Sari la conținut

Caut cuplu cuckold sau cuplu obisnuit care face deplasare la domiciliu


Postări Recomandate

Caut un cuplu care face deplasare la domiciliu in Bucuresti, sunt dispus sa platesc pana la 600 lei pentru o sedinta de o ora daca consider ca totul este in regula, sunt interesat atat de cuplurile care practica cuckold, cat si de cuplurile ce nu practica si de fete ce presteaza servicii de dominare, doritorii/ doritoarele ma pot contacta la adresa de gmail, ulterior comunicand la telefon pentru a stabili toate detaliile sedintei—> [email protected] ; Cer si ofera maxima seriozitate, multumesc!

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Inca in cautare... maresc oferta (700 lei), dar cu confirmare inainte si toate cele necesare.

Scuze dragule dar este serios din parti :)).

Esti vorba lunga si de concretizat nu vei reusi cu nimeni.

De fapt esti doar un individ cu mult timp liber si cu vrajeala multa. Nici tu nu stii ce cauti. Nu mai irosi aiurea timpul fetelor pt ca esti neserios si de fapt vrei doar sa stai la taclale,nu sa faci ceva intradevar.

Daca ai ceva clar ca viziune ar trebui sa mentionezi si sa contactezi sau sa lasi varianta de a fi contactat atunci cand ce cauti se potriveste cu ce are omul de oferit. Tu habar nu ai ce vrei. Vorba lunga saracia omului. Pune mana si intalneste-te cu oamenii, experiementeaza, fa-ti o idee si apoi vezi daca vrei sa repeti sau nu experienta. Doar sa stai de vorba si sa faci analize pe text ore intregi nu se considera vreo seriozitate sau cautare. Ce faci tu e bataie de joc fata de cei deschisi catre fantezia ta. Ceri aceleasi si aceleasi detalii (ce nu stii tu e ca eu nu sterg conversatiile si tu m-ai mai cautat si alta data acum mult timp. Eu te-am lasat sa scrii, sa vedem daca de aceasta data se leaga ceva sau tot intrebari,vrajaeala,pierdere de timp). Desi erai in agenda trecut cu niste insemne am zis sa iti mai dau totusi o ocazie sa discutam poate ai ceva mai serios de data asta insa inca o data a fost tot mare vrajeala si altele ca sa nu te jignesc sa spun niste lucruri mai penibile.

Bafta si tie si sa gasesti ce cauti. Dar intai afla ce cauti si apoi cauta.

Link spre comentariu

Scuze dragule dar este serios din parti :)).

Esti vorba lunga si de concretizat nu vei reusi cu nimeni.

De fapt esti doar un individ cu mult timp liber si cu vrajeala multa. Nici tu nu stii ce cauti. Nu mai irosi aiurea timpul fetelor pt ca esti neserios si de fapt vrei doar sa stai la taclale,nu sa faci ceva intradevar.

Daca ai ceva clar ca viziune ar trebui sa mentionezi si sa contactezi sau sa lasi varianta de a fi contactat atunci cand ce cauti se potriveste cu ce are omul de oferit. Tu habar nu ai ce vrei. Vorba lunga saracia omului. Pune mana si intalneste-te cu oamenii, experiementeaza, fa-ti o idee si apoi vezi daca vrei sa repeti sau nu experienta. Doar sa stai de vorba si sa faci analize pe text ore intregi nu se considera vreo seriozitate sau cautare. Ce faci tu e bataie de joc fata de cei deschisi catre fantezia ta. Ceri aceleasi si aceleasi detalii (ce nu stii tu e ca eu nu sterg conversatiile si tu m-ai mai cautat si alta data acum mult timp. Eu te-am lasat sa scrii, sa vedem daca de aceasta data se leaga ceva sau tot intrebari,vrajaeala,pierdere de timp). Desi erai in agenda trecut cu niste insemne am zis sa iti mai dau totusi o ocazie sa discutam poate ai ceva mai serios de data asta insa inca o data a fost tot mare vrajeala si altele ca sa nu te jignesc sa spun niste lucruri mai penibile.

Bafta si tie si sa gasesti ce cauti. Dar intai afla ce cauti si apoi cauta.

eu nu v-am reprosat voua nimic, dupa ce ca ati fost la mine si prestatia nu a fost ok si stii bine de ce... eu am fost baiat finut si nu am zis nimanui ca nu a fost ok, chiar nu a fost ok cand ne-am intalnit, stiu foarte bine ce vreau, v-a deranjat asa mult ca ne-am vazut o data si a 2-a oara nu am mai vrut? Daca voiam sa stau la taclale nu va chemam prima oara, asa ca... nu trebuia sa o iei tu personal daca am spus “inca in cautare”, te-am intrebat daca iti las o recenzie din care sa ia reiasa ca ati fost la mine si ai zis ca nu, atunci nu vad niciun motiv, te rog nu spune ca problema e la mine fiindca te-ai bagat in domeniul asta si nu te descurci cum ar trebui, tu vorbesti de parca nu ne-am vazut niciodata, ne-am vazut o singura data si atat, daca a doua oara nu am vrut a fost poate pentru ca nu mi-a placut, urat din partea ta sa spui niste neadevaruri cum ca nu stiu ce vreau si imi bat joc de fete, vezi-ti de treaba ta si incearca sa excelezi tu in acest domeniu, nu uita, te rog ce “fail” a fost ultima oara si repet, nu intru in detalii, dar revizuieste tu ceva la tine ca e de revizuit, crede-ma si lasa-i pe altii sa caute ce au nevoie, zi frumoasa ca eu nu am nimic cu nimeni, dar trebuie sa fim realisti!
Link spre comentariu

eu nu v-am reprosat voua nimic, dupa ce ca ati fost la mine si prestatia nu a fost ok si stii bine de ce... eu am fost baiat finut si nu am zis nimanui ca nu a fost ok, chiar nu a fost ok cand ne-am intalnit, stiu foarte bine ce vreau, v-a deranjat asa mult ca ne-am vazut o data si a 2-a oara nu am mai vrut? Daca voiam sa stau la taclale nu va chemam prima oara, asa ca... nu trebuia sa o iei tu personal daca am spus “inca in cautare”, te-am intrebat daca iti las o recenzie din care sa ia reiasa ca ati fost la mine si ai zis ca nu, atunci nu vad niciun motiv, te rog nu spune ca problema e la mine fiindca te-ai bagat in domeniul asta si nu te descurci cum ar trebui, tu vorbesti de parca nu ne-am vazut niciodata, ne-am vazut o singura data si atat, daca a doua oara nu am vrut a fost poate pentru ca nu mi-a placut, urat din partea ta sa spui niste neadevaruri cum ca nu stiu ce vreau si imi bat joc de fete, vezi-ti de treaba ta si incearca sa excelezi tu in acest domeniu, nu uita, te rog ce “fail” a fost ultima oara si repet, nu intru in detalii, dar revizuieste tu ceva la tine ca e de revizuit, crede-ma si lasa-i pe altii sa caute ce au nevoie, zi frumoasa ca eu nu am nimic cu nimeni, dar trebuie sa fim realisti!

Hmmm...nu e prea ok ce faci, forumul asta este ca sa ne ajutam intre noi, sa spunem corect ce a fost ok si ce nu, noroc cu replica Nataliei care te-a scos din sarite, ca asa am aflat si noi ca ceva nu prea a mers, bine ca s-a intamplat asa, ca eu unul ii aveam pe lista, dar acum o sa ma mai gandesc, poate totusi aflam de la tine sau de la ea ce nu a fost ok
Link spre comentariu

Da cel mai bine sa ne spui și noua ce nu a fost ok sa nu patim și noi la fel

nu pot sa intru in detalii caci e urat, dar ei la cuplu nu prea m-au surprins, poate e doar parerea mea si nu mi-a placut mie ce si cum presteaza la cuplu! Dar nu e corect sa spuna aici ca stau doar sa vorbesc si sa incurc lumea si nu am nimic personal cu ea... ca sa se inteleaga, ei au avut anunt pe publi cateva zile, i-am contactat, au venit si a avut loc sedinta... dupa aceea ne-am luat la revedere si aia a fost, iar zilele trecute a scris aici sa ii dau mesaj pe wapp, i-am dat mesaj, eu nestiind ca tot ea este cea din anuntul acela de pe publi de mai demult, nu aveam de unde sa stiu si m-am apucat sa zic ce as dori... si dupa aceea mi-a zis cine este si ca a fost la mine si i-am spus elegant ca eu ma vad cu un cuplu doar o data ca sa nu spun adevaratul motiv si acela ca nu m-a dat pe spate prestatia... eram si in soc ca era aceeasi persoana, eu asteptandu-ma sa fie cineva pe care nu cunosteam. Cam asta e ideea, e parerea mea legat de ce face a facut ea la cuplu in ziua aia! Poate a fost ziua, locul etc. dar nu a fost grozav si poate ea se descurca mai bine singura sau tot la cuplu la ea acasa, habar nu am!
Link spre comentariu

Hmmm...nu e prea ok ce faci, forumul asta este ca sa ne ajutam intre noi, sa spunem corect ce a fost ok si ce nu, noroc cu replica Nataliei care te-a scos din sarite, ca asa am aflat si noi ca ceva nu prea a mers, bine ca s-a intamplat asa, ca eu unul ii aveam pe lista, dar acum o sa ma mai gandesc, poate totusi aflam de la tine sau de la ea ce nu a fost ok

eu am cautat-o pe ea cand era singura si m-a blocat dupa aceea desi stabilisem programarea si ea a spus ca nu mai poate, am zis ok... eu ce sa mai fac? Ca cer niste informatii inseamna ca imi bat joc de oameni? Repet, poate voua va place si mie nu si poate nici lor nu le-a placut de mine, din moment ce sare repede sa dea block, asta e... Sunteti liberi sa va duceti sa vedeti voi cum se descurca
Link spre comentariu

eu am cautat-o pe ea cand era singura si m-a blocat dupa aceea desi stabilisem programarea si ea a spus ca nu mai poate, am zis ok... eu ce sa mai fac? Ca cer niste informatii inseamna ca imi bat joc de oameni? Repet, poate voua va place si mie nu si poate nici lor nu le-a placut de mine, din moment ce sare repede sa dea block, asta e... Sunteti liberi sa va duceti sa vedeti voi cum se descurca

Am inteles acum, mersi! E clar ca sunt niste CIUDATI! Pt mine sunt la "de evitat"! Cel putin faza aia cu "block" e de cacat si e specifica celor sub 25 de ani, chiar ce varsta au?

Link spre comentariu

Am inteles acum, mersi! E clar ca sunt niste CIUDATI! Pt mine sunt la "de evitat"! Cel putin faza aia cu "block" e de cacat si e specifica celor sub 25 de ani, chiar ce varsta au?

au peste 20, cam spre 30, da, ea era foarte selectiva pe wapp, de aceea nu m-a primit si blocat, cred.. si pe publi se schimbase treaba si asa reusisem sa ii chem, crede-ma ca nu ziceam nicio chestie daca nu eram atacat degeaba, dar asa e corect totusi, eu daca am zis ca vreau un cuplu nou si ok cu maxim 700 lei, pai asta inseamna ca pot da 500/ 600/ 700 daca este in regula...
Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Nu am avut niciodata anunt pe publi24 si nu am avut nici o sedinta outcall niciodata de cand lucrez. Ori ne confunzi ori vorbesti despre altcineva.

Cu mine niciodata nu ai concretizat nimic, vezi cu cine ma confunzi te rog.

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Am inteles acum, mersi! E clar ca sunt niste CIUDATI! Pt mine sunt la "de evitat"! Cel putin faza aia cu "block" e de cacat si e specifica celor sub 25 de ani, chiar ce varsta au?

Nu e frumos sa ne cataloghezi daca nu ne cunosti. Si nu,nu avem peste 25 sau 30 de ani. Eu am 21 de ani (ii implinesc peste cateva zile) si el 23 de ani.

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Da cel mai bine sa ne spui și noua ce nu a fost ok sa nu patim și noi la fel

Nu a fost nimic pt ca nu ne-am vazut. Acest user mi-a scris de mai multe ori dar cam uita insa eu nu sterg conversatiile pe whatsapp si spre marele lui ghinion daca doreste sa dovedim aceste aspect o vom face. Pot copia toata conversatia pt a se vedea clar ca e doar conversatie inutile si nimic concret, este un om cu mult timp liber. Nu ne-am vazut niciodata,nu exista detalii concrete stabilite pt o eventuala intalnire. Daca el are divezi ca ne-am vazut, sa le ataseze aici,dar nu are cum pt ca eu nu am mers niciodata pana acum outcall pt vreo sedinta. Aveam de gand sa merg daca era ceva serios dar pana acum nu a fost asa ca am preferat sa ma rezum la sedintele care puteau avea loc in locatia mea. Nu imi place sa fiu nesimtita dar daca e nevoie pun nr de telefon al domnului aici si vedem daca si alte fete au fost contactate de el si daca a fost serios sau peste tot la fel,doar vorba lunga si nimic mai mult. Pt ca minte ar merita si un bann dar banuiesc ca e doar o confuzie asa ca il las in pace pt ca mie nu imi plac certurile. Insa de aceasta data e deranjant.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Nu a fost nimic pt ca nu ne-am vazut. Acest user mi-a scris de mai multe ori dar cam uita insa eu nu sterg conversatiile pe whatsapp si spre marele lui ghinion daca doreste sa dovedim aceste aspect o vom face. Pot copia toata conversatia pt a se vedea clar ca e doar conversatie inutile si nimic concret, este un om cu mult timp liber. Nu ne-am vazut niciodata,nu exista detalii concrete stabilite pt o eventuala intalnire. Daca el are divezi ca ne-am vazut, sa le ataseze aici,dar nu are cum pt ca eu nu am mers niciodata pana acum outcall pt vreo sedinta. Aveam de gand sa merg daca era ceva serios dar pana acum nu a fost asa ca am preferat sa ma rezum la sedintele care puteau avea loc in locatia mea. Nu imi place sa fiu nesimtita dar daca e nevoie pun nr de telefon al domnului aici si vedem daca si alte fete au fost contactate de el si daca a fost serios sau peste tot la fel,doar vorba lunga si nimic mai mult. Pt ca minte ar merita si un bann dar banuiesc ca e doar o confuzie asa ca il las in pace pt ca mie nu imi plac certurile. Insa de aceasta data e deranjant.

Vezi că dacă atentezi la dezvăluirea identității se pot găsi câțiva care sa vă facă poze și să vă pună pe internet unde vă așteptați mai puțin.
  • Like 1
Link spre comentariu

In general treburile astea (amenintari, santaj etc) se sfarsesc urat pt ambele parti, sa speram ca nu se va ajunge acolo, pana la urma au fost emise niste pareri si cu asta basta...poate ca natalia are dreptate, din ce am citit pe aici recenziile pozitive predomina in fata celor negative, dar pe partea de cuplu (care observ ca e mai recenta) nu are inca recenzii edificatoare.

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Vezi că dacă atentezi la dezvăluirea identității se pot găsi câțiva care sa vă facă poze și să vă pună pe internet unde vă așteptați mai puțin.

 

Eu am zis daca doreste el sa dovedim ca nu este cum spune. Poate ne confunda cu altcineva. Nu amenint, dimpotriva, daca el doreste eu aduc argumente. Poate cel mai bine ar fi sa se gandeasca cu cine s-a intalnit,ca noi nu am fost. Dupa cum am mai scris,nu am concretizat niciodata o intalnire outcall pt sesiune cuckold

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

In general treburile astea (amenintari, santaj etc) se sfarsesc urat pt ambele parti, sa speram ca nu se va ajunge acolo, pana la urma au fost emise niste pareri si cu asta basta...poate ca natalia are dreptate, din ce am citit pe aici recenziile pozitive predomina in fata celor negative, dar pe partea de cuplu (care observ ca e mai recenta) nu are inca recenzii edificatoare.

Pt sesiuni de cuckold am avut foarte putine programari. Cateva dintre ele s-au repetat cu aceeasi domni. Iar ei nu prea obisnuiesc sa scrie recenzii. A fost si aceasta perioada cu restrictiile din cauza situatiei de urgenta. Apreciem in aceeasi masura recenziile pozitive cat si pe cele negative. Din toate avem cate cevabde invatat si imbunatatit. Un client care revine pt noi e foarte important.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0770393004
  • Oras:Bucuresti

Buna, am revenit in activitate respectiv in București..

Iar daca iti dorești sa ne revedem putem veni si la tine dat fiind faptul ca ne cunoaștem.. Pupici

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...