Sari la conținut

Rebbeca sexy și rea


Vizitator rebbecaa

Postări Recomandate

Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Daca o sa citesti cu atentie ai sa vezi ca omul vrea sa-ti linga smochina timp de o ora. Cred ca a pierdut vreun pariu ori vrea sa intre in Cartea Recordurilor.

 

Hei da ! :) mulțumesc frumos
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Revin si eu cu o semi recenzie pe repede inainte:D

 

Desi eram obosit mi am incercat norocul si m am programat la Rebeca.

 

Locatie: 9 pt ca sunt 2 fete in locatie.

 

Aspect fata: 9 > in opinia mea o femeie stil papusa. Scad doar pt sani care sunt lasati dar in rest imi place mult.

 

ON: 6,5 > nu e deep desi eu nu sunt mare....putina atentie la vecini

 

NP: aici nu am ce sa notez ca sunt eu corigent ........am gresit ca m am dus la ea prea obosit dupa o tura de noapte etc.....

 

 

Medie / Recomandare: 8.16 > fara sa luam in calcul NP..... Eu mai revin pentru mediatii cand sunt mai odihnit .......

 

 

Bafta!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

 

Bunăăă 😘😘😘😘!

Vrei să te bucuri de un corp 100% fin și bronzat ?!! Pune mâna pe telefon și sună-mă, îți garantez o partidă de neuitat !!! 😈

Disponibilă pentru programări ! 🤩

Servici: oral, normal, 69, sărutări normale , sex între sâni, diferite poziti , sărutări pe corp , masaj erotic și masaj de relaxare !

Extra : finalizare orală , finalizare faciala , URo activ , URo pasiv !

Pupici 😘😘😘😘🤗🤗🤗

post-324028-0-65730000-1594462135_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Salutare,

 

Revin si eu cu o semi recenzie pe repede inainte:D

 

Desi eram obosit mi am incercat norocul si m am programat la Rebeca.

 

Locatie: 9 pt ca sunt 2 fete in locatie.

 

Aspect fata: 9 > in opinia mea o femeie stil papusa. Scad doar pt sani care sunt lasati dar in rest imi place mult.

 

ON: 6,5 > nu e deep desi eu nu sunt mare....putina atentie la vecini

 

NP: aici nu am ce sa notez ca sunt eu corigent ........am gresit ca m am dus la ea prea obosit dupa o tura de noapte etc.....

 

 

Medie / Recomandare: 8.16 > fara sa luam in calcul NP..... Eu mai revin pentru mediatii cand sunt mai odihnit .......

 

 

Bafta!!!

Heiiiiii :) eu nu fac Deep .... :) te mai aștept data viitoare cu mare drag! Pupici :)

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Èšin să Menționez că azi este ultima zi când mă mai găsiți la aceasta adresă (Bulevardul Unirii nr 6) , de mâine o să mă găsiți la o alta adresa , o să revin măine cu un anunț legat de noua adresă! Pupici 😘

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Buna futăciosilor...😘😘 De azi mă găsiți la adresa (Coposu 11, Sf. Vineri nr 25)...🤭 începând cu ora 15:00 mă găsiți la birou !

Aceasta este noua mea adresa , este mult mai luxoasă fata de cealaltă ! 😋

Doresti să te bucuri de o locație luxoasă și un futai bun ?! Pune mâna pe telefon și suna-mă pentru ați face o programare ! ðŸ˜

 

“Țin să Menționez că azi am un mic Cadou pentru voi 🥳

Cei care mă vor vizita azi pentru minim o ora , au cadou din partea mea la alegere : finalizare orală sau facială! 😘â€

Vă aștept cu drag pentru a dat start la noua mea locație ! 😗😘😜

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Am fost și eu la domnisoara și o recomand cu căldură. Este și frumoasa și buna și merita în totalitate. Eu ii dau 10 pe linie.

Spor

Te pup dragule și mulțumesc pentru vizitele frumoase pe care mi le faci ! :)
Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Doream sa stiu daca mușcă de pulă. Am o fantezie de genul ăsta

Legat de fanteziile tale , îmi poți scrie în privat și cu siguranță îți pot confirma dacă ți le pot îndeplini sau nu! :)
Link spre comentariu

Hahahha , mă amuza recenzia ta oarecum , trebuia să specifici oarecum că ai fost doua vizite la mine... :)

Mulțumesc frumos , legat de masaj consider ca ți-am spus de la început “nu mă pricep la masaj “, am fost foarte directa , nu înțeleg ce așteptări aveai dacă eu specificasem aceasta chestie !

Legat de comportamentul tau, ești Ok ca persoana dar mai mult de doua cuvinte și pe alea ca insist eu, nu le

Pot scoate din gura ta !

Încearcă sa nu mai fi așa rușinos și încearcă să comunici cu mine !

Legat de unele dureri pe care spui ca le-ai avut de la acele șervețele , unde folosesc doua maxim , dar pass... :)) și asta o fac la toți , chiar dacă faci și dus la mine , pentru ca unii au acelele scurgeri de la excitare și eu prefer să șterg , să revin , dacă tu nu ai spun niciun auu, de unde mama naibi să știu eu dacă te doare sau deranjează

Ceva , știind ca atunci când ne-am pus in pat am spus “dacă te deranjează ceva sau nu-ți place sa-mi spui”!

Mie îmi place sâ comunic și să fac bărbați să plece multumiți !

Eu consider ca am făcut totul să fie bine, acum vina o ai tu oarecum ești prea reținut , efectiv nu pot scoate un sunet de la tine!

NuU SUNT DE ETNIE ROMĂ, am spus asta de N ori , sunt bronzata foloseSc solar , legat de machiaj , unele zile pe săptămâna le lucrez fără pic de machiaj, persoanele cele care m-au văzut fără machiaj pot spune ! Nu sunt o disperata fără machiaj , na din contra îmi place mult mai mult cum sunt nemachiata , mă simt mai Ok in pielea mea !

Legat de adresa este foarte simplu de ajuns , unirii 6 , dacă pui pe GPS te aduce in fată, este oftalux un indiciu , sunt multe indici unde poți găsi adresa , sincer , doar ca trebuie să fi atent , nu cu capul în nori :)!

Te pup

     Umm, de ce, da, am fost dar dacă vrei, o mai fac și pe cealaltă.. asta este pentru prima..  . Ce-a de-a doua nuștiu dacă era potrivită tocmai aici, deoarece era și Sarra. Iar tu când m-ai întrebat sau ai zis, ai zis să fac. Nu ai zis despre care să fac, și nu am vrut să le amestec, așa că am început cu începutul. Legat de a2-a, fac dacă vrei, dar nu am vrut să fac ciorbă, că nu se mai înțelegea nimic.

   - Nu ai zis nimic de masaj, ai zis „ok”, ți-am zis că poți mai tare, și ai zis că „la cât de slabă sunt eu..”

   - Și tu pari ok, da, nu sunt prea vorbăreț.. „vorbă multă, sărăcia omului”

   - O să-ncerc pe cât posibil.. mai am de lucrat la asta.. probabil până mă acomodez cu persoana, sau cine știe.., de comunicat am comunicat când m-ai întrebat sau ceva.. dar nu știu acum.., e adevăr, nu-s prea vorbăreț de fel. Am mai fost undeva, și la un moment dat, mă enerva că nu puteam să mă bucur, că mă tot întreba.. și la un moment dat devenea enervant.., nu știu de tine, mie îmi place mai pe „mute” orice.

     - Umm, da..cred că erau 5 nu două, nu-mi aduc aminte să-mi fi curs ceva.. corect.. trebuia și eu să zic.. dar am zis că poate na.. era maximul de suportare ca să zic așa.

   - Faza aia cu „dacă te deranjează...” nu mi-ai zis-o, poate mă confunzi.. și la masaj la fel, poate mă confunzi.

   - Da, sunt puțin reținut, într-adevăr.. nu am zis că-s perfect.. dar uneori am teama de a nu deranja sauu de a nu strica momentul.

    - Ok, nu am spus că ești, dar am văzut ceva mai sus și de-asta.. altfel nuștiu dacă.. pomeneam ceva. Umm, ok.. și atunci dacă-ți place fără machiaj, de ce stai cu :laugh2

- Da, la adresă eu m-am luat după ce scriau pe blocuri.. că așa și la gară dacă cauți „gării sau gara, sau gara de nord” sau ceva de genul.. toate blocurile și scările sunt DOAR cu cifre.. nu și litere.. și niciodată nu știi exact care șir/bloc/sau scară e

Precum și la Unirii la fel: Bulevardul/Splaiul/Piața.. și probabil mai sunt,,,

Nu mai zic de „Apeductului sau „Toamnei” care Apeductului e „Calea/Aleea/Strada/Intrarea.. Una e în Militari, alta în Chiajna, alta în Lujerului.. și nu mai știu pe unde

Sau „Toamnei” care e de 4-5 ori.. Ilfov/Colentina/Berceni/Chiajna...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...