Sari la conținut

Rebbeca sexy și rea


Vizitator rebbecaa

Postări Recomandate

Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Locuiești singura?In week end lucrezi?

Buna , nu locuiesc singura mai am o colega, dar dacă doresti să nu fi deranjat nu o să fi... da lucrez și in Weekend !

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Buna. Revin cu un update ! Numărul meu de telefon este 0724.823.365 ! Îmi cer scuze pentru ca V-am derutat , nu a fost cu intenție ! Pupici ❤

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Hai ca am sunat dar am dat de Raissa si nu stia de vreo combinatie 2x2

Da ți-ai făcut o programare la noi dar nu ai respectat-o ! Ai spus ca o să vi intr-o ora jumate și nu ai venit !

Link spre comentariu
  • Oras:No location
  • Oras:No location

Tocmai ce am iesit de la Rebeca, nu obisnuiesc sa scriu recenzii dar tinand cont de tepele din ultima perioada, merita sa stiti ca pozele fetei sunt reale ba chiar o dezavantajeaza un pic, iar fata este foarte delicata si zambitoare tot timpul.

Corp 10 ! Sani mari si tari, abdomen si fund lucrate

Actiune 9.5

Atitudine 10

Programarea a fost facuta pe whatsapp.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Tocmai ce am iesit de la Rebeca, nu obisnuiesc sa scriu recenzii dar tinand cont de tepele din ultima perioada, merita sa stiti ca pozele fetei sunt reale ba chiar o dezavantajeaza un pic, iar fata este foarte delicata si zambitoare tot timpul.

Corp 10 ! Sani mari si tari, abdomen si fund lucrate

Actiune 9.5

Atitudine 10

Programarea a fost facuta pe whatsapp.

Mulțumesc frumos , te mai aștept ! Pupici
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Tocmai ce am iesit de la Rebeca, nu obisnuiesc sa scriu recenzii dar tinand cont de tepele din ultima perioada, merita sa stiti ca pozele fetei sunt reale ba chiar o dezavantajeaza un pic, iar fata este foarte delicata si zambitoare tot timpul.

Corp 10 ! Sani mari si tari, abdomen si fund lucrate

Actiune 9.5

Atitudine 10

Programarea a fost facuta pe whatsapp.

felicitari, dar am urmatoarea nelamurire.""fata este foarte delicata si zambitoare tot timpul"" , de ce ar zambi si atunci, cand se fute??

si o alta, pentru ca pe tine adrenalina eliberata te a facut sa omiti aspecte cum ar fi, cat timp te a ghidat pe tine in labirinurile placerii si cat te a costat plimbarea asta?? a fost cu declaratie, completata, nu i asa?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

felicitari, dar am urmatoarea nelamurire.""fata este foarte delicata si zambitoare tot timpul"" , de ce ar zambi si atunci, cand se fute??

si o alta, pentru ca pe tine adrenalina eliberata te a facut sa omiti aspecte cum ar fi, cat timp te a ghidat pe tine in labirinurile placerii si cat te a costat plimbarea asta?? a fost cu declaratie, completata, nu i asa?

Ai putea să futi pe una care mai are puțin și plânge , sau care se strâmbă?
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Da ți-ai făcut o programare la noi dar nu ai respectat-o ! Ai spus ca o să vi intr-o ora jumate și nu ai venit !

Absolut deloc! Confunzi!

Am sunat pe nr tau dar a raspuns colega care nu stia ca aici am discutat de un futai in patru. I-am spus ca revin zilele urmatoare ca sa stabilesc cu tine. Nu am facut programare!

O fi sunat un alt user pe care il banuiesc si s-a dat drept laury la telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Absolut deloc! Confunzi!

Am sunat pe nr tau dar a raspuns colega care nu stia ca aici am discutat de un futai in patru. I-am spus ca revin zilele urmatoare ca sa stabilesc cu tine. Nu am facut programare!

O fi sunat un alt user pe care il banuiesc si s-a dat drept laury la telefon.

Panoramic este acel user si ai grija cu el...se da altcineva mereu fiind refuzat de toate fetele.
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Ai putea să futi pe una care mai are puțin și plânge , sau care se strâmbă?

ooooh nuuuu, sigur nu as dori una ca asta, dar daca zambeste si in timpul actului, inseamna, ori faptul ca o gadil, sau rade de cum o fut si de cat de mica o am :atm

de apreciat forma sub care decurge conversatia cu tine, aici...felicitari! dai dovada de mult stil si delicatete :rtfm :puppykiss

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Absolut deloc! Confunzi!

Am sunat pe nr tau dar a raspuns colega care nu stia ca aici am discutat de un futai in patru. I-am spus ca revin zilele urmatoare ca sa stabilesc cu tine. Nu am facut programare!

O fi sunat un alt user pe care il banuiesc si s-a dat drept laury la telefon.

Probabil , poți suna oricând și să specifici ceea ce doresti ! Te pupam
Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

ooooh nuuuu, sigur nu as dori una ca asta, dar daca zambeste si in timpul actului, inseamna, ori faptul ca o gadil, sau rade de cum o fut si de cat de mica o am :atm

de apreciat forma sub care decurge conversatia cu tine, aici...felicitari! dai dovada de mult stil si delicatete :rtfm :puppykiss

Domnul a specificat că “zâmbesc “ , nu “rând” este o diferența .

Zâmbesc de plăcere , nu dintr-un motiv anume , nu-mi sta în caracter să fac mișto de persoanele care vin la mine să se simtă bine ! Te aștept cu drag și te vei convinge ! Pupici

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Domnul a specificat că “zâmbesc “ , nu “rând” este o diferența .

Zâmbesc de plăcere , nu dintr-un motiv anume , nu-mi sta în caracter să fac mișto de persoanele care vin la mine să se simtă bine ! Te aștept cu drag și te vei convinge ! Pupici

Nu “râd” scuze pentru greșeală făcută !
Link spre comentariu

Salut...prima recezie...promit să fiu obiectiv intodeauna... fetele nu sunt de etnie...sunt frumoase si sociabile...modalitate contact..watap..punctualitatea din ambele părți...Apartament curat frumos amenajat...baie drăguță..simpla cu tot ce trebuie...prosop mare fresh...Camera de lucru simpla ..mobilă nouă..pat mijloc bun ..cearșaf alb ff.curat..apreciez mult asta.. Rebeca..o fată slim brunetă..ff frumoasă...ACTIUNE..oral bun cu atenție sateliții .la cerere neprotejat...Normal...se mișcă bine. O pui cum vrei ..nu comentează.. este acolo cu tine...sărută bine...Note...oral 8.că promite..Normal..10...se mișcă bine..îi place.Piese bază...piele catifelată...Pasărica ff frumoasă fără mirosuri..după mine ..si am fost cu multe fete...prea multe😒locul 2 în topul meu...după Roxana18..Cur frumos..ce m-ai o fată frumoasă...achitat 300..la început din proprie inițiativă...De revenit...cu siguranță....dar ☹sigur are să fie greu de prins...mersi Rebbeca

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

greu de prins???pai cine crezi ca o mai prinde, dupa ce se da liber din nou, pe Europa de Vest.... am decis atunci, fac si eu o programare, pentru data de 16 Mai, platesc arvuna in avans :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

greu de prins???pai cine crezi ca o mai prinde, dupa ce se da liber din nou, pe Europa de Vest.... am decis atunci, fac si eu o programare, pentru data de 16 Mai, platesc arvuna in avans :laugh2

Te aștept cu drag pe data de 16 mai ! Pupici

Link spre comentariu

Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Salut...prima recezie...promit să fiu obiectiv intodeauna... fetele nu sunt de etnie...sunt frumoase si sociabile...modalitate contact..watap..punctualitatea din ambele părți...Apartament curat frumos amenajat...baie drăguță..simpla cu tot ce trebuie...prosop mare fresh...Camera de lucru simpla ..mobilă nouă..pat mijloc bun ..cearșaf alb ff.curat..apreciez mult asta.. Rebeca..o fată slim brunetă..ff frumoasă...ACTIUNE..oral bun cu atenție sateliții .la cerere neprotejat...Normal...se mișcă bine. O pui cum vrei ..nu comentează.. este acolo cu tine...sărută bine...Note...oral 8.că promite..Normal..10...se mișcă bine..îi place.Piese bază...piele catifelată...Pasărica ff frumoasă fără mirosuri..după mine ..si am fost cu multe fete...prea multelocul 2 în topul meu...după Roxana18..Cur frumos..ce m-ai o fată frumoasă...achitat 300..la început din proprie inițiativă...De revenit...cu siguranță....dar ☹sigur are să fie greu de prins...mersi Rebbeca

Pupici și te mai aștept !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...