Sari la conținut

0790525839 bruneta 20ani


Postări Recomandate

 Am incercat sa atasez si pozele dar nu am abonament 

Acum 8 minute, lungumihaela a spus:

Buna!! Asa cum am spus voi atasa poze si toate detaliile!!!

Servicii:

Oral neprotejat/protejat in functie de igiena 

Normal doar protejat

69, masaj , mici fantezii(in limita bunului simt) 

Dominare soft/hard

Pret: 100 lei finalizarea/25 min 

200 lei ora /60 min 

300 de lei ora la deplasare 

NU ACCEPT CU BILE SAU ALTE ACCESORII!!! 

Locatia: zona Ciresica langa liceul Virgil Madgearu

 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 2 minute, lungumihaela a spus:

 Am incercat sa atasez si pozele dar nu am abonament 

 

ok , pina aici e suficient . ma voi stradui eu sa te vizitez si iti promit ca voi rectifica tot ce am scris mai devreme daca e vorba de alta persoana si nu de tine . 

banuiesc , ai si un anunt valabil azi pe publi 24 , dupa care ne putem ghida ?

Link spre comentariu
2 minutes ago, lungumihaela said:

Stimată domnișoară degeaba puneți link-ul de pe publi. Dacă tot v-ați înregistrat pe forum pentru a interacționa cu noi, spuneți dracului ce oferiți și la ce preturi.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 5 minute, 135792468 a spus:

Stimată domnișoară degeaba puneți link-ul de pe publi. Dacă tot v-ați înregistrat pe forum pentru a interacționa cu noi, spuneți dracului ce oferiți și la ce preturi.

Daca te-ai fii uitat putin mai sus ai fii vazut!!! Si hai totusi sa vorbim frumos unii cu altii😉

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 19 ore, lungumihaela a spus:

0790525839 

Suna-ma pentru mai multe detalii

deci ieri, acum 19 ore , aveai tel 0790525839 , azi raspunzi la -720936386, corect?

si te gasim pe aleea caprioarei , corect? linga liceul madgearu . iar pozele sint ale tale , corect?

ii las pe baieti sa te verifice, daca sint curiosi , poate trec personal sa verific, mult succes,mihaela .

Link spre comentariu
Acum 2 ore, tapiterul12 a spus:

Extrem de controversata de la bun inceput. NU m-as risca sa te vizitez, draga domnisoara! Auzi penibila, 25 min - 100 fin! De ce nu 23 sau 34 de 

Asta ca sa nu te tin 15 min sa nu te termini si sa pleci nemultumit si dupa sa vii si sa scrii si tu pe aici cine stie ce !!!! Este parerea ta!!! Ati ajuns sa judecati absolut orice!!!!! Daca va tine 5 min e fast fuck daca va tine 25 de min e prea mult....o zi buna

Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik
Acum 9 minute, lungumihaela a spus:

Si hai sa vb frumos penibilule🤣🤣🤣

Tare as vrea sa va cunosc pe unii din voi

Tare frumos vorbesti,pe nenumarate tonuri (de la nenumarate telefoane),asta deja spune totul.

Ghinion,multi dintre noi nu prea am vrea sa te cunoastem pe tine.

Link spre comentariu
4 hours ago, lungumihaela said:

Asta ca sa nu te tin 15 min sa nu te termini si sa pleci nemultumit si dupa sa vii si sa scrii si tu pe aici cine stie ce !!!! Este parerea ta!!! Ati ajuns sa judecati absolut orice!!!!! Daca va tine 5 min e fast fuck daca va tine 25 de min e prea mult....o zi buna

Bai bărbate (deși ăștia ca voi nu pot fi barbati) cu asemenea comentarii îi faci doar rău printesei căci o va mai vizita pulea spatarul.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

am fost în seara asta la fatuca,locatia o are pe aleea căprioarei,în spatele liceului Virgil madgearu,pot sa spun ca experienta a fost una banala,în sensul ca:10 min de laba,încă alte 5 min de oral încă 5 de futai(misionar),fata nu e de etnie,însă e cam dintr-o bucata și nu ii place sa fie sărutata,mai ales pe corp și acum notele:

 

OP:7,cu indulgenta

 

NP:7,cu indulgenta,numai pt ca nu a acceptat săruturi corporale

 

Gf:9 mai multa vorba decât futai

 

halat:100 lei

 

de revenit:numai dacă accepta săruturi corporale și sa se atașeze de clienți(numai de cei care dau dovada de caracter și bun simt),ca altfel voi găsi în alta parte 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 26.12.2020 la 20:21, vitceibo a spus:

072936186? MIHELA ? publi 24? tot tu ? bagi acest nr la cautare si apare topicul tau , cum se face ? 

sinteti mai multe ?

 

La 24.12.2020 la 13:27, vitceibo a spus:

pentru insistenta cu care foloseste poze false si anunturi care induc in eroare, pentru felul in care arata , ,pentru felul in care apare la usa , pentru graiul dulce de la telefon , pentru ca cere 50 extra pentru oral protejat  pentru ca 100 de ron /15 min  op si sex , pentru ca nu accepta 69 (doamne fereste sa dai limbi la asemenea fata ) pentru ca... pentru ca...  am urcat 3 etaje si le-am coborit degeaba , nu am ramas .  

DE EVITAT ! 

ADRESA ESTE PE STR CISMELEI NR 7  in spate la ing bank , sc d et 3.

domnisoara de etnie roma , uritica , cu o burta gen geamandura 

Tot ma chinui sa iti dau likeuri dar nu reusesc, cat despre fata respectiva mi se pare ca a inceput cu stangu, rareori se inseala lentila si din ce vad ce a scris e si suparat un pic :)) vroiam sa dau like pentru apreciere dar nu merge asa ca las comment. Ms de anunt obi sa nu ma duc de pomana :)

Link spre comentariu

1 hour ago, tutulicu said:

 

Tot ma chinui sa iti dau likeuri dar nu reusesc, cat despre fata respectiva mi se pare ca a inceput cu stangu, rareori se inseala lentila si din ce vad ce a scris e si suparat un pic :)) vroiam sa dau like pentru apreciere dar nu merge asa ca las comment. Ms de anunt obi sa nu ma duc de pomana :)

O sa poți sa like când te îngălbenește. Sper ca nu la fata. 😄

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...