Sari la conținut

Rebbeca sexy și rea


Vizitator rebbecaa

Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Salut pe toata lumea !

Nu ma foarte pricep la recenzii ,vizitat dameza astazi ....

O.N 10

N.P. 10

Rabdare ....etc ....10

Super fata ....Pozele reale , este mai frumoasa in realitate .

Bafta tuturor

Din punctul meu de vedere chiar de revenit ...glumeata ...etc .

Salutare la toti baietii !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Salut pe toata lumea !

Nu ma foarte pricep la recenzii ,vizitat dameza astazi ....

O.N 10

N.P. 10

Rabdare ....etc ....10

Super fata ....Pozele reale , este mai frumoasa in realitate .

Bafta tuturor

Din punctul meu de vedere chiar de revenit ...glumeata ...etc .

Salutare la toti baietii !

Hei , ma bucur ca te-ai simțit bine in compania mea :) te aștept incontinuare cu drag :)
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o ieri pe Rebbeca. Programarea am facut-o pe Whatsapp cu 2 zile inainte si am confirmat-o cu o zi inainte si din nou in dimineata zilei de ieri. Am fost cam paranoic cu confirmarile, dar, asa cum i-am explicat si ei, ‘ferestrele’ apar greu si vreau sa ma asigur ca nu le ratez :). Deci, comunicare, seriozitate si punctualitate ireprosabile.

 

Note

 

Locatia: 8 (situata central; apartament curat, baia ok, dotata cu tot ce trebuie; are inca 2 colege: Sarra si Tania - ar putea aparea probleme de discretie, dar nu a fost cazul)

Aspect: 8 (corp frumos, draguta la fata; piele fina, bronzata uniform si placut parfumata; nu stiu ce as mai putea adauga, pozele sunt foarte elocvente si reflecta exact realitatea)

Oral: 7 (neprotejat, soft, nimic spectaculos, fara deep, cu lins; la cerere, cu atentie la oute; finalizare orala extra)

Normal: 9 (implicata, se misca foarte bine in toate pozitiile incercate; fals sau nu, geme placut; de mentionat prezervativul verde :D)

Atitudine: 10 (atenta la cerintele clientului, fara graba; nu am simtit vreo clipa ca nu as fi in centrul atentiei)

GFE: 7 (prietenoasa, vesela, placuta, dar nu foarte lipicioasa; fara FK, doar pupici pe buze)

PSE: N/A (am incercat un pic de dirty talk, dar nu a iesit mare lucru :))

Igiena: 10 (nimic de reprosat)

Poze: 10 cu felicitari :)

 

Taxa: 350 lei, din care 50 extra pentru finalizare orala; 1 ora DTD cu 1 finalizare mai lunga

Concluzie: m-am simtit bine cu Rebbeca si o recomand, consider ca merita vizitata macar o data.

 

P.S. 

La plecare, am cunoscut-o pe colega Tania. Arata bine, e draguta si, dupa ce i-am studiat un pic topicul, am trecut-o pe wishlist :)

 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Am vizitat-o ieri pe Rebbeca. Programarea am facut-o pe Whatsapp cu 2 zile inainte si am confirmat-o cu o zi inainte si din nou in dimineata zilei de ieri. Am fost cam paranoic cu confirmarile, dar, asa cum i-am explicat si ei, ‘ferestrele’ apar greu si vreau sa ma asigur ca nu le ratez :). Deci, comunicare, seriozitate si punctualitate ireprosabile.[/size]

 

Note[/size]

 

Locatia: 8 (situata central; apartament curat, baia ok, dotata cu tot ce trebuie; are inca 2 colege: Sarra si Tania - ar putea aparea probleme de discretie, dar nu a fost cazul)[/size]

Aspect: 8 (corp frumos, draguta la fata; piele fina, bronzata uniform si placut parfumata; nu stiu ce as mai putea adauga, pozele sunt foarte elocvente si reflecta exact realitatea)[/size]

Oral: 7 (neprotejat, soft, nimic spectaculos, fara deep, cu lins; la cerere, cu atentie la oute; finalizare orala extra)[/size]

Normal: 9 (implicata, se misca foarte bine in toate pozitiile incercate; fals sau nu, geme placut; de mentionat prezervativul verde :D)[/size]

Atitudine: 10 (atenta la cerintele clientului, fara graba; nu am simtit vreo clipa ca nu as fi in centrul atentiei)[/size]

GFE: 7 (prietenoasa, vesela, placuta, dar nu foarte lipicioasa; fara FK, doar pupici pe buze)[/size]

PSE: N/A (am incercat un pic de dirty talk, dar nu a iesit mare lucru :))[/size]

Igiena: 10 (nimic de reprosat)[/size]

Poze: 10 cu felicitari :)[/size]

 

Taxa: 350 lei, din care 50 extra pentru finalizare orala; 1 ora DTD cu 1 finalizare mai lunga[/size]

Concluzie: m-am simtit bine cu Rebbeca si o recomand, consider ca merita vizitata macar o data.[/size]

 

P.S. [/size]

La plecare, am cunoscut-o pe colega Tania. Arata bine, e draguta si, dupa ce i-am studiat un pic topicul, am trecut-o pe wishlist :)[/size]

Mulțumesc frumos pentru aprecierea ta și pentru vizita , te mai aștept ! Pupici :)

Link spre comentariu
Vizitator rebbecaa
Reputație: 0

Buna futăciosilor ! 😘😘😘

Astazi sunt disponibila de la 14:30/ 02:00. Programarile se pot face telefonic , sms sau whattap. 😇 Neconfirmarea programarii cu o jumate de ora înainte duce la anularea sa. 🙂

Intarzierile mari si neanunțarea lor duc la anularea programarii si blocarea numarului! 🙂

Număr contact 0724823365

Prețuri : 150 lei o fin / 300 lei o ora(2 fin)

Servici: oral, normal , 69, diferite poziti , masaj erotic, masaj de relaxare , sărutări pe corp , sărutări pe buze (normal ), sex între sâni, finalizare corporală , atenție mare la bijuterii (limbuțe)!

 

Servici extra : cim, cof , URo activ 50 lei / URo pasiv 70 lei

 

Adresa : Sfânta Vineri nr 25

post-324028-0-37932900-1601634713_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

E futacioasa? :)

Am vizitat-o ieri pe Rebbeca. Programarea am facut-o pe Whatsapp cu 2 zile inainte si am confirmat-o cu o zi inainte si din nou in dimineata zilei de ieri. Am fost cam paranoic cu confirmarile, dar, asa cum i-am explicat si ei, ‘ferestrele’ apar greu si vreau sa ma asigur ca nu le ratez :). Deci, comunicare, seriozitate si punctualitate ireprosabile.[/size]

 

Note[/size]

 

Locatia: 8 (situata central; apartament curat, baia ok, dotata cu tot ce trebuie; are inca 2 colege: Sarra si Tania - ar putea aparea probleme de discretie, dar nu a fost cazul)[/size]

Aspect: 8 (corp frumos, draguta la fata; piele fina, bronzata uniform si placut parfumata; nu stiu ce as mai putea adauga, pozele sunt foarte elocvente si reflecta exact realitatea)[/size]

Oral: 7 (neprotejat, soft, nimic spectaculos, fara deep, cu lins; la cerere, cu atentie la oute; finalizare orala extra)[/size]

Normal: 9 (implicata, se misca foarte bine in toate pozitiile incercate; fals sau nu, geme placut; de mentionat prezervativul verde :D)[/size]

Atitudine: 10 (atenta la cerintele clientului, fara graba; nu am simtit vreo clipa ca nu as fi in centrul atentiei)[/size]

GFE: 7 (prietenoasa, vesela, placuta, dar nu foarte lipicioasa; fara FK, doar pupici pe buze)[/size]

PSE: N/A (am incercat un pic de dirty talk, dar nu a iesit mare lucru :))[/size]

Igiena: 10 (nimic de reprosat)[/size]

Poze: 10 cu felicitari :)[/size]

 

Taxa: 350 lei, din care 50 extra pentru finalizare orala; 1 ora DTD cu 1 finalizare mai lunga[/size]

Concluzie: m-am simtit bine cu Rebbeca si o recomand, consider ca merita vizitata macar o data.[/size]

 

P.S. [/size]

La plecare, am cunoscut-o pe colega Tania. Arata bine, e draguta si, dupa ce i-am studiat un pic topicul, am trecut-o pe wishlist :)[/size]

Link spre comentariu

Buna futăciosilor azi mă găsiți la birou începând cu ora 16:00! Pupici

 

Buna.

 

Se poate un masaj mai intens axat asupra testiculelor?

Dar combinat cu ballbusting? De exemplu sa strangi testiculele in mana, sa le lovesti cu pumnul si sa musti de ele.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...