telefonezi, scumpete. Stiu sa ma joc in foarte multe feluri si o fac cu placere. Sunt adepata relatiilor pe termen lung, adica ofer calitate, ca sa imi fidelizez partenerii pe care mi-i doresc.Pupici ! 

post-84499-0-03286000-1596621389_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hello. Careva dispusa sa fiu tarfa ei? Vreau tratat si futut ca o tarfa, pus sa inghit sperma, apoi scos pe scara blocului si pus sa ma masturbez, gol complet, si futut pe scara blocului sau chiar si afara. Binentekes noaptea tarziu.

 

   Eu te pot domina si umili in public, dar sex in public este prea mult si nu risc sa ma ia politia pe sus si sa ma mai vad si la stirile Pro tv dupa aceea. Iti pot ordona sa te masturbezi pe balcon sau pe holul blocului, la tomberon.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Eu te pot domina si umili in public, dar sex in public este prea mult si nu risc sa ma ia politia pe sus si sa ma mai vad si la stirile Pro tv dupa aceea. Iti pot ordona sa te masturbezi pe balcon sau pe holul blocului, la tomberon.

A ma umili in public si domina, inseamna ca o poti face si afara, sa ma trimiti gol, nu doar pe scara bocului...catcsi afara. Noaptea binentekes.

Link spre comentariu
  • Telefon: nofacenonamenonr
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: nofacenonamenonr
  • Oras:Bucuresti

     Imi telefonezi, scumpete. Stiu sa ma joc in foarte multe feluri si o fac cu placere. Sunt adepata relatiilor pe termen lung, adica ofer calitate, ca sa imi fidelizez partenerii pe care mi-i doresc.Pupici ! 

Esti extrem de senzuala! Multumesc de raspuns!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

A ma umili in public si domina, inseamna ca o poti face si afara, sa ma trimiti gol, nu doar pe scara bocului...catcsi afara. Noaptea binentekes.

 

 

    Ok, dar daca te prinde politia, sa nu spui ca te-am trimis eu !. Te pot trimite si deghizat in femeie, daca vrei, cu parul prins in codite, machiat ...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Siana dar tu sex nu faci ? Gen anal oral ?

 

    Fac si sex, dar intr-o relatie de lunga durata. La ora, ofer fantezii de dominare, sesiuni de fetisuri, feminizare, role play, masaj. Mai pot oferi show-uri pentru cuckold, dominare si umilire publica sau la distanta.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 03.08.2020 la 20:29, analhard a spus:

Hello. Careva dispusa sa fiu tarfa ei? Vreau tratat si futut ca o tarfa, pus sa inghit sperma, apoi scos pe scara blocului si pus sa ma masturbez, gol complet, si futut pe scara blocului sau chiar si afara. Binentekes noaptea tarziu.

        Vrei sa fac din tine om de zapada ? Te scot in fata blocului si te las acolo toata noaptea, sa ninga pe tine, cu un morcov infipt in fund si cu chilotii mei la gura, pe post de masca...

  Te pot tine pe balcon in scula goala sau te pot trimite pe scara blocului, sa iti faci laba la pubela de gunoi, cu un castravete bagat in fund, pana iti dai drumul...

   In casa am oglinzi mari, in care poti sa te vezi, cat de bine iti sta pe post de tarfa. Iti pot face si poze, sa le pastrezi amintire.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 17.09.2020 la 9:50, remus200 a spus:

Buna Siana!

Din ce zona esti?care sunt preturile?

      In luna decembrie toate serviciile le am la reducere, incepand cu 400 ron / ora. Zona centrala, parcare, locatie selecta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 05.08.2020 la 15:04, siana a spus:

 

 

    Ok, dar daca te prinde politia, sa nu spui ca te-am trimis eu !. Te pot trimite si deghizat in femeie, daca vrei, cu parul prins in codite, machiat ...

As dori mult sa te pot contacta in scris, ai cumva Skype?

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 16 ore, Devotatus a spus:

As dori mult sa te pot contacta in scris, ai cumva Skype?

    Nu.  Imi poti scrie aici sau ma poti contacta la telefon, imi poti lasa mesaje pe telefon. Nu iti mananc limba sau urechile daca ma suni.  0790546873

       Kinky pleasures, secret passions, masaj tantric / de relaxare / terapeitic / prostatic / body to body, fetisuri, role play, fantezii de dominare, soft si hard, dirty talk, facesitting, uro, umilire, adorarea trupului, crossdressing, bodystockings, age play, dochi play, dresaj, instructaj, disciplina, cbt, bondage, stimulare cu vibrator si cu alte jucarii, biciuire, incornorare, show cu asistenta, foot worship, spanking, trampling, material slavery, pedepse, porunci, control, fortare, mumificare, blindfols, incatusare, imobilizare, etc. Iti place cand o femeie frumoasa, dezinvolta, desteapta, provocatoare si autoritara, se foloseste de tine, detine controlul asupra ta, te abuzeaza, te domina, te asupreste, te seduce, te starneste tinandu-te in suspans sau te umileste ? Suna-ma ! Destainuie-mi fanteziile nonconformiste, placerile tale, secrete, dorintele, fetisurile tale si hai, sa le transformam impreuna, in realitate ! Experienta si talentul le am eu, cardul si galanteria trebuie sa le ai tu. Te pot domina si la telefon sau la distanta. Te pot forma ca sclav personal. In timp, este posibila si o relatie de tip sugar. Sunt dominatoarea Sanziana si te astept la mine, sa imi sugi degetele de la picioare, ca pe acadele, sa fac din tine robotelul meu, personal, teleghidat de mine si bun la toate, sa ma folosesc de limba ta, pentru a atinge extazul, sa sterg cu tine pe jos, cand vreau sa ma descarc nervos, sa fac din tine sissy slut sau elevul care trebuie disciplinat si pus sa repete, pana baga la cap, sa te umilesc si bat in public, sa te iau pe post de bancomat, cu mine, la o sesiune de cumparaturi, sa imi faci curetenie, sa fiu sefa ta, de la care sa primesti ordine, sau stapana pe trupul tau, pe salariul tau, pe casa ta, pe masina ta ! Accept si doamne si cupluri. Am asistenta si asistenti pentru show-uri. . Central, discret, select, parcare

 

   Profesoara placerii, Sanziana, predau cu mare arta si talent. Ma impun si ca aspect, si ca personalitate. Am si prezenta, si fler. Te invat tot ce nu stii si ai dori sa inveti. Cu cine are de recuperat materie, lucrez intensiv. Adaptez stilul si nivelul de predare in functie de nevoia, nivelul de cunostinte, temperamentul si personalitatea fiecarui cursant. Pun accent pe invatarea prin joc. Orele mele sunt placute, distractive si antrenante, iti trezesc interesul pentru o cunoastere aprofundata si te fac sa te indragostesti de profesoara. Nu iti dai seama cand au trecut orele petrecute cu mine si nu ai vrea sa se mai sfarseasca. M-ai lua la tine acasa de tot, ca sa ti le predau zilnic. Te pedepsesc si te disciplinez cand este cazul, te abuzez, uneori, te instruiesc cu rabdare si calm, cand esti ascultator. Ofer sesiuni de fetisuri, sedinte de dominare, masaj profesioal, feminizare, stimulare cu strapon, dildo, plug, vibratoare si cu alte jucarii, hand job, foot job, facesitting, uro, role play, age play, bodystockings, fingering, fisting, bondage, tortura, spanking, trampling, umilire, cuckolding, swing, sugar date etc. TE astept, la meditatii, sa fac din tine as in materie ! /

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...